Stejně jako u dospělých se móda pro stříhání dětí neustále mění. A časy, kdy všichni chlapci měli podobné účesy s výstřelky, dlouhé minulosti. Moderní rodiče od útlého věku se ujistěte, že jejich dítě je nejen elegantní, ale také stylové. A zastřihnutí zde hraje důležitou roli.

Jaké chlapecké účesy budou v trendu roku 2017 a jak si vybrat správný účes pro dítě - dnes vám to řekneme v našem článku.

U dětí je vlasová struktura zásadně odlišná od vlasů dospělých. Poslušné tenké prameny dítěte nejsou vhodné pro účesy s výrazným vrstvením.

Většina chlapců jsou skutečné fidgets, takže v tomto případě je lepší zvolit účes, který bude vypadat elegantní a krásné bez stylingu.

Musíte také vzít v úvahu věk dítěte Krátké a tradiční účesy - skvělé pro děti ve věku 3-4 let. Na delší kudrnaté vlasy vypadají účesy pod víčkem vtipné.

Chlapci nad 5 let si mohou vybrat stylové návrháře účesů. Pro mladé sportovce, pohodlný model ostříhat - jako polodrahokam nebo bob. Jdou k mnoha a jsou velmi populární mezi módy dětí.

Pokud je vaše dítě talentovaný umělec, podívejte se na prodloužený střih s výraznou texturou pramenů.

Chlapci ve věku 12-15 let mohou nosit vlastní účesy, které se vyznačují svou individualitou a nápaditostí designérů. V tomto mladistvém období vlasy získaly konečnou, hustší strukturu, takže dospělé účesy a všechny druhy asymetrií budou vypadat skvěle. Ale pak musí chlapec pochopit důležitost péče o vlasy, stejně jako být schopen jemně styl je, jinak to bude vypadat neuspořádané a dokonce divné.

Nezapomeňte se u svého dítěte podívat na kadeřníka. Měl by se cítit přitažlivý s novým účesem.

Zvažte rysy vzhledu a charakteristické rysy vašeho chlapce. Ne vždy je to účes z módního lesklého časopisu.

Mnoho dětí má zájem sledovat své oblíbené karikatury nebo dobrodružné příběhy. Chlapci chtějí často vypadat jako jejich oblíbené postavy a jsou žádáni, aby udělali podobný účes. Nakonec, po získání požadovaného obrazu, se stejně jako ty postavy z filmu cítí silně, sebejistě a odvážně. Dopřejte si dobrou vůli dítěte a rozvíjejte jeho tvůrčí dispozice.

Mějte na paměti, že účesy typu „box“ nebo „ježek“ zdůrazní stávající nevýhody a budou vyhovovat pouze majitelům ideálního tvaru hlavy a tvaru obličeje. Ale různé asymetrie s rány vypadají nejen stylově a krásně, ale také přitahují pozornost, skrývají nedostatky.

Chlapci s rovnými vlasy mohou bezpečně nosit téměř jakýkoliv model účesu - podkolenky, hitlera, boby, klobouku, krabičky nebo půl krabičky. A pro mladé muže s kudrnatou luxusní hlavou vlasů, je lepší věnovat pozornost zkrácené verzi účesu nebo čepice s vrstvami, aby vypadaly vždy elegantně a dobře upravené.

Nezapomeňte na takový zajímavý kreativní účes jako „mohawk“. Zpravidla je vybrána kluky v jejím mladistvém věku, aby ukázala svou jasnou povahu a vyjádřila vnitřní „já“. A i když se vám tento model vlasů nelíbí, neměli byste dítě odradit, aby takový experiment provedl, protože ukazuje svou osobnost a smysl pro styl.

Další módní účes pro chlapce v této sezóně bude „pod hrncem“. Ale tady je perfektní volba účesu na tlustých rovných vlasech.

Věnujte pozornost stylovému účesu, který lze často vidět u oblíbeného fotbalistu Davida Beckhama. To lze právem nazvat kultovní klasický styl, který bude vždy relevantní. Obzvláště oblíbená je mezi mladými fotbalisty. A není to překvapující, protože zajímavý módní účes nevyžaduje pečlivou péči. To dělá obraz expresivní a nezapomenutelný.

Tento účes se vyznačuje krátkými střihy a hřbetem hlavy s mírně prodlouženým vrcholem. Rána je nutně rozčesaná, což je samozřejmě pro školu velmi pohodlné a praktické: chlapce nebude od výchovného procesu rozptylovat vlasy, které mu padají do očí. Kromě toho existuje více neformální alternativní verze tohoto účesu - snadno se přemění na módní Mohawk.

V dnešním světě nejsou děti daleko za dospělými a také hodně vědí o módě. To platí nejen pro oděvy, ale také pro účesy. Když chlapec vypadá stylově, dává mu větší důvěru v tým, který je důležitý pro utváření vnitřního sebeúcty. Dokonce i v dětství je každé dítě potěšeno pozorováním vzájemné sympatie ze strany mladých krás. Rodiče by proto měli přijmout zodpovědný přístup k vytvoření stylového obrazu svého dítěte, jehož důležitou součástí je módní účes.

Pokud si často všimnete svého dítěte v blízkosti zrcadla, pilně se snažíte udělat dokonalý požadovaný účes, nabídněte mu vaši pomoc. Jistě viděl něco podobného v módním časopise nebo na pouličním plakátu.Vaše péče a podpora bude velmi vítaná.

A jaký účes preferujete pro svého mladého muže? A co tak kreativní stylové účesy v takovém dětském věku? Řekněte nám to v komentářích.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde