Obsah:

 1. Co dát absolvent mateřské školy
 2. Promoční dary 4. stupeň
 3. Co dát absolventům třídy 11
 4. Suvenýry absolventům třídního učitele
 5. Co dát absolventům třídy 9
 6. Pravidla pro výběr dárků pro absolventy

V životě každého člověka přichází rozhodující okamžik - to je první promoce. Úžasný nezapomenutelný den začíná být oslavován od dětství (mateřská škola). V tento den přechází fáze zrání. To je první krok v budoucnosti, který zůstává v paměti jakékoli osoby. Koneckonců, v tuto chvíli si všichni uvědomujeme, že zítra nebude vedle vás první vychovatel, učitel a spolužáci, kteří s vámi chodili po mnoho let v řadě. Rodiče téměř každého absolventa mohou jen stěží zadržet slzy a emoce. Ale stále je to dovolená pro každého. Proto tento nezapomenutelný den nemůže dělat bez suvenýrů a dárků.

Co by měl absolvent mateřské školy prezentovat od rodičů?

Zdálo se, že jen včera vaše dítě přišlo na svět a dnes je absolventem mateřské školy. Starostlivé maminky se rozplývají a přicházejí s slavnostními obleky pro jejich drobky, než aby se s nimi chovali na dovolené, stejně jako co dát budoucím prvňákům jako suvenýr. Téměř každý pečující rodič ví, co jeho dítě baví. Ale bylo by nejlepší, kdyby všechny suvenýry byly stejné. Můžete například darovat brašny. Po několika měsících budou děti překračovat školní práh a váš dar bude vhodný. Můžete také použít dárky jako encyklopedie, náramkové hodinky, kancelář, společenské hry.

Co prezentovat absolventům 4. ročníku?

Všechny děti milují přijímání dárků, i když je to jen cukroví. Většinou děti čekají na dary, zvláštní dny pro ně: jméno den a promoce. V mladším věku je to absolvování základních tříd (stupeň 4). Většina rodičů se snaží své dítě povzbudit, zejména pokud je vynikajícím studentem nebo dobře zaobleným. Jako dary můžete použít tyto typy suvenýrů:

 • sady mladých biologů
 • míče
 • atlasy světa
 • vzdělávací knihy
 • logické hry.

Stojí za to připomenout, že jednotlivé dárky jsou nejlépe podávány doma. Koneckonců, ne každý rodič si může dovolit koupit své drahé dítě dárek, jako je jízdní kolo nebo nějaký značkový gadget.

Co prezentovat absolventům 11. ročníku?

To je okamžik, kdy jsou děti stále ještě zralé a schopné činit vážná rozhodnutí. Téměř každá osoba byla absolventkou a měla za to, že nejvíce „hrozný“ zůstal. Ale když vyroste, okamžitě si uvědomíte, že strach a složitost teprve začínají. Ale na tento nádherný a nezapomenutelný večer nemyslím vůbec na to, co je před námi. Od promoční akce se očekávají pouze pozitivní pocity, hodně květin a dárků od blízkých. Co je nejlepší dát suvenýr na ples? Nabízíme několik možností: dobré hodinky, notebook, tablet, mobilní telefon, poukaz na moře.

Co prezentovat absolventům třídního učitele?

Třídní učitel je nejdůležitější osobou ve školním životě každého studenta. Ale někdy to chápeme velmi pozdě. Je to učitel, který někdy zakrýval malomocenství dětí od svých rodičů a snažil se všemi způsoby sdělit studentům, že znalosti jsou prvořadé. Při přípravě plesu postačí nejen absolventi a jejich rodiče, ale i třídní učitel. Péče o učitele spočívá v přípravě svátku, stejně jako při získávání upomínkových předmětů pro vyšší třídu. Co může třídní učitel představit svým studentům? Jako malý dárek můžete použít deníky, klíčenky, hrnky s obrazem celé třídy. Také nádherný a levnější dárek bude dort s nápisy.

Co prezentovat absolventům třídy 9?

Ne všichni po 9. ročníku pokračují ve studiu ve škole. Ti, kteří se rozhodli rozloučit se s hradbami instituce všeobecného vzdělávání, také sní o promoce. Na začátku roku se učitelé a rodiče dětí, které vstoupí na vysokou školu nebo technickou školu na základě 9 tříd, zabývají koordinací otázek souvisejících s maturitou a zkouškami. Táta a maminky začínají fantazírovat a oceňovat své vlastní schopnosti. Nejdůležitější otázkou je výběr gratulací pro absolventy. Ale stojí za to připomenout, že dary by měly být stejné!

Pokud chcete prezentovat své dítě drahým darem, pak to stojí za to dát ho doma nebo na rodinnou večeři. Koneckonců, ne všichni rodiče jsou schopni koupit své dítě drahé telefon nebo počítač. Pokud jde o dary, pak existuje mnoho možností. Například fotoalba, pera s rytinami, flash disky, trička s nezapomenutelnými nápisy. Také, 9-grejdry mohou být prezentovány jako suvenýry sladké dobroty, vyrobený v zajímavé formě.Například kytice z ovoce a sladkostí, košíčky s dekoracemi týkajícími se školních předmětů. Tento dárek je považován za nejzajímavější a ne příliš drahé. Mnoho kuchařů pec pečiva nabízí čokoládové výrobky ve formě strojů a dámské boty. Mladí kluci jsou jako první transportováni s auty. No, holky, samozřejmě, boty, jako symbol ženskosti.

Pravidla pro výběr dárků pro absolventy

Při výběru dárků pro absolventy by měl pečlivě vyjednávat se všemi rodiči částku, o kterou budou koupeny suvenýry. Koneckonců, ne všechny rodiny si mohou dovolit plýtvat. Organizace svátku vyžaduje tolik finančních prostředků (kavárny, oblečení, dárek pro školu a mnoho dalších). Při výběru prázdninových suvenýrů je nutné dodržovat určité limity a pravidla. V první řadě je nutné analyzovat zájmy dětí, jinak by se dar mohl stát naprosto zbytečným. Je-li suvenýr vyroben v komické podobě, pak je vhodné zamyslet se nad situací jeho prezentace a vzít v úvahu pochopení a vnímání humoru budoucího vlastníka daru. Dárek musí být praktický, mladý a originální. Banální suvenýry nejsou zajímavé a někdy jsou při prezentaci vnímány negativně.

Promoce je nejpamátnějším datem života každého člověka, takže mnoho rodičů se snaží dát vše možné, aby si tento den své dítě pamatovalo jen dobré chvíle. Tím, že dáte vašemu dítěti dar, který potřebuje, můžete získat spoustu pozitivních emocí a zvláštní poděkování.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde