V procesu organizování obytného prostoru hraje důležitou roli skladování osobních věcí. Až donedávna byly skříně, skluzavky a stěny považovány za standardní variantu. V roce 2018 se však za nejúspěšnější řešení problémů s obnovou pořádku považuje uspořádání šatny, jejíž místo je v ložnici nejčastěji přidělováno.


Moderní ložnice design s šatnou

Při plánování soukromých domů a bytů není zpočátku zajištěna přítomnost šatny. Proto je třeba se dostat ze situace, oddělit malou plochu v ložnici. To lze provést pomocí originálních dekorativních stěnových nebo komorových dveří. Při absenci takových možností může hrát roli přepážky speciálně objednaný regál s průchodem nebo skříní až do stropu.

Ekologicky šetrný, vizuálně atraktivní materiál pro vytváření příček může být tónovaný matným sklem, zdobený módními pískovacími vzory.Zařízení šatny požadované konfigurace pomůže učinit tvar ložnice správnějším a pohodlnějším - v určitých geometrických proporcích. Uvnitř takového mini úložiště pro oděvy můžete poskytnout maximum užitečných prvků a provedení:
- odpovídající skříňky a skříně;
- regály a košové koše různých tvarů a velikostí;
- sklopné boxy s krabicemi;
- zavěšené zvedacími mechanismy;
- originální držáky bot.

V některých případech se ve skladech nacházejí žehlicí prkna a zrcadla. Dobře navržený šatní skříň zabírá trochu místa v ložnici. Tento úložný prostor je vhodný zejména v případě, že ložnice je vyzdobena ve skandinávském stylu nebo je v pokoji minimální nábytek.

Každá šatna by měla být příjemným, pohodlným místem, kde chcete být. Vstup do ní z ložnice by měl být pohodlný a již u vchodu je nutné zajistit dobrý přehled uspořádáním věcí podle priority a četnosti užívání. Důležitým krokem ve vybavení šatny je design vysoce kvalitního osvětlení. Ve většině malých místností jsou omezeny na mobilní nebo stacionární LED zařízení. V případě, že se šatna ukáže jako prostorná, můžete použít maximální počet prvků, které zajišťují vysoké osvětlení. V tomto případě může být měkké, přesné světlo zajištěno nástěnnými svítidly, náročnými lustry, dekorativními světelnými možnostmi.

Originální designové skříně

Šatnu můžete vybavit v různých konfiguracích s využitím originálních technik a moderních materiálů. Zvláště populární typy plánování v roce 2018 jsou úhlové možnosti. Umožňují vám efektivně a sebevědomě proniknout do zón jakéhokoliv druhu pokojů. V důsledku toho majitelé rezidenčních zařízení mají možnost využít maximální území pro větší funkčnost.

Vybavením šatny v dětském pokoji, ložnici, předsíni, podkroví nebo v jiných místnostech s omezeným prostorem si můžete vybrat místo pro mnohem větší počet věcí. Vytvoření originálního návrhu pod úhlem 90 stupňů a správné umístění úložného systému, musíte si myslet, že bude oddělit vnitřní strukturu od hlavního území. Nejoblíbenější možnosti v roce 2018 jsou považovány za tlusté překližky nebo sádrokartonové příčky s dveřmi, moderními obrazovkami nebo závěsy. Neméně důležité v tomto případě budou dveře na zakázku.

Návrhy s otevřenými úložnými systémy budou bezpochyby vypadat stylově. Aktuální možnosti - šatní skříň penny, rám, typ oka. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že původní místnost může být „vložena“ do jednoho z moderních, v současnosti vyhledávaných designových stylů.

Který typ je výhodnější - malé nebo velké šatny?

Pro určení velikosti, tvaru, vnitřního obsahu moderních šaten je třeba předem. K tomu je důležité vzít v úvahu počet členů rodiny, přibližné množství věcí a charakteristiky místnosti, ve které bude struktura umístěna. Mít takové příležitosti pro skladování oděvů a obuvi často rozděluje celé místnosti na malou plochu. A v soukromém domě bude skutečnou možností umístění šatny v podkroví.

Každá žena by chtěla mít ve svém bytě nebo soukromé domácnosti velký, vícemetrový šatník, ve kterém by byly police pro každou malou věc. Ale moderní obytný prostor a standardní dispozice vám vždy nedovolí mít to, co chcete. Nejčastěji to dopadá opačně, takže je důležité řádně vybavit kompaktní, ne příliš velký prostor pro šatnu. Do značné míry bude možné ušetřit místo pomocí nenápadných, poskytujících prvky pohodlí:
• Otevřete police bez zbytečných detailů.
• Zatahovací žehlicí prkna.
• Spousta háčků a kolejnic.
• Speciální spirálové věšáky.

Pokud je však možné vybavit velkou, prostornou šatnu, bude možné alespoň úspěšně použít chytré konstrukční techniky. S dostupností volných financí můžete použít průhlednou přední stranu polic, posuvné moduly pro domácí spotřebiče, speciální zásuvky na drobné předměty, originální krabice na boty se svahem.

Pokud si přejete, můžete pokoj co nejvíce zpříjemnit. K tomu, koupit zrcadla, stylové předměty, obrazy a upomínkové předměty. Dekorační dekorace by měla být vybrána pečlivě, jak je to jen možné - je důležité, aby stěny byly praktické, estetické a zároveň nezanechaly na oděvu žádné stopy. Z tohoto důvodu jsou prioritními materiály pro zdobení stěn místnosti skříně tapety, barvy, korkové nátěry, dřevěné a plastové panely.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde