Glitter tetování - populární typ dočasného tetování, které se skládá z flitry nášivka, aplikuje obraz na tělo s hypoalergenní lepidlo. Atraktivní, světlé a barevné, šťavnaté a třpytivé třpytivé tetování kombinují všechny nezbytné přednosti a přitahují velmi holky různého věku. Je třeba poznamenat, že jiné typy tetování nemají tak široký výběr v barvách, neoslňují jejich záře.

Glitter tetování vám umožní vytvořit nejoriginálnější a stylové obrazy, pomoci jim v tomto originálním designu řešení a speciální efekty. Třpyt tetování je ideálním řešením pro mladé a atraktivní dívky, které chtějí přitáhnout pozornost ostatních. Podobný obrázek spodního prádla je vhodný i pro milovníky klubů, večírků a dalších hlučných akcí.Aplikační technologie třpyt tetování

Vytvoření dočasného tetování s flitry je velmi snadné, můžete se s ním vyrovnat i doma. Nejdříve je třeba vzít si šablonu, po které se aplikuje hypoalergenní lepidlo na vybranou oblast těla, po které se pokropí třpytkami. Je třeba poznamenat, že tento způsob tetování je naprosto neškodný pro lidský život a zdraví, samotné lepidlo má jedinečné vlastnosti - pružnost, odolnost proti vodě. Díky tomu zůstává tetování třpytem na těle až dva týdny a někdy i více, aniž by se bál vody, nezpůsobuje alergické reakce, svědění nebo podráždění.

Sequot Tattoo: důstojnost

Dočasné tetování, které se aplikuje na tělo dívek a dětí s pomocí jisker vypadají dobře jak ve dne, tak v noci, nezáleží na tom, zda se jedná o umělé nebo přirozené světlo, díky kterému se můžete předvést na pláži nebo v nočním klubu . Nezáleží na tom, kde se obraz nachází na paži, noze nebo žaludku, protože tetování třpyt je univerzální řešení, které je bezpečné a snadno realizovatelné, takže neexistují žádná omezení.

Glitters vám umožní vytvořit jakýkoliv vzor, ​​zatímco neexistují žádná omezení velikosti nebo aplikační techniky, to vše záleží na vkusu a preferencích klienta. Limitem pro kreslení může být i profesionalita mistra, proto je lepší dát přednost zkušené osobě.

Třpyt tetování je jasné, velkolepé, slunné a barevné řešení, které vás překvapí jak v zimě, tak v létě. Například, henna mehndi-tetování jsou vytvořeny v teplém monochromatickém měřítku, studené barvy jsou vlastní UV barvy, ale v třpytu tetování nejsou žádná taková omezení, takže jsou ideálním řešením.

Neméně důležité je, že pro aplikaci tetování na povrch těla pomocí speciálního lepidla, které je bezpečné pro lidský život a zdraví, nezpůsobuje zarudnutí nebo podráždění. Třpytky tetování umožňují i ​​dětem a lidem s citlivou pokožkou. S jiskrou tetování není strach, že se omyje, protože lepidlo je vodotěsné a elastické, takže sprcha nebo pláž nevyvolává problémy.

Životnost dočasného třpytu tetování je asi dva týdny, ale s náležitou péčí je obraz na těle až měsíc. Hlavní výhodou - brilantní vzor lze kdykoliv snadno odstranit, takže obraz může být změněn alespoň každý druhý den. Obecně platí, že třpytky tetování je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí změnit svůj obraz. Tattoo jiskry otevřít příležitost pro dívky a děti experimentovat, takže si můžete přinést do života jakékoli řešení designu, zdobení své tělo s ním.

Materiály pro třpyt tetování a kde je koupit

Glitter tetování může být vytvořeno kontaktováním mistra v salonu, ale mnozí preferují vytvořit obraz těla doma. Aby to bylo možné, je nutné nakupovat materiály, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je na internetu, protože počet internetových obchodů prodávajících materiály pro třpytky tetování je neomezený. Při výběru materiálů byste měli zakoupit kompletní sadu, která zahrnuje:

 • Lepidlo (speciální hypoalergenní).
 • Třpytky pro tělo.
 • Šablony (standardní sada hotových obrázků).
 • Sada kartáčů - tenká pro kreslení obrázku, silného kartáče nebo ventilátoru - pro dokončení dotek po dokončení procedury.

Třpyt tetování: fáze použití obrázku a fotografie hotových prací

Pro vložení obrázku do těla je nutné provést následující kroky:

 • Výběr vzorů a míst pro jeho aplikaci.
 • Povrchové odmašťování - kůže se zpracovává za účelem zvýšení přilnavosti (ke zlepšení kvality přilnavosti lepidla na kůži). Pro odmašťování je nejvhodnější použít odstraňovač měkkých laků na nehty (bez olejů a acetonu ve směsi) nebo roztok obsahující alkohol. Pokud je tetování aplikováno na obličej, můžete odtučnit kůži pomocí tonikum bez alkoholu.
 • Nanesení lepidla na povrch kůže, která byla dříve odmastěna.To lze provést pomocí šablony nebo ručně, po které musíte počkat 15-20 sekund, aby se lepidlo stalo průhledným.
 • Pomocí tenkého kartáče byste měli aplikovat vzor ve formě jisker nebo pigmentu stejné barvy. Patting musíte "jet" s kartáčem jiskry nebo pigment v lepidle.
 • Podobné použití jiných flitrů jiných barev.

Sequin Tattoo: tipy od profesionálů

Doporučení odborníků:

 • Aby byly černé nebo tmavé jiskry atraktivnější, mohou být pokryty průhledným „prachem“.
 • Volba oblastí těla je lepší opustit místa, kde je vysoké tření (místa, kde se oděv pohodlně hodí k tělu, jako jsou pásy, podprsenky).
 • Po dokončení tetování, to může být sušené s fénem (teplý vzduch, ale ne horké).
 • Glitter tetování není vhodné mokrý v prvních 12 hodinách po aplikaci.
 • Pro uchování obrazu se nemusí otírat houbou nebo žínkou, je také nutné se vyhnout kontaktu s krémy, oleji a alkoholem.
 • Tetování po vodních procedurách by nemělo třít, ale pouze promakivat, zatímco byste měli opustit místa, kde je vystavena vysokým teplotám (koupel, sauna, solárium).
 • Tetování můžete odstranit bavlněnou podložkou namočenou v roztoku obsahujícím alkohol nebo odstraňovačem laku bez acetonu.

 

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde