Obsah:

  1. Odrůdy světlé bundy
  2. Světlé francouzský vzor
  3. Letní francouzština 2019

Klasický design nehtů je důležitý po mnoho let. Samozřejmě, že postoj k tomuto návrhu je jiný. Někdo to považuje za znamení elegance a ženskosti. Zatímco ostatní dívky říkají francouzsky banální a příliš jednoduché. Samozřejmě, v moderním světě existuje mnoho různých typů designu, které soutěží s klasikou. Proto doporučujeme věnovat pozornost módní světlé francouzské manikúru. Dozvíte se o jeho vlastnostech a typech designu v dnešním článku.

Odrůdy světlé bundy

Moderní francouzština se výrazně liší od klasické verze. Většinou se vyrábí ve světlých nebo pastelových barvách. To dává více příležitostí pro představení fantazie a zajímavou manikúru. Docela často, dívky kombinují několik odstínů v jednom designu. Vypadá opravdu stylově, navíc vám umožní zaměřit se na několik nehtů.

Další možností designu, která je často srovnávána s klasickou, je kombinace francouzské bundy a měsíční manikúry. Základní barva nátěru je často neutrální a pro linie studny a úsměvu se používají jasnější odstíny. Opačná varianta však vypadá skvěle.

Milovníci nestandardního přístupu k navrhování nehtů nabízejí neobvyklý tvar úsměvu. Může být posunutý, čtvercový, trojúhelníkový nebo kombinovat několik proužků. Tato manikúra není rozhodně ponechána bez dozoru.

Duhová bunda je obzvláště populární v jarní a letní sezóně. Jedná se o kombinaci několika odstínů, které se aplikují na různé měsíčky. Také často dělají duhu francouzsky ve formě přechodu design. Francouzská manikúra je pro to ideální a vypadá to úžasně krásně.

Přidání jasu k obvyklé manikúra může nejen s lakem. Pro tento velký výběr dekorů. Různé prvky fólie v horní části v roce 2019. Lepicí páska pomáhá vytvořit neutrální design ve formě tenkých čar. Na druhou stranu, jednoduchý list fólie může být použit pro otrhaný design přes světlé nehty. Vypadá to neuvěřitelně krásně, kromě toho na slunci bude zářit manikúra.

Kamifubuki je další populární dekor fólie. Může mít různé tvary. Ale většina dívek si vybírá čtvercové a kulaté části, stejně jako ve tvaru srdce. A samozřejmě, kamínky a jiskry jsou nenahraditelným dekorem moderní manikúry. Vypadá skvěle na monofonním povlaku a jako dekorace na výkresech. A vůbec nezáleží na tom, v jakém odstínu si vyberete dekor. Každý z nich je skvělým doplňkem k designu.

Světlé francouzský vzor

Navzdory významu klasické bundy v jasných barvách je často doplněna různými vzory. Mezi nimi existuje mnoho možností, které vytvářejí zcela odlišný účinek na nehty.

Mezi nejoblíbenější možnosti patří květinové vzory. Nejčastěji děvčata zdobí hřebík prstence malým budem nebo ratolestí s listy. Tento design vypadá obzvlášť jemně, stručně. Proto je vhodný pro romantické rande a pro každodenní život. Hlavní výhodou minimalistického květinového designu je, že se vejde naprosto na jakýkoliv obraz.

Velké, objemné květy také dobře s bundu. Na rozdíl od předchozí verze by se neměly používat ve velkém množství. Dostatečně jeden nebo dva květy v celém designu. Díky tomu bude manikúra vypadat stylově. Kromě toho, výběr takový design, být připraveni na to, že obraz bude muset myslet více pečlivě. Každý detail by měl vypadat harmonicky. V letní sezóně jsou zvláště významné floristické tisky v podobě velkých zelených listů. To je skvělé řešení pro dovolenou u moře.

Nepopírá se popularita geometrického tisku. Vypadá dobře na monofonním povlaku a v kombinaci s bundou. Takže neváhejte a udělejte tuto možnost, pokud se vám líbí. Mimochodem, zkušení mistři nehtů často namalovají design tenkým kartáčem a barvami. To vám umožní zpracovat všechny detaily a přesně to přeložit.

Pokud plánujete udělat takovou manikúru doma, doporučujeme zakoupit si speciální samolepky nebo sadu na razítkování. To je dobrá alternativa, která pomůže vytvořit stylový design. Nicméně, před použitím budete muset cvičit na papíře. Mnozí používají také lepicí pásku. Je vhodný pro roli šablony a pro tvorbu jasných grafických čar.

Abstraktní kresby v jasných barvách - ideální řešení pro horké letní dny. Tato manikúra je velmi univerzální a určitě se vejde do většiny obrazů moře.

Světlé letní francouzské 2019

V letní sezóně se nejčastěji používají světlé barvy. To není překvapující, protože je to v tomto období, kdy každá dívka vytváří nové, odvážné obrázky. Experimenty lze vysledovat doslova ve všem a manikúra není výjimkou.

Jako přízvuk se často používají tematické kresby. Například křídla motýlů dávají manikúru zvláštní lehkost a něhu. Kromě toho může být vyrobena nejen v jasných, ale také v pastelových barvách. Kamínky a flitry se v tomto případě používají téměř vždy. Koneckonců, tento dekor je schopen zdůraznit všechny krásy obrazu.

I v létě si dívky často vybírají návrhy ve formě ovoce a bobulí. To může být naprosto cokoliv, co milujete. Zkušený mistr nehtů může na nehtech snadno popsat takový vzor.

Na nehtech vypadá skvělý obraz vašich oblíbených sladkostí a koktejlů. Souhlasím, ne každá dívka se rozhodne udělat takový design. Nicméně, to může být správně nazýváno jednou z nejštýlovějších možností pro léto.

Krásná manikúra nemusí být diskrétní, neutrální nebo příliš světlá. Hlavní věc je udržet rovnováhu a vybrat nejvhodnější variantu pro vás. Pouze v tomto případě bude obraz dokončen.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde