Trendy uplynulého roku ukázaly tendenci moderních designérů opustit unisex a androgenní styly. V nových kolekcích je stále více sukní různých střihů, délek, barev a stylů.

Maxi sukně jsou povolané zdůraznit ženskost v nové sezóně. Budou vyrobeny ze všech druhů tkanin ve formě slunečnicových vloček, lichoběžníku, siluety A a dalších. Na pódiích ve sbírkách pro rok 2018 vznikly modely v podlaze, vhodné pro jakýkoliv typ postavy.

Textilní textilie Maxi

V nové sezóně ve špičkových hustých materiálech. Popularita potěší samet, semiš, kůže, těsný úplet, dres. Budou kombinovány v jednom produktu s šifonem, lesklými saténovými, sametovými a lehkými průhlednými tkaninami. Kombinace detailů dvou tkanin, kontrastující v hustotě a struktuře, se stane trendem roku 2018.

Stojí za to mluvit o kůži odděleně, protože je to tento materiál, který dominuje nové sezóně.Zvolený model z takového materiálu by se měl lišit od obvyklého obrazu: na něm nejsou nýty a řetězy, nezařazuje svého vlastníka do žádné z agresivních subkultur.

Kůže bude působivě působit v sukni A-silueta, hrazdě a dalších typech volného střihu. Je důležité, aby taková sukně na podlaze byla ženská. Na pódiích lze nalézt podobný šatníkový předmět ve sportovních, ležérních a obchodních linkách. Sukně vypadá skvěle s košili a halenkami vybavenými siluetou.

Barevná řešení pro novou sezónu

Mezi různými tisky bude zvláštní místo obsazeno falešnými. Na sukních můžete vidět malé a velké květy, listy a další prvky rostlin. Není nutné, aby části květinového vzoru měly přirozenou barvu: modré nebo červené listy plně odpovídají hlavnímu ročníku.

Růže, které nesly všechno v mnoha předchozích letech, se v nové sezóně změnily na pole květiny. Tmavé pozadí maxi sukní zdobí pivoňky, sedmikrásky a pomněnky. Technika batikové malby se také stane trendem pro rok 2018 a usadí se v šatníku módy.

Také jejich popularita neztrácí geometrické vzory. Všechny druhy linek, tvarů, objemových kostek a trojúhelníků - to vše ozdobí moderní milovníky dlouhých sukní. Neméně relevantní zůstanou všechny druhy hrachu.

Od minulé sezóny se černá a odstíny mléčných výrobků přesunula do nového. Gamma zředěná tlumená khaki a světle oranžová. Mezi sytými barvami je výhoda tmavě modrá, světlá hořčice a barva Marsaly, která dlouho dobývala světová lávka v podobě manikúry, barev šatů a doplňků.

Trendy 2018

Baška bude v módě. Tento prvek dekoru není vhodný pro každého. Je však schopen dát siluetu sexuality a ženskosti. Přísná tužková sukně nebo produkt z hrubé kůže s pomocí baskičtiny se promění v personifikaci měkkosti a něhy.

Moderní interpretace tohoto prvku dekoru se posunula pod hranu. Pomocí tohoto kroku vytvořili návrháři siluetu připomínající napůl otevřený květ, který úspěšně demonstruje ženskou podstatu.

Módní a ženský styl New Bow se vrátí do módy. Sukně v tomto stylu mají mírně vysoký pas, tahají postavu a jsou vyrobeny z tlusté tkaniny. Tvar silueta může být rovný, rozšířený nebo zúžený. Hlavní věcí je udržet jasné linie. Tvůrce stylu použil baskičtinu, aby zdůraznil hlavní zaměření obrazu.

Také na pódiích se objevily sukně s horní vrstvou měkké síťoviny, tvořící volné záhyby. Trendem nové sezóny je transparentnost. Úspěšně ji předváděli slavné módní domy jako Sonia Rykiel a Red Valentino. Tento trend podtržené sexuality probíhá paralelně s hustou nepropustnou texturou. Alternativou k nim bude šifon, krajka, organza.

Je důležité zachovat tajemství. Nejzajímavější části ženské postavy jsou maskovány hustými krajkovými záhyby, výšivkou nebo aplikací. Tyto oblečení vypadají obzvláště působivě v černé barvě.

Dlouhé štěrbiny zdobí tučný obraz. Sukně v podlaze v tomto případě umožňuje ukázat sexy dámu s novou stranou. Zvláště vysoké řezy jsou maskovány záhyby a vlnami, které je zbavují vulgárnosti.

Původní nález byl malý řez v přední části. Skromný výstřih lze vidět pouze tehdy, když dívka chodí. Mírně oddělené nohy intriky a fascinují.

Maxi skládané sukně jsou přítomné v módních sbírkách již mnoho let. Hlavní vlastností sukně-zvlnění je dynamický pohyb. V novém roce jsou skládané sukně vyrobeny z tlustého plátna. Výhodou budou modely s velkým zvlněním. Podtržená ženskost sukně by podle návrhářů měla být kombinována se záměrně brutálními věcmi: nadměrným svetrem, vojenskými botami.

Trapézové modely v nové sezóně budou soutěžit se všemi ostatními relevantními formami. Jejich hlavním rysem je jednoduchost řezu a stručnost.Tyto sukně doplňuje nášivka, vzory a drobné ozdobné kování. Pro zachování tvaru výrobku se doporučuje šít z hustého sametu, taftu, kůže, veluru.

Geometrie sukně umožní, aby se stala součástí téměř každého známého stylu. Takové oblečení zahrnuje kombinace s košile, topy, mikiny, bombardéry.

Návrháři navrhují posun akcentů a posunu pozornosti od tkanin a barev k metodám dekorace. Tentokrát sukně zdobí závěsy a volánky. Zároveň vlny na nich nejsou vícevrstvé, ale stručné. Je důležité vytvořit pompadu na správném místě, zdůrazňovat ženské formy, spíše než je přehánět. Pro zajištění požadovaného efektu by měl být výrobek monochromatický nebo monochromatický. Zde můžete najít velké množství asymetrie v modelech.

Dalším trendem bude vůně na sukni. Po mnoho let byl tento prvek stylů nezapomenutelně zapomenut. Nová sezóna však přinesla pohodlí a praktičnost vůně ve sbírkách světových designérů. Použití zápachu při modelování sukně je podobné řezu. Je důležité dosáhnout náletu sexuality bez náznaku vulgárnosti.

Maxi je stožár pro každou módní divu. Skříň módní dívky může obsahovat několik různých modelů dlouhých sukní. Bez ohledu na profesi a životní styl, žena bude moci vybrat model, který bude pohodlný a zdůrazní její individualitu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde