Hladké přechody a kontrasty v přechodu manikúra

0

Jeden z nejoblíbenějších typů dekorativní manikúry pro několik sezón je gradient technika nebo ombre. Hladké přechody a harmonické barevné kombinace dělají manikúru neuvěřitelně velkolepou a originální. Dámy jakéhokoliv věku si tuto techniku ​​zvolí pro sebe, protože správně zvolená kombinace odstínů umožňuje vstup do takové manikúry v jakémkoliv stylu a jakékoli situaci.

Gradient gel polish manikúra štětcem nebo houbou

Na první pohled se může vytvoření takového mistrovského díla zdát komplikované. Ale ve skutečnosti, s pomocí jednoduchých zařízení a nekomplikované technologie, můžete dát ruce jedinečný vzhled. Volba nezávisí na délce nehtů - technika vypadá stejně dobře na krátkých i prodloužených nehtových destičkách.

Existují tři hlavní typy tvorby přechodů. První vyžaduje:

  • dva nebo více odstínů laku;
  • malý kousek houby;
  • vrchní nátěr;
  • Odstraňovač laků na nehty;
  • bavlněné tampony;
  • krém

S pomocí krému se zpracovává kůže kolem nehtu.To se provádí tak, že je snadné odstranit přebytečné množství laku, který přesáhl hrany nehtové desky. Vybrané laky v určitém pořadí se aplikují přímo na houbu. Poté se jemně přitiskne na nehet na principu potisku. Lak zůstává na povrchu desky a vytváří plynulé přechody z jedné barvy do druhé. Pokud předem nanesete bílý lak a necháte ho zaschnout, pak se vzor na nehtech projeví jasněji.

Pomocí vatového tampónu namočeného v odstraňovači nehtů odstraňte přebytečný materiál kolem okrajů. Po vysušení se světlý povlak fixuje transparentní vrstvou. Je třeba mít na paměti, že čím menší jsou póry houby, tím hladší jsou přechody mezi tóny.

Pro druhou možnost potřebujete stejnou sadu nástrojů, stejně jako jehlu nebo párátko. V tomto případě se laky předmíchají na lesklém povrchu pomocí jehly a teprve poté se shromáždí na houbě. Tato metoda umožňuje vydržet hladší přechody. V tomto případě je důležité jasně zachovat sled barev a smíchat je pouze na hranicích.

Třetí metoda navrhuje použití kartáče namísto houby. Vyžaduje to zvláštní dovednost, protože opatrně a opatrně rozmazává hranici, je velmi obtížné. První lak se nanáší na nehet odděleně. Po úplném vyschnutí je část nehtové desky zakryta druhým odstínem a bez čekání na vyschnutí ohraničení měkkými pohyby. Aby tato možnost přinesla uspokojivý výsledek, musíte být trpěliví a získat zkušenosti.

Po práci v některém z možností, které potřebujete k pokrytí nehtů s povrchovou úpravou. Musíte také poznamenat, že gradient není schopen upravit tvar hřebu a skrýt jeho nedostatky. Proto je nutné nejprve sehnat hygienickou manikúru, očistit povrch od přebytečné kůže a nečistot. Pouze v tomto případě můžete dosáhnout požadovaného efektu.

Kombinace barev v manikúru gradientu

Protože podstata ombre je v hladké změně barvy, je nutné vytvořit efekt fázového zesvětlení nebo ztmavnutí vybraného odstínu nebo přechod z jedné barvy do druhé. Tóny mohou být blízko sebe v dosahu nebo mohou být úplně jiné, ale zároveň mohou být kombinovány v harmonii.

Mezi nejoblíbenější barvy přechodu je bílá, hladce se mění v přirozenou barvu. Je to trochu jako francouzština a má všechny stejné vlastnosti:

  • elegance;
  • přesnost;
  • péče;
  • univerzálnost.

Opakem jemného bílého ombre byla odvážná kombinace černé a šarlatové v manikúru s jedním gradientem. Tato možnost přitahuje pozornost a umožňuje vybrat více tučných obrázků pro každou vhodnou příležitost. Hraniční kombinace bílé a černé vám umožní ostře, stylově a elegantně vypadat navzdory jasnému kontrastu.

Jakákoliv kombinace s červenou bude vypadat chytlavě. Pastelové odstíny však mohou poněkud ztlumit činnost červené. Mohou to být tóny z jednoho měřítka nebo odstíny, které se zásadně liší od červené: žluté, modré, světle zelené, šeříkové. Zářivě žlutá, oranžová, hluboká odstíny modré a zelené, fialová bude podporovat činnost a vitalitu červené. Takové kombinace se nejlépe používají v létě nebo pro publikaci v kombinaci s vhodným oblečením.

Odstíny růžové vždy vypadají delikátněji. Obraz s takovou manikúrou dá obrazu větší ženskost a něhu. To je jedna z možností léto gradientu, ale pro zvýšení nálady je v chladném období docela přijatelné. Mezi letními barvami je gradient duhy a všechny odstíny, které kopírují barvy moře, nebe, slunce a barev.

Gradient manikúra umožňuje použití jisker. Navíc se může skládat jak z třpytu, tak z čistého laku. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit brilantní ombre je aplikovat základní nátěr, po kterém je hřebík částečně pokryt tlustou vrstvou jisker. Hranice mezi vrstvami je rozmazaná štětcem. Také třpyt nebo třpyt mohou být pokryty připraveným barevným ombrem.

Francouzský plus gradient

Kombinace dvou technik tvorby dekorativní manikúry: ombre a francouzštiny vypadají velmi stylově a elegantně. Jako volitelný doplněk může existovat měsíční manikúra v kombinaci s gradientem. Vypadá atraktivní klasická bílá regrown část v kombinaci s barevnými ombre. Je lepší zvolit gradient pastelových odstínů. Pokud je obnovená část nebo studna na základně desky jasnější, ale ombre může být také jasnější.

Každá z těchto možností může být pokryta flitry nebo třením. Části charakteristické pro francouzštinu mohou být také rozlišeny pomocí třpytu nebo suchého lesklého prášku.

Gradient na nehtech nebo ombre je univerzální technikou zdobení nehtové desky. Se všemi jednoduchostmi jeho spektakulity je výsledek obdivován. Všestrannost a elegance takové manikúry z něj činí vynikající volbu pro každou příležitost. A schopnost používat další materiály a technologie činí z mnoha těchto děl umělecká díla.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde