Zimní oblečení s kapucí je velmi praktické, zejména v ruské zimě. Dokonale chrání před větrem a udržuje teplo kolem hlavy. Pokud se ale rozhodnete svůj obraz doplnit snem, musíte se důkladně zamyslet nad kombinací tohoto příslušenství se základními věcmi.

Snud je široký dlouhý šátek, jehož konce jsou kombinovány. Na první pohled se z jednoduchého konstrukčního rozhodnutí stalo stylové příslušenství, které se správnou kombinací může nahradit čepici, šálu nebo vestu.

Stylový snudy 2018 vyrobený z vlněných vláken, úpletu, kožešin atd. Nový typ šátku dal jednu z nejdůležitějších otázek před módou-mongers - co kombinovat se snem a jaký druh oblečení nosit.

V našem přehledu prezentujeme nejaktuálnější soupravy se šátkem-LIC a poskytujeme cenné rady ohledně výběru spodních bund pro toto příslušenství.

Jednoduché tipy na výběr šátek

Snud, jako alternativa k klobouku a šálu, by měl být v maximální možné míře v souladu s oblečením. Nejtypičtější vzhled je snud navinutý o osm.Chcete-li to provést, přeložte šátek na polovinu a dal výsledný dvojitý prsten na krk. Horní část by měla pokrývat hlavu a tvořit volumetrickou bránu ze spodní části. Některé modely jsou příliš krátké a úzké, jen hodí na hlavu.

Dlouhé ocasy se snadno nastavují pomocí elegantní brože s velkými kameny nebo tajnou smyčkou. V tomto případě se šátek promění v elegantní čelenku - kapuci. Tato metoda je použitelná, pokud nosíte svrchní oděv bez kapuce. Snud na něj nelepí a lehce natáhne hlavu.

Další věc, pokud je bunda nebo kabát vyroben s kapucí. Tato sada vypadá velmi objemně, takže kombinace se snem bude vypadat nešťastně. To však neznamená, že se musíte trvale vzdát spánku. Stačí vědět pár tipů od stylistů a váš obraz bude vypadat neodolatelně.

Kapuce může být různých velikostí. Pokud je ve vašem modelu malý a ne objemný, může být snadno ukryt pod větrem narovnáním konců přes ramena. V tomto případě se bude šátek podobat plášti.

S objemnou kapucí tento trik nebude fungovat. Snud v kombinaci s velkou kapucí vytvoří hrbový efekt na zádech, který rozhodně nepřinese krásu vaší image. Z této situace se člověk může dostat jen jedním způsobem - nosit snood pod bundou s kapucí, která ji částečně skrývá. Spona bundy nemusí být pevně utažena a vytváří volný prostor kolem krku.

Jak dát pod kapotu snud

Ať už máte svrchní oděv - koženou bundu, bundu nebo kabát, kapuce ukládá významná omezení na nošení šátku. Nezáleží na tom, kde a jak jej umístíte - na hlavu, ramena nebo krk.

Snud místo klobouků

Přes objemný a volný řez může být spánek používán místo čepice, a to i v těch nejtěžších zimách. Vyberte si pletené nebo pletené modely z hustého pletení s přidáním přírodní vlny.

Můžete nosit snud jak se zvednutou, tak se sníženou kapucí. Tato kombinace je vhodná pro každodenní příležitostné a mladistvé obrazy s jasným kontrastním šátkem.

Pokud má bunda objemovou kapuci, vyberte si pro sebe model střední délky, který se ve všech dvou vrstvách vůbec neohne, nebo se složí do husté osmičky. Tento snood je zastrčen uvnitř bundy, hrany jsou natažené podél krku a horní část je umístěna na vrchu kapuce.

Namísto šálu snood

Mnoho žen módy není připraveno zcela důvěřovat botám a zcela opouští obvyklé teplé klobouky, takže jsou častěji používány jako šátek. Kombinace bundy nebo kabátu s kapucí a šátkem vypadá velmi elegantně a atraktivně. Menší příslušenství nejen ochrání váš krk před větrem a chladem, ale také dodá vašemu vzhledu koketní a šarm.

Při vytváření obrazů se šátkem-LIC postupujte podle stejných tipů jako u čepice LIC. Mělo by se nosit buď pod kapotou, pokud je malé a ne objemné, nebo na vrchní oděv. V každém případě zvolte model neutrálních odstínů. Jsou snadno kombinovatelné s bundami, kabáty, parky a bundami. V „vojenské“ paletě - khaki, švestka, šedá - vypadají netradičně.

Dva způsoby nošení

Existují 2 způsoby, jak nosit šátek, bez ohledu na délku a barvu modelu:

  • pod bundu
  • přes bundu

Pokud budete nosit snood "pod bundu", pak byste měli nejprve nosit šátek, a pak svrchní oděvy. Vizuálně, takový soubor vypadá velmi lakonicky, a pokud si vezmete vhodné barvy (kontrastní a jasné), obraz bude vypadat krásně a harmonicky.

Položte krk kolem krku a otočte ho do těsného kroužku nebo na osmku. Nepokoušejte se zavěsit hrany příslušenství. K tomu je narovnejte na ramenou nebo zajistěte nenápadným očkem. Měli byste dostat "sloupec", pevně sevře krk.

Chcete-li vytvořit stylový městský vzhled, vyberte si modely s dekorem nebo lemováním kolem okraje výrobku. Je zřejmé, že byste neměli takovou krásu skrýt, proto by konce postele měly viset z pod bundy nebo ležet na ramenou.

Jak se nosí pod kapotou

Zvláště atraktivní je sada s snoodem s harmonickou barevnou kombinací tohoto příslušenství s vrchním oděvem. Musí odrážet nejen stín, ale také vzor nebo ornamenty.

Snap nad bundu se nosí dvěma způsoby - nad kapotou nebo pod ní.

Pokud se rozhodnete nosit snood pod kapotou, pak si nejprve nasaďte sako, upevněte uzávěr až do konce, snood nasaďte do osmicího nebo těsného prstence a položte ho na vrch kapuce. Rozložte okraje výrobku na záda a ramena.

Jiný způsob. Pokud máte volné volné pletené objem, pak můžete snadno skrýt i největší kapuce pod ním. Prostě ji jemně složte a skryjte pod četnými záhyby boty. V tomto případě by šátek měl mít jinou barvu než svrchní oděv.

Snud je univerzální příslušenství, které kromě hlavní funkce - ochrany před chladem - dokáže vizuálně korigovat tvar. Například ženy s načechranou bustou musí věnovat pozornost malému těsnému úpletu, dívky s velkými boky budou nosit šátek s velkým tkáním. Pokud budeme mluvit o barvě, pak nejlepší možností by bylo vybrat objektiv dva nebo tři odstíny tmavší než kabát nebo kabát.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde