„Flylade“ a přívrženci Marie Kondo už všem říkali, jak udržovat pořádek. Ale naše tělo také pravidelně potřebuje celkové čištění. Ne, nejde o výživu. Tento článek o malém tajemství, které vám pomůže cítit, co je skutečná čistota. Začněme!

Asistenti zubní kartáčky

Dokonce i ten nejlepší zubní kartáček chrání zuby před zubním kazem bočních povrchů, protože jeho design neumožňuje pečlivě odstranit plaky mezi zuby. Proto zubní lékaři doporučují denní použití zubní pásky. Mezizubní kartáček Colgate je skvělým doplňkem pro běžné domácí čištění. Nálet a kousky jídla jsou odstraněny jako by magie! Pro osoby s trvalými nebo dočasnými ortodontickými strukturami (šle, korunky, implantáty) jsou mezizubní kartáčky jednoduše musí mít. Hlavní věc je vybrat správnou velikost.

Šampon pro hluboké čištění

Moderní šampony a přípravky pro péči o vlasy mohou zázraky: hladké, vyživují, hydratují, dodávají objem nebo lesk.Tyto úžasné vlastnosti poskytují různé kosmetické přísady. Vlasy však vyžadují čištění a chemikálie tak úzce spolupracují se strukturou vlasů, že není vždy možné je umýt běžným šamponem. To platí zejména pro tepelnou ochranu a prostředky se silikony. Vlasy proto vyžadují úplné čištění pomocí profesionálního šamponu pro hluboké čištění každé dva až tři týdny. Tento výrobek obsahuje složky, které zvyšují vlasové šupiny, aby odstranily veškeré znečištění.

Odstraňte všechny zbytečné

Kůže obličeje vyžaduje pravidelné hluboké čištění. A obyčejné křoviny na to často nestačí. Doma funguje skvěle slupky se AHA-kyseliny. Aktivní složkou těchto produktů jsou ovocné kyseliny v různých koncentracích. Dokonale sladí tón, eliminují malé vrásky, zvyšují pružnost pokožky. Čistí také povrch kůže před nečistotami, mazem a mrtvými částicemi. Po této proceduře je kůže opravdu čistá a zářivá!

Žádné černé tečky

Nos vyžaduje další čištění. Černé tečky - časté nepříjemné hosty na ženských tvářích. Jsou dokonale vyčištěny profesionálními kosmetickými procedurami - ultrazvukové čištění, peeling plyn-kapalina a další způsoby. Ale bohužel se rychle znovu objeví. Pokud ještě nepoužíváte lepicí pásky na nos, je čas využít této metody. V krátké době vytáhnou zbytky kosmetiky a mazu z pórů a pak vypadnou jako omítka. Díky nim můžete výrazně prodloužit dobu mezi profesionálními čištěními.

Magické ponožky

Pro celkové očištění těla se kůry aplikují nejen na obličej. Je poměrně realistické vrátit domov měkkost a čistotu na paty doma. Pedikúra ponožky (ve skutečnosti, speciální tašky s kosmetickým prostředkem) jsou kladeny na dušené nohy po dobu 30-60 minut. Zpočátku se zdá, že se nic neděje. Po pár dnech ale zmizí vrstva staré, ztvrdlé kůže (je to stále ještě pohled vidět, samozřejmě) a jemné růžové podpatky a prsty bez kuřat a otevřených očí. A pak zůstává jen udržet dokonalý stav nohou s každodenní péčí o krémy a pravidelné pedikúry.A které superfundy používáte?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde