Populární zpěvačka 90. let, autor četných hitů „Vagabond boy“, „Liza“, „I dream of you“, „Winter-cold“, „Girls as the stars“ - Andrei Gubin, dnes není takový veselý pohledný muž. běžel dav fanoušků. Vážná nemoc zásadně změnila jeho život. Teď málokdy jde k veřejnosti a prakticky se neobjevuje v televizi.

Druhý den se Gubin stal hlavní postavou televizního programu „Živé vysílání“ s Borisem Korčevnikovem a vyprávěl nové, nečekaně šokující podrobnosti o jeho životě - o nevyléčitelné nemoci a pokusu o atentát.

Malá biografie: dětství Andreje Gubina

Ruský popový zpěvák Andrej Gubin pochází z města Ufa, kde žil až do svých 8 let. V roce 1981 se rodina přestěhovala do Moskvy. Andrejův otec se věnoval a zároveň pracoval jako karikaturista pro publikace mnoha časopisů. Jeho syn byl loajálním asistentem - jeho fotografie vysoce ocenil redakce tehdejšího populárního časopisu Crocodile.

Ve škole Gubin měl rád šachy a fotbal.Chvíli dokonce hrál za tým mládeže v Moskvě. Ale neočekávané se stalo - ten chlap si zlomil nohu a ten sport musel opustit.

Andrew je student střední školy a rozhodně se rozhodl, že se chce stát novinářem. Rád popsal zajímavé vtipné situace, ke kterým došlo ve škole. Po neúspěšném rozhovoru s populárním hudebníkem Andrejem Makarevičem si však Gubin uvědomil, že žurnalistika není jeho.

Nakonec se budoucí život a kariéra toho chlapa rozhodli spojit s hudbou. Spolu s hudbou začal psát poezii a ve věku 14 let sbíral slušné množství textů.

Hudba a tvořivost

První píseň umělce se stala absolutním hitem. Gubin napsal píseň “Vagabond Boy”, zatímco on byl ještě v sedmém stupni. A veřejnost poprvé viděla umělce v programu "Až šestnáct a starší".

Za 15 let natočil Andrei Gubin první album „Jsem bezdomovec“. A po maturitě vstoupila zpěvačka do vokálního oddělení Gnesinka. Po 1. kursu byl však Gubin vyloučen za nepřítomnost. Vůbec se nezajímal o učení, protože akademie přivítala vyrovnání, které bránilo rozvoji tvůrčí osobnosti. Umělec dosud nedostal hudební vzdělání.

V 18, Gubin zaznamenal druhé album “Ave Maria”, a v roce 1992 on byl následován třetím - “princ a princezna”, ale on nikdy vyšel, protože tam byly žádné peníze na jeho vydání.

Skutečná popularita přišla k umělci po vystoupení v soutěži Slavutych-94, kde zpíval stejnou autorskou píseň „Vagabond Boy“. Nějaký čas později, Leonid Agutin přijal návrh na profesionální uspořádání této práce, po kterém složení Vagabond chlapec se stal super hitem a byl v horní části všech hudebních hodnocení. Poprvé v Tveru, v ateliéru Agutin, bylo album „Boy tramp“ profesionálně nahráno.

Andrei Gubin se tak stal nejpopulárnějším ruským popovým zpěvákem. V roce 1998 se objevil jeho nový hit „Winter-cold“, po kterém vyšlo album „Only You“. Zamiloval se do fanoušků a kritiků a hudebníků. A pak následovali fanoušci, turné, lásku veřejnosti a moře květin.

Pokus o vytvoření v Kanadě

Počátkem roku 1999 měli producenti západní nahrávací společnosti (Radisson) v Rusku možnost slyšet Gubinovo album a nabídli mu spolupráci bez váhání. Hudebník odešel do Kanady, kde natočil nahrávky v ruštině i angličtině. Ale nechtěla jsem si vytvořit v zahraničí a brzy se Gubin vrátil do své vlasti. Na cestě byla vynalezena pouze jedna píseň - "Snil o tobě."

Do roku 2008, během úspěšné hudební kariéry, bylo vytvořeno mnoho dalších hitů - „Pláč, láska“, „Bylo to, ale prošlo“, „Utíká léto“, „Tančilo“, „Být se mnou - odejít“, „Takové dívky jako hvězdy „A tak dál.

Posledním nápadem umělce je album „The Best“ (2008), ve kterém byla jen jedna novinka - kompozice „Lena“.

Osobní život Andreje Gubina

Spolu s klidem v jeho kariéře přišel západ slunce do jeho osobního života. Milovaný Beretta (bývalý člen skupiny Strelki pop) Andrei Julie opustil zpěváka. Připomeňme si, že Gubin byl také jejím producentem. Ale Andrei a Julia si stále udržují poměrně vřelý vztah.

Obecně platí, že v osobním životě umělce neměl štěstí. Dlouhý vztah s dívkami nemohl zachránit. Podle Andreyho je jeho popularita na vině. Byla to ona, kterou používaly dámy, pro které měl pocity.

Z práce

V roce 2010 mohl být Gubin oficiálně považován za nezaměstnaného, ​​což způsobilo nervové zhroucení. A před tím, on produkoval přehlídku Catherine Gordon, ale po chvíli rozhlasový hostitel začal sledovat vokální kariéru.

Nemoc

Odchod ze scény Gubin vysvětluje vážnou nemoc. Před více než 10 lety mu byla diagnostikována levostranná protopalgie obličeje - porucha nervového systému, ve které člověk cítí neustálou bolest v obličeji. Lékaři říkají, že neustálé přepracování, nedostatek spánku, stres se staly příčinou onemocnění. V takové situaci umělec vůbec nemyslí na manželství, děti a na vytvoření rodiny.

Pokus o Andreje Gubina

Výlet do Soči se pro Andreje stal téměř smrtelným - dostal se do nehody. Aby se setkal s taxíkem, který jel Gubin, vyskočilo zpoza rohu auto. Došlo ke kolizi, ale naštěstí všichni zůstali naživu. V tomto případě je zpěvák přesvědčen, že to byl pokus. A kategoricky popírá možnost rozvoje pronásledování mánie v pozadí nemoci.

„Od svých 21 let jsem si vzpomněl na své podřízené Co to děláš? Nechte žít v míru! Myslíte si, že nevím, co dělá mé černé čáry na tváři? Chápu přesně, proč to bolí, “říká Andrei.

Andrey Gubin: foto 2017

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde