Tradice a kultura východních zemí vždy přitahují lidi svou záhadou a originalitou. Japonsko je jednou z úžasných zemí, což způsobuje živý zájem lidí po celém světě. Faktem je, že existuje hluboká historie plná legend a mýtů, stejně jako úžasná příroda s barevnými krajinami. Japonsko je něco zvláštního, takže vytváří samostatnou pobočku ve všech oblastech kreativity, zejména umění tetování. Japonské tetování jsou atraktivní nositelné obrazy, které zahrnují stovky náčrtků, které si mohou dívky i muži vybrat.

Historie japonských tetování

Stojí za zmínku, že pro obyvatele Japonska je tetování něco zvláštního, téměř část jejich hluboké a obrovské kultury. Jak víte, i ve starověkých čínských rukopisech počátku naší éry můžete najít informace, které Japonci na svých tělech způsobili určité obrazy a používali je jako amulety a amulety.Již ve třetím století našeho letopočtu milovníci Japonska milovali malovat svá těla a tváře úžasnými a tajemnými kresbami, které sloužily jako symbol rituální ochrany pro muže zabývající se lovem nebo rybolovem, a také talisman pro válečníky. Následně, Japonci používali malování těla aby ukazoval jejich historii, patřit k jedné z tříd, s pomocí kreslení.

Zpočátku, tetování bylo aplikováno na těla dívek a mužů s pichnutím rostlin, zatímco všechna tetování mohla být rozdělena do dvou typů: značka zločince nebo kresba, která definuje sociální postavení. Hieroglyf byl používán jako stigma, který je doslovně nazvaný “pes,” položený na jeho čele, tak že každý mohl vidět, že tato osoba byla společenský vyvrhel. Ve středověku, japonská tetování začala být v poptávce mezi gejši, milenci a kněží, po kterém tetování zcela změnil na každodenní lidský život. Japonské tetování na dlouhou dobu sloužilo jako symbol, umožňující dozvědět se o člověku všechno od věku, končící počtem dětí a typem aktivity.

To je zajímavé! Moderní a populární tetování "rukáv" k nám přišel z Japonska. Poprvé začali používat japonský samuraj, jehož oblečení nemělo rukávy. V tomto případě tetování sloužilo jako symbol síly a hrdinství, zosobňovalo boj proti zlu a schopnost jít k činu bez strachu z umírání.

 

Vlastnosti japonských tetování

Charakteristické rysy japonského těla:

  • Velká barevná paleta a odstíny.
  • Přední motivy tetování se vyznačují jasnými a zářivými barvami.
  • Jasné linie a obrysy, obrázek nastiňuje tetování.
  • Expresivita a „živý obraz obrazu“ - tetování se aplikuje na tělo tak, aby se člověk při pohybu pohyboval.
  • Primární barvy jsou červené a černé. S jejich pomocí se uskutečnila příprava většiny snímků.
  • Rozdělení obrázku do dvou kategorií: hlavní motiv a geometrie, opuštění pozadí.

Japonské tetování na těle muže nebo dívky je symbolem japonské kultury, plné hluboké historie a dávných tradic. Stojí za zmínku, že odrůda japonských tetování je tak velká, že je téměř nemožné najít identickou postavu. Mezi nejznámější scény patří draky a samurajové, stejně jako jejich bitvy, květiny a další rostliny.

Typy japonských tetování

Než si vyberete náčrt budoucího tetování, musíte určit typ obrazu a typ tetování. Stojí za to připomenout, že všechny obrázky mají specifický význam a logické vysvětlení, které jdou hluboko do příběhu. Japonská tetování se vyznačují vysokou uměleckou a krásu, proto skrývají za sebou velkou sémantickou zátěž. Je-li k vytvoření tetování použita velká skica, měly by být použity všechny části těla a všechny vzniklé dutiny by měly být vyplněny nápisy, ornamenty a dalšími symboly, které doplňují mystický vzhled obrovské kompozice.

Typy japonských tetování:

  • Iredzumi - tetování, které se poprvé objevilo na tělech částí klanu Yakuza. Obvykle kresby zabírají celé tělo, od nohou po krk.
  • Kukushi-boro - tetování, které je umístěno na vnitřní straně stehna nebo v podpaží. Tyto výkresy jsou považovány za osobní, protože je vidí pouze blízká osoba. Pro vytvoření obrazu byla použita speciální technologie, díky které se kresba stala bílou, když byl její majitel nadšený.
  • Haman - tetování privilegovaných osob, dnes jsou to náčrtky, které dívky preferují více.

Japonský styl tetování pro dívky a jejich náčrtky

V Japonsku používají tetování stejně muži i dívky. Ve stejné době, dívky ukazují svou pokoru, křehkost, něhu, ženskost a krásu s pomocí kresby spodního prádla.Klasické náčrty japonských tetování pro dívky jsou různé květinové motivy, například lotos je symbolem integrity, duchovního tajemství a bohatství, pivoňky jsou krása a úspěch v podnikání. Opravdovým vůdcem japonských tetování pro dívky je však Sakura - starověký obraz, který symbolizuje život a hluboký filozofický význam, zosobňuje ženskou moudrost. Dalším tetováním pro dívky je japonská zahrada na zadní straně, která ztělesňuje originalitu a charisma svého majitele.

Kromě květinového motivu dívek láká obraz draka a dalších mýtických tvorů. Hlavní rozdíl mezi tetováním mužů a žen je, že obrazy pro dívky jsou filigránnější, hladší a elegantní. Zajímavou variantou tetování je obraz dvojice hieroglyfů „inoti“ - symbol věčné lásky a oddanosti. Obecně platí, že japonské tetování jsou nekonečným zdrojem nápadů, což vám umožní najít perfektní řešení pro každou dívku, která chce prokázat svou krásu a originalitu.

  

Japonští muži tetování a jejich náčrtky

Mezi muži jsou obzvláště populární japonské hieroglyfy, jejichž význam může být znám pouze majiteli tetování. V tomto případě je třeba věnovat zvláštní pozornost překladu tak, aby odpovídal skutečnosti. Další populární japonské tetování je obraz draka. Drak je ztělesněním loajality, šlechty a obrovské moci. Další náčrtek, který je žádán mezi lidmi, je obraz tygra. Tygr - síla, síla a odvaha.

Zvláště důležité pro japonské námořní téma, takže všechny náčrty spojené s mořem lze realizovat v japonském stylu. Ideální řešení - obraz kapra, symbolizující životnost a mužnost. Jediné tetování, které má zápornou hodnotu, je obraz hada, odborníci jej doporučují odmítnout.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde