Často lidé dělají tetování pro sebe v záchvatu. Tímto způsobem se snaží označit svou příslušnost k některým sociálním skupinám, udržet si v životě důležité události v životě, nebo prostě vyčnívat z davu. Často tento způsob sebevyjádření nestojí ve zkoušce času a brzy začne obtěžovat jeho majitele. Je však nemožné vymyt výkres získaný v důsledku vstřikování pod kůži inkoustu. Zbývá hledat způsob, jak snížit tetování.

Je důležité vybrat si nejbezpečnější způsob a je nejlepší kontaktovat salon se specialisty. Odstranění výkresu lze provést několika způsoby:

  • kamufláž - je maskování neúspěšného nebo irelevantního vzoru ostatními, nahoře;
  • kryochirurgie - kůže na místě tetování je zmrazena a vyříznuta. Vhodné pouze pro ty, kteří jsou ochotni nahradit tetování neestetickou jizvou;
  • elektrokoagulace - v tomto procesu vysokofrekvenční proud proniká hluboko do kůže a spaluje postavu. To je velmi bolestivé a dlouhé;
  • laserové odstranění je také bolestivý postup a navíc je drahé;
  • domácí abrazivní metody.

Téměř všechny tyto metody, kromě maskování a některých typů laserů, zanechávají jizvy. Proto si vybrat tetování pro sebe, neměli byste se spolehnout na jeho úplné odstranění v budoucnu.

Jak udělat tetování s laserem

Nyní nejoblíbenější salon postup pro odstranění tetování zůstává laser. Proto stojí za to mluvit o něm zvlášť.

V 60. letech minulého století se lasery staly jednou ze složek medicíny. A v 90. letech, tento způsob míchání tetování získal všechny ostatní, pokud jde o účinnost a bezpečnost. Nejzajímavější je, že proces bělení tetování není zcela pochopen. Hlavní teorie je předpoklad, že paprsek má určitou energii, která je absorbována pigmentem. Buňka barvy se při stoupající teplotě zhroutí. Po tomto, zbytky zničených buněk zachytí mikrofágy imunitního systému a jsou odstraněny z těla krevním oběhem.

Výsledkem odstranění tetování laserem může být rozdíl. Záleží na oblasti barvení, stáří tetování, kvalitě inkoustu, hloubce pigmentu, jizvách pod tetováním, které se používají k aplikaci nástroje.

Mistr, který postupuje, musí být zkušený a odborně vyškolený. Musí rozumět složitosti laseru. Kvalita odstranění a stupeň poškození kůže závisí na vlnové délce a délce pulsu. Tyto ukazatele by měly být předem přesně definovány na základě výše uvedených faktorů, typu kůže a jejího stavu.

Nejoblíbenější a nejúčinnější je použití QS laserů. Zahrnují výběr vln pro konkrétní případy. Musíte strávit průměrně 7-8 procedur 1 krát měsíčně.

Procedura má kontraindikace ze zdravotních důvodů a osobní intoleranci formou alergií. Samotné odstranění je náročná a zdlouhavá práce, která bude vyžadovat trpělivost. Vzhledem k tomu, bolest je neměnný společník jak tetování a odstranění tetování, speciální prostředky by měly být použity. Specialisté používají lokální anestézii v kombinaci se lehkými sedativy. Také v procesu můžete použít proud studeného vzduchu. Alternativou by mohly být ledové obaly. Použijte speciální krém nebo injekce lidokainu. Čím je přístroj modernější, tím méně bolesti.

Mohou existovat některé komplikace, jako je svědění, menší krvácení, zarudnutí a otok. Inkoust může také měnit barvu.

Jak přinést tetování doma

Je třeba poznamenat hned, že tento článek není určen k inzerci domácí metody odstranění tetování. Celou cestu: Chci upozornit čtenáře na to, že postup je bezpečný a s minimální bolestí, pouze v kabině. Pokud však neexistuje jiná cesta, pak se může situace pokusit zachránit několika improvizovanými prostředky.

Jód

Každý dům má jód. To může pomoci znát znuděný obraz na těle. Bavlněný tampon je třeba hojně navlhčit jódem a natřít přes tetování. Je důležité namazat preparát pouze samotným výkresem, aniž by překročil jeho hrany. Musíte to opakovat třikrát denně po dobu jednoho měsíce. Brzy se kůže odlupuje, což znamená oddělení horní vrstvy. To je význam tohoto procesu, který musí pokračovat. Neustálým společníkem tohoto postupu bude svědění. Trochu na zmírnění pocity pomůže dětský krém. Jako výsledek, horní vrstva kůže by měla přijít s tetováním.

Ocet a peroxid vodíku

Pro tento postup vyberte 30% octa. Je nutné namočit vatový tampon a hojně léčit stránky tetování. Doslova o půl minuty později se na kůži aplikuje peroxid vodíku. To neutralizuje dopad agresivního složení. Pak můžete aplikovat obvaz na den pro tetování. Postup by měl pokračovat po dobu 7-10 dní bez přerušení. Pak budete muset počkat týden a opakovat kurz. Tetování by mělo vyjít spolu s dalším popálením.

Mořská sůl, mýdlo, peroxid vodíku

Tento postup bude vyžadovat mýdlo, peroxid vodíku a sůl. Nejdříve je třeba tetování umýt mýdlem a otřít peroxidem.Několik polévkových lžic mořské soli by mělo být zředěno vodou do stavu kaše, který musí být promíchán přímo do tetování. To by mělo být provedeno po dobu nejméně 20 minut, vydržet bolest. Po tom, je třeba umýt kůži vodou a přikrýt obvazem. Další den by měl být postup opakován. První výsledky budou týdny po 3 - tetování zmizí. Čím delší procedura trvá, tím účinnější bude míchání.

Cínská tinktura

Na kůži by měl být aplikován medový tampón. Nejpravděpodobněji se v místě léčby objeví spálení. Aby se zabránilo infekci, doporučuje se ošetřit kůži peroxidem vodíku. Každodenní zákroky s želvami po dobu 2 měsíců se zbaví postavy úplně.

Čpavek

Čpavek je snadno schopen zanechat popáleniny na kůži. Aby se snížily agresivní vlastnosti kapaliny, doporučuje se ředit ji na polovinu vodou nebo odvarem z bylin. Výsledná kompozice se aplikuje na tetování a několik hodin se přikryje celofánem. Postup musí být opakován dvakrát denně. Pokud se bolest zdá nesnesitelná, pak je třeba vzít si týdenní přestávku, pak pokračovat, dokud tetování nebude zcela odstraněno.

Manganistan draselný

V tomto receptu se manganistan draselný používá v práškové formě. Po důkladné dezinfekci se tetované místo pokropí manganem a pokryje se filmem. V tomto stavu musí být aplikace držena několik hodin. Po této operaci bude vyžadována léčba. Jako výsledek, tam bude jizva na kůži místo tetování. V důsledku toho není známo, co bude vypadat lépe.Existuje celá řada bolestivých a nebezpečných metod míchání tetování doma. Nejnepříjemnější na tom je, že po všem trápení zůstane kresba s největší pravděpodobností na místě a jen mírně pozměněna. Proto se důrazně doporučuje, aby tyto postupy prováděly pouze odborníci. A také pečlivě přemýšlejte o tom, zda stojí za to dát na tělo trvalé známky, bez ohledu na to, jak atraktivní mohou vypadat.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde