Obsah:

 1. Bílé francouzské nápady
 2. Manikúra s kamínky
 3. Manikúra s designem
 4. Francouzština s neobvyklým "úsměvem"
 5. Černá a bílá bunda
 6. Matná manikúra
 7. Francouzský s jasným designem
 8. Akrylová manikúra
 9. Manikúra s posuvníky
 10. Francouzské třpytky

Bílá bunda - jedna z možností designu pro nehty, která nikdy nevyjde z módy. Klasická francouzština nemusí být nudná. Fashionistas neustále experimentuje s odstíny a tvary. Jak a jak doplnit tradiční design tak, aby vypadal opravdu módní? Nabízíme Vám zajímavé a odvážné techniky designu nehtů s bundou, která bude univerzálním řešením pro každou příležitost.

Módní bílá bunda: novinky a trendy sezóny

Volání jasných favoritů sezóny je obtížné, každá dívka preferuje vlastní způsob zdobení nehtů. Na první pohled je tu šílenství pro geometrické tvary a minimalistické vzory, na druhou stranu, třpytky, bujóny a další trojrozměrné dekorační prvky zažívají nový nárůst popularity.Nabízíme TOP trendy, které budou v této sezóně garantovány.

Jemná bílá bunda s kamínky

Stylový design málokdy jde bez kamínků - zlato, stříbro, barva. Použijte kameny na akcenty nebo zakryjte celý povrch nehtu. V druhém případě dávejte přednost malým kamínkům. Kamínky mohou být nahrazeny třpytkami nebo bujóny.

Bílá bunda s kamínky - ideální pro svatební oslavu. Tento design je nejvíce často používán pro zvláštní příležitosti, velmi kvůli elegantnímu vzhledu a trojrozměrnému dekoru. Kromě kamínků použijte gelové desky nebo akryl. Pomohou při tvorbě aranžování květin a dalších 3D designu.

Stylová bílá vzorovaná francouzská bunda

Dokonce i jednoduchý vzor může diverzifikovat lakonickou bílou francouzštinu. Kromě toho, vytvořit zajímavé vzory na nehty není těžké. Posuvníky, šablon, ručně malované přicházejí k záchraně dívek.

Ujistěte se, že obraz není příliš velký a nachází se v určité vzdálenosti od okraje nehtové desky. Takže design bude vizuálně protahovat nehty, aby byly dobře upravené a upravené.

Jaký obrázek doplní francouzština závisí jen na vaší fantazii. Oblíbené sezóny jsou:

 • květinová výzdoba - klasika, která skvěle vypadá s bundou
 • geometrie
 • větvičky s listy
 • originální kresby mládeže s ovocem, duhy, zvířaty atd.

Bílá bunda s neobvyklou formou "úsměv"

Chcete-li získat neobvyklý design, není nutné měnit nastavení barev. Stačí změnit tvar úsměvu. Oblíbeným řešením je znázornění monogramu, srdce nebo květu na špičce nehtu. Takový design je upřednostňován nevěstou vypadat obzvláště něžně a romanticky na oslavě.

Elegantní černé a bílé sako

Kombinace černé a bílé je vhodná za jakýchkoli okolností, ať už jde o striktní kancelářský styl nebo o vzhled strany. Možnosti pro černobílé manikúry set. Pro snadné každodenní umění nehtů použijte obě barvy k nakreslení čáry „úsměvu“, v slavnostních obrazech bude vhodné mít monochromatický povlak nehtů v černé barvě s bílým gelovým lakem na okraji nehtu.

Kontrastní kombinace černé a bílé je výhodná pro použití v geometrických vzorech. Opačné odstíny vytvářejí vizuální 3D efekt, zejména na matném povrchu.

Matná bílá bunda: nail art možnosti pro každý den

Bílá barva sama o sobě, vypadá neuvěřitelně jemně a žensky, ale pokud k ní přidáte matnou texturu, získáte úžasně krásný design pro každý den a pro zvláštní příležitosti.

Matný gelový lesk dělá design tlumeným, takže určitě potřebuje dekor s kamínky, třpytkami nebo jiskrami. Zde můžete také použít neobvyklou formu „úsměvu“, posunout ji, zdvojnásobit, atd.

Bílá bunda s jasným designem

Kromě černé bílé francouzsky perfektně kombinuje se zářivě bohatými barvami. Pro obrazy mládeže jsou takové experimenty prostě nezbytné. Použijte pro dekoraci 1-2 prsty oranžové, žluté, červené gelové polsky.

Kompletní bílá bunda s květinovou výzdobou, geometrií, abstrakcí. Současně se snažte použít klidné barvy: modré, karmínové, olivové a další.

Bílý francouzský s akrylovým práškem

Design s bílým akrylovým práškem - velmi něžnost a šarm. S pomocí akrylového akcentového pleteného a krajkového dekoru. A můžete použít nejen bílé akrylové, přípustné varianty s modrým, růžovým, modrým materiálem.

Kromě pleteného designu s akrylovým práškem můžete ozdobit květinovým a abstraktním designem. Také nejsou zbytečné budou miniaturní kamínky v černé a bílé.

Bílá francouzština s posuvníky

Sliders - skutečný nález pro ty dívky, které nejsou silné v umění malby, ale chtějí vidět na nehty skvělý design. S bílým francouzským jezdcem bude vypadat mnohem zajímavější. Vyberte si jezdce s květinovou výzdobou, nejlépe v jasných barvách, geometrii a abstrakci.

Posuvníky používejte pouze na 1-2 prstech, zbytek krytu měsíčku s monochromatickou bílou barvou. Takže design bude vypadat harmonicky a snadno.

Bílé tisíciletí manikúra s jiskry

Francouzské tisíciletí se liší od klasické verze tím, že špička nehtové desky je zdobena zlatým stříbrným lakem nebo kompozicí obsahující třpytky a další duhové částice. Taková manikúra je ideální pro večírky a večírky.

Vytvořit francouzské tisíciletí není těžké. K tomu potřebujete:

 • zakryjte nehty bílým, růžovým nebo mléčným gelem
 • hrotem nehtové destičky posypeme třpytkami nebo gelovým polštářkem s třpytkami

Výsledkem by měla být podobná podoba gradientu, jako druhá barva se používají pouze jiskry.

Do té doby byla bílá barva používána pouze jako doplněk k obecnému umění nehtů. Může to však být nezbytné v jakémkoli designu, zejména pokud hovoříme o ženské francouzské manikúre.

Bílá je neomezeně černá. Jednoduchý na první pohled, stín je schopen vytvořit stovky originálních nehtů umění, které bude vypadat neobvyklé a krásné pokaždé.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde