Denim, původně používaný pro šití farmářských uniforem, se dnes stal nedílnou součástí šatníku. Denim opět vyžaduje pozornost, což naznačuje, že všechny aspekty tohoto jedinečného materiálu ještě nebyly studovány. Návrháři ve svých sbírkách věnovali maximální pozornost džínové módě a nabídli originální a stylové modely, které osloví mnoho dívek.

Módní džíny léto 2018: který model si vybrat

Než si koupíte běžné džíny, odpovězte na otázku - co od nich chcete. Skrýt vady postavy, zaměřit se na určitou oblast, jemně zdůraznit formu. Na základě toho je vybrán model, který splňuje všechny vaše požadavky. Vizuálně skrýt problémy v kyčle pomůže široké džíny milenci, zdůraznit své štíhlé nohy schopné džíny, hubená. Nabízíme aktuální TOP modely léta 2018, které vám pomohou vytvořit stylový obraz ve stylu ulice nebo ozdobit úklonu kanceláře.

Letní 2018 módní džíny: roztrhané modely

Roztrhané džíny jsou výběrem jasných a výrazných osobností, které s pomocí střihů, děr a nedbale vyčnívajících okrajů chtějí zaměřit pozornost druhých na svou osobnost. Takový model je skvělou příležitostí, jak ukázat vynikající postavu a způsobit obdivné pohledy mužů.

Džíny především omladí ženu, a pokud mluvíme o roztržených modelech, pak se změníte na maximalistického teenagera, který je připraven udělat cokoliv, aby odlišil své davy.

Roztrhané džíny jsou volbou těch, kteří nejsou zvyklí na nudné konzervativní oblečení, kteří touží po nových dojmech a nechtějí sedět. Jednou to bylo věřil, že džíny s třásněmi a neopatrnými otvory jsou noseny jen ubohými nebo neudržitelnými jednotlivci, nicméně, dnes roztrhané modely mohou být nalezené na policích značkových butiků a módních pódií.

Roztrhané modely v létě 2018 budou na vrcholu popularity, takže si nenechte ujít příležitost, jak si vytvořit stylový pár na ulici. Je nutné nosit takové modely s kontrastními blůzkami, tričkami, nebo naopak vytvářet mono-luky v jemných pastelových barvách, kde jsou hlavními prvky jemných džíny.

Pamatujte, že roztrhané džíny nejsou zjevně druhem oblečení, které byste měli nosit v divadle, jiné kulturní akci nebo v kanceláři. Dokonce i šílenství pro "díry" modely neumožňuje takové svobody. Ale pro večerní procházky nebo oblečení ve stylu ulice jsou tyto džíny v pořádku.

Stylové bílé džíny: aktuální modely léta 2018

Při nákupu bílých džíny mnoho dívek zastaví nadměrnou péči o takové věci. To je docela oprávněné, barva je takzvaná a jakékoliv místo na džínách bude zarážející. Takové úsilí se však vyplatí s torusem, protože v takovém modelu budou vaše nohy vypadat elegantněji a štíhleji, což nelze říci o černých a modrých džínách.

Pokud přidáte ošoupání na design bílé džíny, malé horizontální řezy na kolenou, pak se váš obraz dobýt každého člověka. Bílá barva je ztělesněním klasické, ověřené v průběhu let. Bílé džíny se snadno kombinují s oblečením jakéhokoliv stylu, potiskem a výšivkou.

Kombinujte bílé džíny s krátkými topy, džínové bundy, bundy. V trendu džíny s nízkým střihem, takže bez jasného pásu a plechů v této sezóně prostě nemůže udělat.

Stylové džíny s potiskem a barevnými vložkami: léto 2018

Designéři ještě nehrali dost s potisky a originálními vložkami, které se snaží přidat k designu svrchních oděvů, džíny a bund. Krásné džíny se vzorem dávají obrazu nějaký význam, vytváří jedinečnou letní kombinaci.

V létě 2018 jsou populární zejména následující tisky:

  • květinové motivy - všechny druhy květin - růžová poupata, pivoňky, heřmánek, jemné květy
  • zvířecí vzory - mírné vložky s hadí kůží, tygr, zebra, leopard
  • abstrakce - vzory, které někdy neobsahují jasně vyjádřený předmět - skvrny, pruhy, rozvody, účinek varování
  • vojenské - vložky s ochrannými khaki vzory

Stylové džíny s aplikacemi v podobě květin a celých kytic jsou mezi designéry velmi oblíbené. Šachy a stylové pruhy nejsou o nic méně relevantní. Nosit takové džíny by měly být s pevným vrcholem, aby nedošlo k přetížení obrazu zbytečnými detaily.

Aktuální modely džíny s dekoracemi: léto 2018

Skutečným hitem léta 2018 budou džíny s nýty, pruhy a velkými korálky. Dnes můžeme hovořit o přehodnocení starých trendů, které mnoho dívek vynalezlo v 90. letech. Pak, s malou paletou modelů, představivost pracovala násilně a jednoduché prosté ženy se staly uměleckým dílem, zdobeným stylovými nápisy, pruhy, knoflíky atd.

Moderní ženy módy nemusí nic vymýšlet. Stylové modely s ozdobami kamínky, korálky, hroty lze zakoupit v každém obchodě. Tyto džíny se skvěle hodí do džínové bundy, krátké bundy nebo triček s nadměrnými rozměry.

Módní zámořské džíny: léto 2018

Prostorné nadměrné džíny budou v této sezóně populární. Jediný rozdíl od modelů z minulé sezóny bude nadbytek překrytí, šál a další výzdoba. Přítelské džíny jsou skvělou volbou pro skrytí vad. Pokud jste neměli čas zhubnout do léta, pak tento model pomůže a vizuálně změní vaše tělo. Kombinujte nadměrné džíny s nasazeným sakem nebo krátkou vestou.

Při hodnocení modelů džíny z léta 2018 lze konstatovat, že trendy, které před deseti lety převažovaly s několika změnami v dekorech a barvách, jsou zpět v módě. Na pódiích se blýskaly modely s dveřmi, rozšířenými džíny, variantami s pruhy. To je nepochybně volba úzké kategorie fashionistas, kteří striktně následují módní kánony.

Důležitější a populárnější modely jsou stále ty, které jsme zaznamenali v našem přehledu - roztrhané džíny, klasická hubená, milenci. Pokud jde o barvy, došlo k viditelným změnám. Do základní palety se přidávají takové barvy jako khaki, pomeranč, máta a růžová.

V šatníku skutečné módy můžete počítat několik párů stylových džíny, takže se neomezujte na jeden model, protože tento kus oblečení vám pomůže v jakékoli situaci.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde