Hluboká vínová barva se liší aristokratickým vzhledem. Nezáleží na tom, zda se používá v oblečení, make-upu nebo manikúru - vždy vypadá elegantně a stylově. V nové sezóně manikúra burgundské barvy představoval velký výběr variant. Masters of Neil design hrají jako texturu nátěru a kombinace s jinými barvami.

Maroon manikúra: trendy 2018

Použití burgundského laku je přípustné pro všechny, populární v roce 2018, techniky pro tvorbu mistrovských děl manikúry. Jakýkoliv styl může být učiněn více slušným a vysloveným s pomocí této barvy sám.

Například, francouzština a anti-bunda bude vypadat velmi kontrastně jestliže jeden z odstínů stane se burgundský. Je zcela bezvýznamné, zda samotný hřebík bude natřen barvou nebo pouze jeho regranulární částí. Také barva může pokrýt otvor na základně nehtové desky. Ti, kteří si vybrali jednu z těchto technik, by měli vzít v úvahu jednu věc: pokud je hřebík natřený v tmavé barvě a růst je jasný, nehty se zdají být malé a prsty jsou krátké.Stejnou technologií vytvořte manikúru, kde burgundský lak vyzařuje rám po obvodu nehtu.

Gradient na nehtech vypadá působivě, pokud je jeden z použitých odstínů vínový. Dobře se hodí ke všem odstínům červené, stejně jako k celé škále pastelových barev. Podstata technologie při vytváření hladkého přechodu z kaštanové na nejsvětlejší odstín. Kromě nehtů, můžete vytvořit všechny druhy kreseb pomocí vínové barvy, kombinovat s kontrastními odstíny nebo ty, které jsou jen mírně odlišné od vínové. Nejjednodušší způsob, jak aplikovat burgundský lak na celou nehtovou desku a vychutnat si jedinečný efekt hlubokých barev. Nejoblíbenější lesklá verze může být střídána s matnou. Také zajímavé kombinace vzhledu s černým lakem. Tato manikúra vypadá tajemně a nachází se a je vhodná pro všechny oblékání.

Bordeaux se zlatem - slavnostní a elegantní

Pro zvláštní příležitosti a okouzlující párty je vhodná kombinace vínové barvy se zlatými odstíny. Může to být buď pevný zlatý lak nebo různé třpytky a šampony. Použijte zlato lépe než burgundské. Opačná volba bude vypadat příliš plochá a primitivní. Na pozadí vínové barvy, zlato bude vypadat objemnější a třpyt se všemi barvami.

Nejjednodušší způsob, jak aplikovat zlatý povlak, jako dokončovací vrstva na celém povrchu nehtu. K tomu je třeba získat jasné laky, ve kterých se přidávají třpytky. Brilantní částice mohou mít velikost prachových částic a pokrývají desku sotva znatelným závojem. Nebo být velký a sedět na hřebíku ve výši několika brilantních akcentů. Homogenní zlatý lak může pokrýt pouze jeden z nehtů a zbytek burgundské opustí. Také tento lak kreslit pruhy, vzory, dát tečky a další dekorativní prvky. Návrháři navrhují vytvořit pomocí této barevné kombinace měsíc manikúru, anti-kabát a dokonce i ombre. Každá z těchto možností bude sofistikovaná a stylová. Vytvoření takové manikúry, musíte si uvědomit, že nadbytek lesklých prvků na přídi může přetěžovat obraz.

Manikúra s kamínky

Manikúra v burgundské barvě s kamínky je trochu jako možnost se zlatem, ale bude to vyžadovat trochu více dovednosti a chuti od návrháře. Pokud lze lak se zlacením jednoduše rozložit na desku, je třeba pomocí kamínků vytvořit kompozice harmonicky rozdělující tyto lesklé detaily na nehet.

Kamínky mohou být položeny v přímce diagonálně nebo podél desky. Také s jejich pomocí znovu vytvořit francouzskou nebo měsíční manikúru. Díry na dně nehtu nebo opracované části zdobí kamínky. V tomto případě můžete použít stejné části stejné barvy a barevné skleněné knoflíky. Je důležité, aby barevné kamínky byly kombinovány s vínovým nátěrem.

S kamínky, můžete sestavit všechny techniky manikúra aplikace. Doplňují je kresby a objemové aplikace. Světlá dovolená možnost bude zcela pokryta kamínky, jeden z nehtů na ruce. Pro tuto techniku ​​je důležité umístit každý kus skla co nejblíže sousedům tak, aby výsledkem byl rovnoměrný povlak.

Matte Manikúra v Bordeaux Color

Zvláště elegantní matná manikúra. Maroonový lak s matným efektem poskytne diskrétní obraz a zároveň nedovolí, aby dáma zůstala bez povšimnutí. Tato volba je vhodná pro každodenní obchodní styl a je vhodná na párty. Snadno se kombinuje se všemi druhy oděvů a málokdy je v rozporu s jakýmkoliv rozhodnutím o barvě.

Kombinace matného a lesklého povrchu působí působivě. Můžete si vybrat nejjednodušší variantu a namalovat nehty matným lakem a dalšími lesklými. Mezi odvážnější řešení patří lesklý matný povrch. Mohou to být napodobeniny kapek rosy, různé linie a neobvyklý druh služební bundy. Zruční mistři nail design může použít brilantní nádherné vzory, které budou vypadat velmi zajímavé na matné nehty.

Burgundské nehty se vzorem

Každou sezónu v posledních letech v horní části trendů jsou obrázky na nehty. Jejich popularita závisí na předmětu a technice výkonu. V kombinaci s vínovou základnou elegantně vypadají kresby v bílém, černém, žlutém a růžovém laku. Blondýna bude díky manikuře živější díky kontrastu. Tmavý pomůže vytvořit elegantní a zároveň rafinovaný obraz.

Samotný výkres může být buď nálepka nebo ručně kreslená. Ornament se nejčastěji provádí s tenkými čarami s elegantními monogramy a ohyby. Vhodnou variantou se staly geometrické kompozice různých směrů. Můžete použít čáry, vlny, geometrické tvary, puntíky a další. Bordová barva se jeví jako hlavní odstín nebo je na ní vytvořen vzor. Obě možnosti vypadají stejně dobře a pomohou doplnit perfektní luk v jakémkoliv stylu.

Vínová barva je preferována mnoha dámami, kterým červená manikúra připadá příliš vzdorná. Barva na nehtech vypadá více tlumeně, přičemž si zachovává všechny výhody odstínů červené. Proto může být doporučeno dámám jakéhokoliv věku, profesi a společenskému postavení.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde