Černá a červená manikúra - výběr silných a sebevědomých žen, které přesně vědí, jak vypadat jasně a přitažlivě. Provokativní červený odstín v kombinaci s černou přestává být vzdorný a vulgární a promění se v elegantní a sofistikovanou barvu.

Originální kombinace černé a červené vypadá skvěle ve slavnostních, večerních, mládežnických a dokonce i kancelářských lucích. Je důležité, jak je tato kombinace prezentována, jaké metody dekorace a dekorace se používají k vytvoření manikúry. V našem přehledu se dozvíte o nejatraktivnějším a originálním černobílém nehtovém umění, které navždy změní váš postoj k těmto odstínům.

Černá a červená manikúra: nové stylové nail art

Současná sezóna může být právem nazývána nejvěrnějším z hlediska odstínů a dekoru manikúry. Téměř všechny myšlenky nail art vypadají vhodně a atraktivně, s výjimkou příliš světlých neonových odstínů a vzorů s nadměrnými dekoracemi.Červený odstín v nové sezóně vypadá uvolněněji a méně agresivně. V trendu nail art s bohatou šarlatovou barvou, barva červeného svítání, odstíny smíšené s vínovou, karmínovou, korálovou.

Profesionální mistři navrhují použití kombinace černé a červené v následujících variantách:

 • Francouzská a měsíční manikúra v černé a červené barvě
 • gradient design nebo ombre
 • Galaxy-umění s přidáním třpytů, imitující hvězdný prach
 • geometrické neil umění
 • provedení s mramorem nebo vodou
 • provedení s tepelně odolnými fóliemi nebo fólií
 • Manikúra s dekorem pomocí známek, umělecké malby, prolamované vzory a sametový písek
 • design rozbitého skla

Anti-trendy sezóny byly příliš objemné nail art s 3D barvami, monogramy, samolepky, velké kuželové kameny a kovové postavy. Použijete-li podobný dekor ve svém nehtovém umění, pak je učiníte méně objemným.

Francouzská a měsíční manikúra červená s černou

Moderní francouzština už dávno přestává být klasickým pastelem. Dnes, "úsměv line" a celý prostor měsíčku je maloval v každém odstínu se vám líbí. Kombinace červené a černé vypadá dobře v bundě a měsíční manikúre. Nabízíme několik nápadů pro takové originální a nápadité umění nail:

 • jednoduchá francouzština s barvením hlavní nehtové desky v červené nebo černé barvě. Úsměv se provádí v kontrastní barvě.
 • originální designy s obráceným měsícem a úsměvem. Výsledkem je moderní design rámu, který vizuálně zvětší nehtovou desku, což je nepostradatelné pro majitele krátkých nehtů.

Trend posledních ročních období - studny neobvyklého tvaru. Ukažte svou fantazii a nakreslete diagonální, zlomenou, trojúhelníkovou, konkávní linii, změnou její velikosti a umístění.

Stylový gradient černá a červená manikúra

Ombre manikúra vypadá skvěle na krátkých i dlouhých nehtech. Navíc můžete použít 2 nebo více odstínů, které jsou postupně odlehčeny na okraj nehtové desky. Pokud jde o černou a červenou manikúru, pak stojí za to použít červenou s okrajem nehtu a černou barvou zbývající část prostoru.

Efektivně a atraktivně přecházející manikúra vypadá v matném a lesklém designu. Použijte akrylový prášek nebo třpytky k akcentu vzoru, ozdobte kořenovou díru dvojicí malých kamínků. Tento design bude působivější a atraktivnější.

Černá a červená krajka manikúra

Kombinace černé a červené nemusí vždy vypadat chytlavě a vzdorně. Krajkový design černé a červené nehtové umění dodá vašim nehtům jemnost, eleganci a eleganci. Není divu, že všechny jemné a vzdušné tkaničky jsou populární jak mezi ženami v domácnosti, tak mezi podnikatelkami, které chtějí diverzifikovat i lakonické umění nail art.

Krajkové vzory na nehtech - ideální pro všechny šaty a obraz, a použití černé a červené pomůže udělat manikúru luxusní, originální a vynikající.

Vytvoření manikúry krajky je velmi snadné. Stačí použít pravou krajku, síťovinu, tyl nebo speciální sadu pro manikúru. Krajkový vzor je skvělý, protože vypadá nádherně na dlouhých i krátkých nehtech.

Černo-červená manikúra pro krátké nehty

Tmavé odstíny mají schopnost zúžit prostor, takže pro majitele krátkých nehtů je vždy důležitá otázka - jaké odstíny použít, aby manikúra vypadala atraktivně a stylově.

Nabízíme několik nápadů, které pomohou vizuálně zvětšit krátké nehty a ozdobit je originálními vzory:

 • použít geometrické vzory v nail art - možnost win-win - trojúhelník s úhlem k okraji nehtu, barevné bloky, pruhy s přechodem designu nebo kamínky
 • přidat další odstín - černobílý design pomůže osvěžit černý nebo červený odstín, který se používá k oddělení hlavních tónů nebo kreslení květinových nebo geometrických vzorů
 • Vzdát velké kamínky nebo kovové postavy - budou vypadat těžkopádně na malém prostoru nehtové desky. Omezte se na pigmenty, korálky, třpytky nebo jiné lesklé povrchy, aby byl design živější.
 • kombinovat černé a červené odstíny s negativní technikou prostoru

Červená a černá manikúra s designem: květiny, geometrie, kamínky

Moderní nail art málokdy bez designu, černá a červená manikúra není výjimkou. Jakékoliv dekorace, které jste použili s jinými odstíny, jsou zde povoleny.

Jako "zvýraznění" černého a červeného umění nail použijte:

 • květinové vzory - manikúra vypadá nádherný s červenou růží na černém pozadí, abstraktní květiny a další vegetace
 • akrylový písek - ozdobte je malovanými květy nebo geometrickými vzory, zcela zakryjte 1-2 prsty akrylem
 • Černé kamínky - vypadají skvěle v kombinaci s matným lakem, nicméně na lesklých černých zrnech vypadají méně působivě. Tento design bude nejlepším doplňkem k večernímu nebo slavnostnímu luku.

Černá a červená manikúra - kombinace není pro každého. To je velkolepé, náročné a nápadité umění nail, které si může dovolit jen sebevědomá dívka, která je zvyklá na obdivné pohledy druhých. Naše 100 nápadů pro černou a červenou manikúru pro Vás, vyberte si svou oblíbenou verzi a bezpochyby vytvořte na nehtech velké nehtové umění, které se určitě stane příkladem napodobování.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde