Tattoo - originální způsob vyjadřování, zdůrazňující osobnost jedince. Tetování má často skrytý posvátný význam, je to talisman pro jeho nositele, nebo připomínka důležitých minulých událostí. Tetování pro člověka není jen vzor na těle, ale způsob, jak zdůraznit vůli, sílu, brutalitu a mužnost.

tetování lebky

ptačí tetování tetování zpět černé raven tetování tetování obrázek na zadní straně jedinečné tetování barevné tetování na mužské noze barevné tetování na krku

Umístění tetování

Pro umístění obrázku si muži vybírají různé části těla. Nicméně, ve většině případů, tetování mužů jsou velké kresby, a proto místo pro ně by mělo být vhodné.

Místa, kde muži nejčastěji tetují sami:

  • Krk - zadní nebo boční.
  • Hrudník.
  • Zpět.
  • Ruce
  • Stehna.
  • Potěr

velké tetování na zadní straně rebel pěšky tetování na lopatce tetování na lidské noze ramenní tetování tetování na rameni a hrudníku žebra tetování tetování na zadní straně hlavy býka tetování na zadní straně muže nápis tetování tetování chobotnice vlk skákání tetování

Stojí za zmínku, že při výběru tetování na paži, většina z nich je v horní části, což zdůrazňuje sílu bicepsu. To také umožní, aby kresba „přišla k životu“ při hraní se svaly, což z ní učiní zajímavější a přitažlivější.Pro tetování na rameni, je nejlepší použít velké obrázky, jako jsou ozdoby, zvířata, a tak dále. Pokud je tetování na horní části paže nebo na rameni jen začátek, můžete pokračovat v dekoraci svého těla na zádech nebo na hrudi, čímž se vytvoří integrita spiknutí, ve které bude logický řetězec vysledován.

drak na zadní straně krásné tetování na těle Pánské téma v tetování neobvyklé tetování na hrudi škorpion na hrudi tetování kolem krku tetování pro muže na hrudi tetování pro muže tetování krku tetování hrudníku

Náčrtky tetování pro muže na paži

Při výběru místa pro kreslení obrázku je důležité zvážit, zda by mělo být tetování viditelné, nebo bude skryto před zvědavýma očima. Rameno je ideálním místem pro tetování, protože může být rozděleno do několika zón: loket, rukáv, zápěstí, rameno nebo předloktí.

velké tetování

Pánské tetování na lokty

Tetování na lokti má bohatou historii a má kolem sebe vytvořené stereotypy. To je věřil, že tetování na loket může být používán pouze muži, ale to nikdy aplikován na tělo jako první. Mnozí se domnívají, že tato tetování jsou spojena s kriminální, ale toto spojení je velmi průměrné. Stojí za zmínku, že nyní takové tetování nejsou použity na těle jako první, spíše doplňují celkový obraz na těle. Muži s výhodou na lokti nosí obraz ornamentu, abstrakce nebo stylu staré školy.

zvedl se na loket loket tetování černé slunce tetování na loktech tetování na loktech loketní květ

Tattoo rukáv nebo zápěstí pro muže

Tattoo "rukáv" - mužský obraz těla, který pokrývá téměř celou oblast ruky. Takové tetování může být holistický obraz nebo se může skládat ze samostatných částí. Také populární tetování na zápěstí, které nejsou nikdy první, ale pouze doplní již existující složení tetování. Nejoblíbenější verze pánských tetování zápěstí je tetování náramek. Také, často na mužském zápěstí, můžete vidět obraz botanických rostlin, jako je růže, listy kapradí nebo strom.

Pánský rukáv skica tetování skica pro rukávy tetování skica na zápěstí náčrtu skica tetování rukáv

zápěstí na ruce Yin Yang tetování tetování zápěstí mužské tetování zápěstí květiny na mužském zápěstí pánské tetování rukávy Pánský rukáv na téma moře rukáv tetování tetovací rukáv pro muže tetovací rukáv

Náčrtky tetování pro muže na předloktí

Tato oblast ruky je velmi populární pro tělesný vzor vzhledem k tomu, že existuje zóna s minimální citlivostí na bolest a oblast kůže je zcela otevřená zvědavým očím. Ve většině případů se na předloktí používají různé nápisy a citace v angličtině nebo čínštině. Tetování na předloktí může sloužit jako samostatné tetování nebo jako součást celkové kompozice.

Muži mají větší poptávku po brutálních černobílých náčrtcích, které mohou sloužit nejen nápisům, ale i portréty blízkých, oblíbených herců nebo fantastických postav (postav z filmů, komiksů nebo her). Mnozí preferují vzory nebo složitější vzory představující tetování s keltskými motivy.

tetování skica nápis na předloktí skica nápisy pro muže náčrt písma předloktí

barevné tetování tetování předloktí tetování na obou předloktích tetování předloktí

Náčrtky tetování pro muže na rameni

Mužské tetování na rameni je příležitostí zdůraznit charakter a sílu člověka, vyjádřit jeho individualitu a pozitivní vlastnosti. Na rameni jsou často používány velké postavy, které vypadají harmonicky a odvážně na vyvýšeném rameni. Malá tetování na rameni se prakticky nepoužívají, protože zůstanou nepostřehnutelná a budou ztracena na velké části těla.

náčrt lví hlavy pro rameno Náčrt tygr úsměv na rameni náčrt ramene tetování

abstrakce ramen keltské tetování krásné tetování mužské rameno tetování ramenní tetování

Náčrtky tetování pro muže na noze

Při výběru tetování místo na noze, muži si nevyberou na dlouhou dobu, výběrem jejich telata. Kaviár je vyhledávaným místem, kam dávat obrázky, které nebyly používány tak dávno. Podobné tetování lze aplikovat na jednu z nohou, nebo obojí najednou. Při vytváření dvojice kreseb pomocí jediného příběhu, který je rozdělen na dvě nohy. Můžete také použít různé tetování, vyrobené ve stejném stylu. Vzhledem k tomu, že tato část těla není zvláště citlivá na bolest, můžete použít velký vzor, ​​naplněný celou nohou.

Také aktivně používejte stehenní zónu, také vyplňte velké kresby, které tvoří celý graf nebo sérii obrázků ve stejném stylu. Takové tetování může být umístěno jak před stehnem, tak i zcela zakryje nohu. Vnitřní část stehna je poměrně citlivá část těla, takže použití obrazu zde bude bolestivé.

kreslení nohou skica obrázku na noze skica tetování na nohy

velké tetování na nohou dračí tetování tetování na nohou tetování pěšky tetování nebo tele nohy

Náčrtky tetování pro muže na zadní straně

Zadní strana je největší část, tzv. Plátno pro vytvoření výkresu nebo celého obrázku. Zadní prostor je často využíván co nejefektivněji, zde vytvářejí celé grafy, velké obrazy, vojenské bitvy a tak dále. Hlavním důvodem popularity tetování na zádech - velký a plochý povrch, který vám umožní vytvářet vysoce kvalitní umělecký design.

Tetování na zádech má dvě významné nevýhody: záda má řadu nervových zakončení podél páteře, a proto proces kreslení obrázku bude bolestivý, navíc je třeba mít na paměti, že je velmi těžké se o tetování starat sami.

zadní tetování skica

velké tetování na zadní straně tetování křídla mužské tetování tetování na zadní straně scorpion tetování

Pánské tetování na krku

Tetování na krku může být buď samostatný obraz nebo část obrazu, jeho logické nebo konečné pokračování. Výběr náčrtu mužského tetování, musíte si uvědomit, že krk je otevřená oblast těla, která je neustále v dohledu ostatních. Obzvláště oblíbené jsou tetování, které slouží jako pokračování velkého tělesného vzoru, a je třeba mít na paměti, že krk je bolestivou a citlivou částí těla.

tetování kresba na krk tetování skici pro mužský krk náčrtky tetování na krku

pánské tetování na krku mužské tetování tetování býka na krku tetování na krkukmenový krk

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde