Jsou místa, kde začnete rozumět tomu, co je Ruská federace. Jedno z těchto míst náleží Adlerovi, který je dostupný vlakem, autobusovou linkou, aeroflotem a vlastní dopravou. Doba letu z Moskvy je v průměru dvě a půl hodiny a bude vás stát kolem 10 000 rublů. Vlakem se dostanete do Adleru - ekonomičtěji, od 4000 do 7000 rublů. tak je jízdné na autobus. Jakmile půjdete ven, Adler vám nabídne vše, co chcete. Město Adler z moře vypadá jako zářivě bílá perla na sametovém zeleném koberci. Je to dobré v každém ročním období, ale v létě je Adlerovo kouzlo zvláštní.

Adler: historický dort

Když se seznámíte s příběhem Adlera, je tu pocit, že čtete historickou báseň. Městská oblast Soči vznikla v roce 1869, která byla dříve nazývána opevněním „Duch svatý“. Vývoj území byl obtížný.Spisovatel A.A. je úzce spojen s Adlerem historickými nitěmi. Bestuzhev-Marlinsky je přítelem velkých literárních postav A.S. Pushkin a A.S. Griboedov. Vzpomínka na spisovatele-decembristu je zvěčněna ve jménu náměstí a pomníku.

Adler: možnosti ubytování

Do Adleru si můžete zarezervovat pokoj v hotelu nebo hotelu, nebo si můžete vybrat útulný koutek v soukromém sektoru. V poměrně velkých hotelech v Adleru, jako je Casablanca, Liberty Fly, Berth, Terrace, Papaya Park, jsou náklady na bydlení také velké - od 1 100 do 4 500 rublů za pokoj. V soukromých hotelech v kategorii "ekonomika" můžete zůstat až 1000 rublů denně. Ubytování v sanatoriích Adler stojí v průměru 1500 rublů denně.

Sanatorium "Jižní moře": zotavení a pozitivní odpočinek v Adler

Adler zanechává dojem prosperujícího benevolentního města. Krásné hotely, seřazené podél pobřeží Černého moře, uspokojí i ty nejnáročnější rekreanty. Zvláštní pozornost by měla být věnována sanatoriu "Jižní pobřeží", ve kterém jsou vyhřívané bazény, naplněné mořskou vodou. Někdy je moře naprosto studené, takže se zdravotními přínosy můžete dostat do teplého bazénu a udělat aqua aerobik. Co se týče přilehlého území sanatoria "Southern Shore", lze říci jednu věc - všechno je perfektní. Není tedy vůbec jasné, kdy se stává, proč se obtěžovat chodit mimo sanatorium, protože jak venkovní bazén, tak park a zábava jsou spojeny. Vstupenku na Sanatorium "South Coast" si můžete zakoupit předem na oficiálních stránkách a zároveň zvolit vhodnou možnost. To je z typu rekreace, možnosti stravování náklady povolení se pohybuje od 2600 do 7800 rublů za den. Soudě podle recenzí, sanatorium "Jižní pobřeží" je nejoblíbenější mezi turisty.

Památky Adlera

V letovisku Adler jsou všechny rozvinuté infrastruktury, které umožňují vzrušující letní dovolenou. Jedním slovem, samozřejmě, nemusíte se nudit v Adler v létě 2018!

Adler maják

Ale řekni mi, opravdu nechceš vidět na vlastní oči ten starý maják Adler, který je považován za nejstarší v Rusku, ale je stále veden loděmi? Dosažení majáku není těžké. Veřejnou dopravou za cenu cestování se musíte dostat na pláž, kterou vlastní sanatorium „Jižní pobřeží“.

Dětská školka

Neměli byste se dívat na mírové opice z psí boudy, na kterou jsou Adlerité tak pyšní? Ale právě tito primáti trénují a létají do vesmíru. Podle návštěvníků je školka Monkey zajímavým místem pro děti. Cena vstupenky na návštěvu tohoto místa je 400 rublů za dospělého a 200 za dítě. Prohlídka trvá cca 40 minut, kde jsou fotografie a videa zdarma.

Katedrála sv. Sarkis

Ztratíte hodně, pokud nenavštívíte jedinečnou architektonickou katedrálu sv. Sarkis na Bestuzhev Street a určitě neodoláte pokušení vyfotit se před stěnami vzácného kamene. Soudě podle recenzí turistů, velikost arménské církve je dech beroucí, ve které je interiér s velkou chutí.

Pstruhová rostlina "Adler"

Stojí za to jít na exkurzi do zařízení na chov pstruhů „Adler“, kde se koná sportovní rybolov a ochutnávka pokrmů z pstruhů. Turisté milují toto místo pro výlety a vzdělávací informace. Jak se dostat do exkluzivního koutku Adler? Ve veřejné autobusové zastávce na zastávce „Farma pstruhů“ na straně „Krasnaya Polyana“. Na stejném místě, živý jeseter, kapr, pstruh lze zakoupit za přijatelnou cenu (od 250 rublů na kilogram).

"Ústa draka"

Nedaleko od Adleru se nachází jeskyně s vodopádem „Dračí ústa“, kterou může během letních prázdnin navštívit celá rodina. Turisté budou mít spoustu vzpomínek! Soudě podle recenzí, bohatství barev flóry bude dlouho vzpomínat na jedinečnou přírodní krásu jeskyně s vodopádem „Dračí ústa“. Exkurze do vodopádu je zahrnuta v mnoha prohlídkách Adler, náklady na které začíná od 1000 rublů na osobu.

Světové akvárium Sochi Discovery World

Akvárium Sochi Discovery World v letovisku Adler, které provozuje od 10.00 do 18.00 od středy do neděle, ocení nejen děti, ale i dospělí. Vstupenky do akvária pro dospělé - 700 rublů, pro děti od věku čtyř - 450 rublů. Pro milovníky outdoorových aktivit, zakladatelé akvária nabízejí možnost 30-minutové potápění a natáčení potápění za 4700 rublů. Emoce po návštěvě akvária divoce!

Adlerův ráj: dendrologický park "Jižní kultury"

Dendrologický park "Jižní kultury" je opravdovým báječným místem, kde se zastaví čas a ráje se promění v místa z našich dětských snů. Mezi mladými listy se stydlivě schovává zchátralé sloupy, sochy, schody a oblouky. V centrálním rybníku dendrologického parku „Jižní kultury“ můžete vidět labutě, kachny, želvy a ryby. Na první pohled může být do očí vhozeno určité zanedbání území, ale je to ona, kdo dává tajemnou atmosféru. Území je tak obrovské, že dvě hodiny nestačí na to, aby se vydaly na prohlídku a objevily přírodní krásy. Vstup do parku je symbolický - 250 rublů pro dospělé a děti od 7 let.

Vodní park „Amphibius“: oceán potěšení

Za 1000 rublů denně pro dospělé a 500 rublů za dítě můžete strávit celý den v aquaparku „Amfibius“ v Adleru. Infrastruktura zábavního centra je vynikající, s dvěma bazény a množstvím různých tobogánů, ze kterých jsou děti téměř nemožné vzít. Pod deštníkem je dostatek místa pro všechny hosty!

Malebná místa Adlera: Přírodní ornitologický park

Každý den je pro návštěvníky přírodního ornitologického parku v Adleru zcela zdarma. Jen to, co nádherné rostliny nerostou v přírodním ornitologickém parku: palmy, eukalyptové rostliny, rozmarýn, kvetoucí exotické keře, rákosí. Různé druhy ptáků žijí na území přirozené zóny a přátelští králíci běží volně. Čisté jezero obývají zkrotené husy, kachny a labutě.

Olympic Park: to nikde jinde neuvidíte!

Olympijský park v Adleru je důležitým zařízením, které zahrnuje obrovskou sportovní a zábavní infrastrukturu. Celé území parku je postaveno na nejnovější technologii a je zdobeno zpívajícími fontánami. Určitě byste měli vidět olympijský park v létě na vlastní oči.

Nedaleko Olympijského parku můžete navštívit útulné kavárny a restaurace. Podle nezávislých recenzí turistů jsou nejlepší: „Bajkal“, „La Punto“, „Šašlik a moře“, „Pizza Fisht“, „Ballada“, „Salimi-ate“. Nabízejí set jídla z jídel evropské, italské, kavkazské kuchyně za rozumné ceny.

 

Podívejte se na fotky Adlera v létě a povzdechněte si závistivě: říkají, že lidé žijí ... A v ruském letovisku, mimochodem, bude brzy začít zbytek sezóny. No, jděte na dovolenou v létě 2018 v Adleru?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde