Ve starověkém Egyptě se začali používat duchové. Také použití aromatických olejů bylo popsáno v Bibli. Dnes se parfémy staly nedílnou součástí života žen i mužů. Mnozí preferují pouze jednu vůni, kterou mají rádi. V tomto případě existuje mnoho zástupců, kteří jsou ochotni zaplatit jakoukoli částku za svou oblíbenou láhev parfému. V našem článku bude příběh o nejdražších vůních na světě, které vytvářejí významné mistry parfému.

„Radost Jeana Patou“

Cena láhve těchto francouzských parfémů "Joe" je 800 dolarů. Parfém «Joy» byl vytvořen ve 29. roce minulého století, módní návrhářkou z Francie. Ale i dnes je tato nádherná vůně oblíbená u žen po celém světě. „Joy“ je jedinečná vůně, která vyžaduje 336 růží a deset tisíc okvětních lístků vonného jasmínu. A to je jen jedna láhev. Každá žena s vůní této značky bude vždy neodolatelná a atraktivní.

Shalini Parfums Shalini

Náklady na láhev této květinové vůně budou $ 900.Shalini vytvořil Maurice Rusel, kterému se podařilo spojit velké vůně. Neroli se stal základem pro vytvoření těchto atraktivních parfémů a přidané pomocné složky dodaly vůni rafinovanost a eleganci. Předpokládá se, že cena těchto lihovin byla ovlivněna malým počtem vydaných kopií. Obdivovatelé této vůně jsou však připraveni snadno zaplatit ne malé množství za jednu křišťálovou láhev „Shalini“.

"Pola Selenion"

„Měsíční svit“ je název přeložený ze starořeckého jazyka vynikajícího parfému „Pola Selenin“. Náklady na třicet mililitrů těchto krásných parfémů dnes činí 1 200 dolarů. "Měsíční světlo" vytvořené japonskými parfémy. Vysoká cena těchto lihovin byla ovlivněna velkým množstvím surovin, včetně drahé rezedy a okouzlujícího osmanthu. Také v kytici tohoto parfému se objevují známé vůně - růže, jasmín a divoké olivy. Mnoho žen dává přednost této elegantní a delikátní vůni.

Annisk Gouital Eau d’Hadrien

Anik Goutal je slavný model a klavírista, který statečně vnikl do světa parfumerie a vytvořil nádherný parfém „Eau d’Hadrien“. Tato krásná vůně okamžitě dobyla celé ženské publikum a nezanechala lhostejný mužskou polovinu lidstva. Tato vůně byla poprvé představena světu v roce 1981. O něco později byla vytvořena řada okouzlujících vůní. V dnešní době jsou chuť Anik Goutal neustále žádána mezi ženami světa. Cena láhve s příchutí od firmy Anik začíná od 1500 USD. Navzdory vysoké ceně je parfumerie „Anniсk Gouital“ na celém světě velmi populární.

"Hermes 24 Faubourg"

Okouzlující a mírně opojná vůně „24 Faubourg“ vznikla v roce 1995 slavným francouzským módním domem „Hermes International“. Prezentovaná parfumerie stála 1500 dolarů. Krásná květinová vůně v kombinaci s jemným orientálním kořením se nalije do krystalických lahví po 30 mililitrech. Malá strana, která tyto vůně uvolnila, byla okamžitě poznamenána skutečnými znalci vynikajících vůní. Dnes se odborníci domnívají, že cena odpovídá této nádherné vůni a doporučuje ji použít pro slavnostní příležitosti.

"Baccarat Les Larmes Sacrees de Thebes"

Společnost Baccarat v roce 1995 vydala nádherný parfém "Les Larmes Sacrees de Thebes". Krásné parfémy jsou dnes baleny do miniaturních lahví z kvalitního drahého křišťálu. Kombinace okouzlující vůně a krásné láhve určovala cenu parfému - 1700 dolarů. Láhev v podobě egyptské pyramidy vyplňuje nádherný parfém na bázi myrhy a kadidla. Mnohé dámy ocenily nádhernou vůni těchto drahých parfémů.

"Caronův Poivre"

Okouzlující vůně „Caron“, vytvořená před padesáti lety v Paříži, rychle a sebevědomě ovládla celý svět. Výrobci tvrdí, že tato všestranná vůně je ideální pro ženy i muže. Cena takto vytvořeného mistrovského díla je dnes 2.000 dolarů. Tyto parfémy produkují v malých množstvích, což přispívá k jejich jedinečnosti. Krásnou vůni tvoří jemné tóny květin a vynikající koření. Vrcholem parfému je design láhve s použitím krystalu Baccarat.

"Ralph Lauren Notorious"

Parfém vytvořený americkým módním návrhářem Ralphem Laurenem s náznaky bergamotu, černého rybízu, bílé pivoňky, krásné duhovky a karafiátu dobyl celý svět. Pokud chcete mít láhev parfému "Notorious", budete muset zaplatit 3.500 dolarů. Ale mnoho žen věří, že tato vůně stojí za to. Tvůrce této atraktivní vůně tvrdí, že se jedná o parfém pro ženy 25+.

"Chanel №5 Grand Extrait"

Vůně populární řady parfémů "Chanel" získala popularitu mezi ženskou populací planety. Náklady na láhev těchto krásných parfémů činí 4,200 dolarů. Jedinečnost a přitažlivost tohoto parfému je stručná láhev, vyrobená z jednoduchého skla a krásného ručně vyrobeného obalu. Parfém "Grand Extrait" od známého domu Chanel jsou k dispozici v omezeném množství, což zvyšuje jejich hodnotu.Konec konců, každá žena chce být jedinečná a originální, takže tato vůně je dnes velmi žádaná.

"Guerlain Idylle Baccarat - Lux Edition"

Krásný parfém v originální láhvi v podobě slz od firmy Ora Ito obsahuje kytici drahých vůní s opojnými poznámkami růží, lilií a pivoněk. Cena těchto krásných parfémů je více než 30 000 eur. Slavná firma „Baccarat“ se podílela na tvorbě krásné a okouzlující vůně. Tuto vůni si můžete koupit výhradně v Itálii.

Závěrem bych rád poznamenal, že výše uvedené názvy parfémů jsou považovány za nejdražší vůně na světě v jejich obsahové a parfémové kombinaci. Na světě jsou parfémy v hodnotě více než 1 milion amerických dolarů, ale vysoká cena těchto parfémů závisí především na rozhodnutích o designu láhve. Destiláty, pro které je obal vyroben ze zlata a diamantů, jsou kromě ruční výroby velmi drahé a většinou představují výstavní možnost. Proto jsme vám dnes říkali o drahých parfémech, které si každá dáma nemůže dovolit, ale stále má svého vlastního spotřebitele.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde