V moderním světě se mladé dívky a chlapci neustále snaží zdokonalovat, svým obrazem a vzhledem, různými metodami a technikami. S tímto chtějí vyčnívat z šedé hmoty, což ostatním demonstruje svou originalitu a individualitu. Jednou z nejoblíbenějších a nejúčinnějších možností je tetování, které bude viditelné pro ostatní a bude schopno přilákat svého majitele. Tetování na těle je umění, které vyžaduje dovednosti, takže je nesmírně důležité najít dobrého a zkušeného odborníka, který dokáže na těle vytvořit umělecké dílo.

Není to tak dávno, kdy tetování bylo pomocí jejich pomoci určeno pouze určité kategorie lidí, například vojáků, námořníků, vězňů nebo prostitutek. V moderním světě, tetování je rozšířená metoda dekorace těla, který je v poptávce mezi muži i ženami.V čele mnoha představitelů starší generace však zůstává stereotyp nezměněn, považují nositelné kresby za antisociální značky spojené pouze s odsouzenými.

Nicméně, oni nejsou v pořádku, protože tetování bylo asi více než několik tisíc let a tetování bylo populární u většiny národů po celém světě. S rozvojem moderních technologií, je snadné najít historické odkazy na téměř jakýkoliv symbol, takže se můžete dozvědět historii tetování, jeho význam, a také se ujistěte, že tetování bylo populární i mezi vzdálenými předky.

Než jdete do tetovací salon zdobit své tělo, musíte přemýšlet o tom, které tetování si vybrat, je důležité pochopit, jak si vybrat správný obrázek. Stojí za zmínku, že každý obrázek skrývá určitý význam, může ovlivnit tetování dopravce a jeho charakter. Při výběru tetování je důležité být veden nejen touhami, ale i módou. Také se ujistěte, zjistit smysl obrazu, uvědomit si, že tetování je pro život.

Jak si vybrat tetování a kdy ho nakreslit?

Zkušení umělci tetování a nositelé obrazu doporučují, aby ti, kteří se rozhodnou počkat na první tetování v jejich životě, měli počkat alespoň tři týdny od doby, kdy touha vyvstane po jeho realizaci. Jak praxe ukazuje, to je během této doby, že osoba buď nakonec rozhodne udělat tetování nebo odmítne. Tato technika je nazývána „technikou čekání a pozorování“, protože provedení myšlenky je povinný proces, během něhož je možné plánovaný náčrt doplnit a vylepšit.

Proč je toto období tak důležité? Podle statistik, téměř 95% spontánních tetování skončí zklamáním, protože poté, co udělal tetování pro společnost, mnozí litují svého činu. Po provedení vyrážky se člověk dostane do normálního emocionálního stavu (trvá pár týdnů), po kterém chápe bláznovství a bezmyšlenkovitost svého činu, lituje toho, co udělal.

Chcete-li zvolit správné tetování, je třeba vzít v úvahu řadu nuancí, včetně:

 • Umístění budoucího tetování. Moderní technologie pro použití tetování vám umožní dělat to kdekoli na těle, takže je třeba vybrat nejlepší možnost. Jak si vybrat místo pro tetování? Nejprve se musíte rozhodnout, zda to bude viditelné pro ostatní, nebo ne, poté je důležité vzít v úvahu bolest (na kůži přiléhající k kosti, aby tetování bylo mnohem bolestivější).
 • Je nutné zvolit styl tetování, je nejlepší to udělat s pomocí mistra, protože jen on zná moderní a populární trendy a také vybírá styl podle zvoleného náčrtu. Obecně platí, že tetování mistři jsou považováni za dobré psychologové, kteří jsou schopni vzít v úvahu přání zákazníka a jeho stav mysli.
 • Musíte se rozhodnout pro jas obrazu, jeho tvar a velikost. Správně zvolený náčrt ukáže individualitu a originalitu. Pokud je tetování provedeno pouze „pro sebe“, pak bude přenášet informace pouze vybraným lidem. V případě, že tetování obsahuje nápisy, je důležité zvolit jazyk, písmo.

Jak si vybrat tetování: určeno podle formuláře

Podíváte-li se na fotografie hotových děl, můžete vidět, že všechna tetování mohou být rozdělena do 5 kategorií podle tvaru: kruh, čtverec, obdélník, trojúhelník a klikatá. Kromě toho má každá forma tetování specifický význam a skrývá zajímavé informace. Tvar tetování ovlivňuje jeho celkový charakter, takže volba správného tvaru budoucího tetování může být atraktivnější a tvar skici bude také odrážet majitele tetování a vlastnosti jeho charakteru.

Charakteristika geometrických tvarů pro tetování:

 • Kruh je benevolentní postava, vhodná pro jemné, smyslné a zranitelné osoby, které jsou schopny vyjádřit své zkušenosti. V tomto ohledu jsou kulaté tetování vhodnější pro dívky.
 • Náměstí - vhodné pro pracovité a odpovědné lidi, stejně jako cílené a tvrdohlavé v práci jednotlivců, kteří milují pořádek ve všem a vždy.
 • Obdélník je nejlepší volbou pro jednotlivce, kteří pokračují v neustálém hledání lepší pozice, materiální i duchovní. Charakteristické rysy lidí s obdélníkovým tetováním - odvaha, zvýšený zájem o to, co se děje, zvídavost a zvědavost.
 • Trojúhelník je symbolem vůdců, kteří se mohou soustředit na svůj cíl a svůj úspěch. Často jsou tato tetování používána nekonfliktními a silnými osobnostmi naplněnými energií.
 • Cikcak - ztělesnění kreativních lidí.

Jakou barvu si vybrat pro tetování

Barva tetování je nesmírně důležitá, protože může ovlivnit celkový stav těla, životně důležitou činnost a náladu osoby. Charakteristika hlavních barev použitých k vytvoření tetování:

 • Červená - jasná a sytá barva, povznášející a energizující. Současně se předpokládá, že způsobuje nervové napětí, proto by mělo být používáno s mírou.
 • Modrá je uklidňující a uvolňující barva, která navozuje pocit pohodlí. Negativní bod - potlačuje chuť k jídlu.
 • Žlutá - stimuluje myšlení, je vhodná pro kreativní jedince, je také vyžadována při pečlivém používání, protože její přebytek způsobuje agresi.
 • Zelená barva - symbol podpory a plodnosti, způsobuje pocit bezpečí a pohodlí.
 • Fialová - stabilizuje hladiny hormonů, způsobuje důvěru v jiné.

Obecně platí, že k vytvoření tetování, můžete použít celou paletu barev, ale neotřesitelné klasiky ve světě tetování je považován za černý, vytváří jak jasné a silné linie a měkké stíny, přechody. Černá je považována za základní v umění tetování, stejně dobře se hodí pro muže i dívky.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde