Tattoo je moderní typ tělového umění, který zahrnuje řadu stylů, trendů a technik výkonnosti, takže si každý může vybrat optimální řešení pro sebe. S pomocí tetování, mužů a dívek prokázat svou originalitu a individualitu, zatímco jejich tělo se stává atraktivnější a sexy. Snažím se ukázat tetování a pocit chuti k ostatním, mnozí si vybírají velká tetování, která nemohou být ponechána bez povšimnutí.

Pokud budeme mluvit v číslech, pak velké tetování je obraz těla, jehož velikost není menší než 15 * 15 centimetrů. Obecně je možné pochopit, zda velké tetování nebo ne okem, protože ve většině případů jsou obrovská tetování integrálními kompozicemi, obrázky, které přitahují svou krásou. Není těžké odhadnout, že pták na zápěstí je malé tetování, a vojenská bitva na zadní straně je velké tetování.

Stojí za zmínku, že mnozí to považují za módnější, všestranně upravené malé tetování, které dokáže ozdobit krk, zápěstí a další části těla. Velká tetování jsou však výbornou volbou pro sebevědomé a odvážné muže, stejně jako pro mimořádné a účelné dívky, které respektují umění tetování. S pomocí velkého tetování můžete překvapit svým originálním vnímáním krásy, abyste prokázali svou jedinečnost.

Velké tetování je velmi odvážné rozhodnutí, které nebude bez povšimnutí. Je však třeba mít na paměti, že k odstranění takového tetování nebo k jeho zablokování s něčím je téměř nemožné, takže tento krok by měl být při vědomí, a vybraná skica by měla sloužit jako symbol, který nebude po chvíli unavený, protože tetování je pro život. Navzdory tomu není velké tetování neobvyklé, protože dívky a kluci vyjadřují svou osobní představu o světě a životním prostředí svou pomocí, demonstrují charakterové rysy a myšlenky, mimořádný přístup k zdobení těla a života obecně.

Velké tetování se může stát věčným talismanem a symbolem osudu jeho majitele, takže volba náčrtu by měla být oslovena s maximální opatrností. Jak ukazuje praxe, zástupci spravedlivého sexu preferují barevné a světlé kresby, zatímco muži zdobí svá těla kompozicemi, které ohromují svou krásou a originalitou.

Barva a pigmenty k vytvoření velkých tetování

K naplnění tetování na těle pomocí speciálního stroje s jehlou. Kvalita tetování přímo závisí na tom, jak zkušený je pán, stejně jako na kvalitě použitého nátěru. Barva pro vycpání tetování je pigment, který dostane pod kůži potřebnou barvu. Škála barev na trhu je úžasná, kombinuje některé odstíny, můžete vytvořit jedinečnou barvu, která vám umožní realizovat kreativní nápady a nápady zákazníka.

Pro výrobu nátěrových hmot používaných v umění tetování používejte pouze kvalitní vybavení. Není to tak dávno, co nátěrový materiál prošel kvalitním úklidem, protože suroviny vždy nesplňovaly požadavky. Pokud by výrobky neměly vysokou kvalitu, pak bylo možné získat alergickou reakci, nyní jsou barvy vyrobeny z materiálů, které jsou bezpečné pro lidské zdraví a mají pigmenty, které podporují rychlé hojení.

Odrůdy velkých tetování

Hlavní kategorie velkých tetování jsou:

 • Gravírování - tetování, vyrobené v černých a šedých odstínech, vhodné pro muže i dívky. Chcete-li vytvořit tetování, je nejlepší zvolit krajiny, obrazy ptáků a zvířat, nebo symboly významné pro člověka. Funkce - k provedení tetování ve stylu rytí, jsou potřeba elegantní čáry a tahy, přítomnost hranic s rovnoměrným černým obrysem.
 • Biomechanika nebo bioorganika - klasická mužská verze tetování, která má realistický vzhled. Podstata stylu spočívá v tom, že část lidského těla je nahrazena kovem, talíři, čipy a jinými moderními kovovými materiály. Realistického efektu lze dosáhnout zobrazením zlomené kůže nebo vyčnívajících kostí, které se získají přidáním barevných barviv a stínů.
 • Polynésie nebo Tribal je také jeden z mužských variant tetování s obrazem originálních a světlých kreseb. Funkce - vytváření obrazů pomocí čar, bodů a vzorů, vzorů a dalších geometrických detailů.
 • Orientální, Chicano nebo realismus - směry, které jsou vhodné, jako zástupci silnějšího pohlaví a dívky. Typicky, tyto styly zahrnují portréty nebo obrovské realistické obrazy. Orientální - styl s východním směrem, je prováděn černým inkoustem s jasným obrysem, hlavními motivy: hadem, rybou nebo drakem.
 • Minimalismus a linework - možnost, která je vhodnější pro dívky, protože i přes svou velkou velikost se tetování vyznačuje stručností a přesností.Jako náčrt můžete použít ilustrace z knih, květinové kresby nebo geometrické tvary. Funkce - hladké a stručné linie, lehkost a vzdušnost.
 • Stará škola a nová škola, dovodk a další styly. Obecně platí, že velké tetování může mít krásný vzhled v každém stylu. Například loď ve stylu staré školy je vhodná pro muže, kteří spojili své životy s mořem, ale „rukávy“ v rybinovém stylu dobývají svou originalitou a brutalitou. Dívky preferují rostliny a zvířata ve stylu akvarelu.

Výhody a nevýhody velkých tetování, místa použití u mužů a dívek

Jak již bylo zmíněno, velké tetování je klíčovým krokem, protože je téměř nemožné zablokovat nebo odstranit trojrozměrný obraz. Velká tetování jsou nepředvídatelná, protože jejich kvalita závisí na profesionalitě pána, stejně jako na změnách kůže. Zároveň je třeba mít na paměti, že skica není vždy plně v souladu se vzorem na těle, takže tetování musí být schopen improvizovat. Obecně platí, že před použitím velké tetování na těle, musíte přemýšlet několikrát, uvědomit si, že je to pro život.

Velké tetování je zároveň skvělou ozdobou těla, obrovským prostorem pro kreativitu, což vám umožní vytvořit velkolepou a působivou kompozici. Velké tetování vám umožní realizovat nejodvážnější a originální řešení umístěním detailního obrazu, bitvy na moři nebo tanku, portrétem milovaného člověka nebo postavy na vašem těle. Při výběru místa na těle pro velké tetování, dívky preferují tyto oblasti:

 • Belly
 • Ruka
 • Stehna.

Pokud jde o muže, umístí velká tetování na taková místa:

 • Rameno.
 • Předloktí
 • Zpět.
 • Hrudník.
 • "Rukáv".
 • Telecí nohy.
 • Žebra.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde