Během školních let si mnozí z nás vedli deníky, aby v nich zaznamenali něco intimního. Například myšlenky o tom, co se děje v životě, o sympatiích a vztazích s rodiči. Časy se však mění a téměř každý má deník. Koneckonců, to výrazně zjednodušuje život, eliminuje potřebu uchovávat důležité informace ve vaší hlavě. Vědci argumentují tím, že udržování deníku může zlepšit pohodu každého člověka, totiž normalizovat tlak a spát. A pokud ještě nemáte, pak v tomto článku uvidíte mnoho příkladů, jak udržet deník lze změnit na zajímavý koníček.

Cíle a sny

Deník je především osobní prostor. Proto je první věc, kterou do ní zapsat, vaše cíle. To mohou být důležité sny a plány pro tento rok.

Nápady pro ld

Můžete zvýraznit speciální listy pro nahrávání aktuálních událostí a cílů, ke kterým usilujete.

osobní deník pro dívky

Můžete dělat komentáře nebo poznámky o tom, co potřebujete dosáhnout. Po určité době bude velmi zajímavé číst a zaznamenat, co se stalo a co ne.To je velmi užitečná praxe, protože vám umožní analyzovat vaše akce, zdůraznit důležité a nejdůležitější pro sebe, stejně jako pochopit, kam jít dál.

Dojmy čtení knih a sledovaných filmů

Každý z nás tak či onak se věnuje vlastnímu rozvoji, sledujeme různé filmy a čteme knihy. Proto je možné v deníku přidělit místo pro zápis těch prací, které hodláte sledovat nebo číst.

Kupodivu informace, které dostáváme z těchto zdrojů, výrazně ovlivňují další akce a život obecně. Psaní mini-recenze knih nebo filmů je dobrý způsob, jak přehodnotit vše pro sebe a označit nejdůležitější body. S pomocí takového jedinečného katalogu můžete svým přátelům poradit zajímavý, zajímavý film nebo knihu.

Šťastné chvíle života

V každodenním životě se často vyskytují příjemné chvíle radosti. A v té době se zdá, že si to bude pamatovat celý život. Ale po měsíci si nemusíte pamatovat ty pocity a emoce, které jste zažili. Proto používejte deníkovou část k zaznamenání radostných okamžiků, které tvoří celý život. Může se zdát, že nemají žádný význam, ale věřte mi, postupem času si uvědomíte, že se jedná o nejcennější položky. Koneckonců, budou vám připomínat, jak to bylo zábavné a dobré s některými lidmi. Budou vám připomínat, kdo jste a jste teď. S jejich pomocí můžete učinit správné rozhodnutí a jít směrem ke svým cílům.

Oblíbené pokrmy

Pokud chcete cestovat, navštěvovat nová místa a dávat přednost chutnému jídlu, nezapomeňte si udělat poznámky se zajímavými recepty, názvy výborných jídel a nápojů. Připojte fantasy, kreslete, používejte různé samolepky a samolepky. To vše pomůže diverzifikovat sekci o potravinách.


Nezapomeňte sledovat množství vody, které byste měli vypít denně. A lépe si odpovídající poznámku v deníku.

Cestovní poznámky

Cesty rozšiřují obzory, mění lidi a dávají zvláštní emoce. A pokud se vám podaří navštívit různá města a země, nenechte si ujít ani minutu a nezapomeňte všechno napsat. To mohou být první dojmy nebo příběhy o různých zajímavých místech a o tom, jaká místa jste navštívili.

Doplňte tyto sekce o fotografie, náčrty, různé vstupenky, žetony a účty. Všechny tyto záznamy vám připomenou, jak velké je cestování. A po přečtení vlastních emocí si určitě znovu objednáte letenku.

Můžete také vytvořit seznamy, které musíte vzít s sebou na výlet. Nebo napište, o kterých zemích hodláte letos navštívit. Tyto seznamy nejen zjednoduší život, ale také vás motivují k jednání.

Citáty a vše, co inspiruje

Každý člověk je něčím motivován, ať už je to příběh ze života nebo seriálu, čtenářská kniha nebo fráze z módního časopisu. Neváhejte a nezapomeňte si napsat, co se vám líbí v deníku. Takové fráze vás budou inspirovat, pomáhají vám pohybovat se v obtížných okamžicích.

V každém případě nezapomeňte, že deník je něco, co patří jen vám. Proto do ní napište vše, co uznáte za vhodné. To může být dokonce seznamy pro jít do obchodu, dojmy z nového druhu čaje nebo plán, jak oslavit narozeniny.

8 KOMENTÁŘE Dosud žádné informace

    • Dobrý den, vedoucí.Ale v Rusku je těžké najít příklady fotografií krásných deníků. Pokud máte nějaké možnosti - sdílet - budeme šťastní. Děkuji!

  1. V zásadě to není špatné, ale souhlasím s dívkou, která napsala odpověď výše. Pod obrázkem alespoň napište překlad.
    Děkuji za pozornost

  2. A nemám zájem o překlad. Jednoduše vizuální pro inspiraci. Možná píšu, velmi odlišné myšlenky. Díky za práci !!! Dobrý výběr.

  3. Opravdu pěkně vypadající obrázky, pro vizuální příklad - to samé) Fráze není jasná - překladatel na pomoc) I když pod takovými obrázky, myslím, že můžete napsat, co je potřeba) Díky za výběr)

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde