Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, aby vypadalo krásně a stylově, není nutné být majitelem bankovního účtu ve výši milionu dolarů nebo manželky neslušně bohatého muže. Každá holka může být krásná, jen si všimněte těchto malých tajemství.

1. Druhá ruka

Obchody Komise, second-hand a bleší trhy se mohou pochlubit nejen velmi dostupnými cenami, ale také jedinečnými položkami. Za tímto účelem ocení i špičkoví stylisté a zájemci o módu.

Navíc, mnoho věcí může být zakoupeno v perfektním stavu, člověk má jen čas věnovat vyhledávání. Velmi často narazíte na opravdu kvalitní, značkové věci. Například tenisky Adidas, Nike a oblečení od značky Zara, Calvin Klein, Dolce & Gabbana a dalších značek.

2. Šití a modernizace oděvů

Najděte dobrou švadlenu. Profesionální může snadno šít krásné šaty, nebo se vejde, aby se vešly vaše postava. Nastavte délku sukně, džíny, kalhoty v bocích.Dokonale padnoucí oblečení pomůže vytvořit dokonalý harmonický obraz.

Můžete také vyzkoušet sami sebe jako designér. Internet je plný jednoduchých videí a textových workshopů, které pomáhají malovat, měnit nebo řezat věci jemným způsobem.

3. Základní věci

Sázka na minimální základnu. Je to v takovém oblečení, že stojí za to „investovat“ část prostředků do šatníku. U položek trendu stačí ponechat 30% z celkové částky sezónních nákladů. Takový přístup vám ušetří od lítosti odcházející módy pro lesklé boty, barevné kožichy nebo plastové sáčky. Levná výbava vám pomůže zjemnit klidný obraz.

Základ pro základnu:

  • Příkop v barvě Camel;
  • Krásně padnoucí modré džíny;
  • Sukně na tužky;
  • Černý rolák;
  • Bílé tričko a tričko;
  • Univerzální šaty (bez potisku);
  • Odizolovaná vesta.

Je důležité si uvědomit, že opravdu elegantní obraz je vždy o minimalismu. Preferujte monochromatické kombinace a přidejte jim šperky.

Pokud si nejste jisti, co si obléknout, vyberte černou. Tyto oděvy jsou dokonale kombinovány s ostatními prvky obrazu a zůstávají relevantní vždy. Nebo opak - přidejte bílou barvu. Bílé tričko, kabát nebo kalhoty jsou samozřejmě strašně nepraktické, ale vždy velmi působivé.

4. Pánská šatní skříň

V minulém století se ženám podařilo spáchat „krádež století“ a zavést do šatníku mnoho prvků mužského pokoje. A zdá se, že v tomto století tato slavná tradice pokračuje.

Půjč si věci od svého přítele nebo manžela, bratra, táty. Objemné trička, mikiny, mikiny, košile, hrubé opasky a tašky budou váš vzhled. Není nutné se dopřát ve všech vážných - jeden prvek ve vašem oblečení bude dost. Zdarma a stylové.

 

5. Babiččina skříň

Vintage položky vypadají jasně a neobvykle. Podívej se na babiččinu hruď. Určitě si udržuje alespoň jednu věc, která si zaslouží pozornost. Stává se, že tkanina, ze které byly šaty šity, má velmi vysokou kvalitu a věc je dlouhodobě udržována v dobrém stavu. Kompletní obraz červenou rtěnku, tašku a boty z druhé ruky, a jít na focení!

Můžete doplnit svůj šatní skříň jasným větrovkou, olympijskou košili nebo tričkem s oblíbenou rockovou kapelou svého staršího bratra. Přínos éry 90. let je nyní v trendu.

6. Návrh obrazu

Nestačí si vybrat dobré věci, je důležité je správně předložit. Tuck a vyhrnout si rukávy, džíny, bezstarostně zastrčit okraj košile do kalhot, zastrčit do úplně nebo úplně uvázat jako horní - zdůraznit postavu nebo vytvořit uvolněný luk.

Hrajte s texturou. Doplňte lehké šaty s tekoucí strukturou s útulným hrubým pleteným svetrem nebo vlněným svetrem. Několik dalších doplňků - a získáte jasný a zajímavý obraz.

Hra kontrastů skvěle funguje se sadou šatů a tenisek. Mimochodem, šaty mohou být ve stylu vintage, Selena Gomez schvaluje!

7. Příslušenství

Akcenty pomohou vytvořit jedinečný obraz. Chcete-li vypadat luxusní, není nutné nosit šperky každý den, a to zejména najednou. Je lepší obrátit se na levné šperky - elegantní přívěsky, náramky, náušnice ze základního kovu. Můžete si dát jeden nebo dva různé náušnice vůbec - proč by měl zmizet?

Velmi originální možnosti lze nalézt na bleším trhu, stejně jako milovaná babička. Najít roztomilý prsten nebo náušnice, tvoří krásný příběh a chválu o získání pokladu svým přátelům.

Obraz můžete také doplnit červeným baretem zakoupeným v ojetém ​​nebo s vintage brýlemi, levnými ponožkami s barevným potiskem (například banány), nebo šátkem uvázaným kolem krku a paže.

8. Účes

Nejlepší věc, kterou můžete udělat s vlasy, je udržet je čisté a uklizené. Pokud je to žádoucí, narovnejte je železem nebo proveďte odměrné kadeře. Ten by mimochodem měl být mírně narovnán rukou, aby vypadal přirozeně. Dělení může být ideálně i uprostřed nebo šikmé.

S účesem se nemusíte moc obtěžovat - zastavte se na lehkém copu s předními kudrlinkami nebo ocasem.

9. Make-up

Je také lepší znát opatření. Rovný tón obličeje, dokonalé obočí, trochu řasenky, jasný akcent na oči nebo rty na večer - to je dost. Pečlivě vytvořený, těžký make-up je nejlepší ponechat na focení.

10. Manikúra

Když je obraz již smontován a všechno se zdá být vzato v úvahu, bude škoda „propíchnout“ kvůli prasklému laku! Nezanedbávejte tento důležitý bod. Koneckonců, zanedbané nehty mohou zničit veškeré vaše úsilí nad obrazem. Použijte olej na kůžičku, nahrajte si nehty a odstraňte je čistým lakem - tato opatření jsou již dostačující, aby vypadala dobře upravená.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde