Obsah:

  1. Vlastnosti klasické bundy
  2. Francouzské nápady na design
  3. Francouzština pro krátké nehty
  4. Výběr fotografií 2019

Klasický design ve formě bundy bude vždy v módě, bez ohledu na všechny současné trendy. Mistři nehtů navíc každoročně představují nové, zajímavé možnosti designu s ohledem na zavedená pravidla a aplikační techniky. Jaký design by měl být vybrán v roce 2019? Dozvíte se o tom právě teď.

Vlastnosti klasické bundy

Jak víte, tento návrh naznačuje tenký proužek na linii úsměv v bílém. Hlavní pozadí může být ve světle růžové, broskvové nebo béžové barvě. Předpokládá se, že tato kombinace je nejharmoničtější. Konstrukce proto zůstává absolutně relevantní v jakémkoliv obrazu nebo situaci.

Při výběru pro tento typ designu, mějte na paměti, že to nevypadá dobře na žádné formě nehtů. Mistři nehtů říkají, že nejoptimálnější budou oválné, mandlové a čtvercové nehty. Je však velmi důležité, aby linie byly měkké, lehce zaoblené.To vše jen zdůrazní sofistikovaný design a dodá obrazu zvláštní eleganci.

Pokud je klasika příliš nudná, nezapomeňte, že ji můžete vždy trochu změnit. Skvělým doplňkem budou stylové kresby nebo dekorativní předměty. Obecně každá z těchto metod může významně přeměnit manikúru.

V závislosti na vašich preferencích můžete provést francouzskou bundu nejen v klasických odstínech. Vyberte si jinou možnost, která je založena na její relevanci v dané sezóně. Například, na jaře dívky preferují měkké pastelové barvy, zatímco v létě světlé barvy se stávají nejoblíbenější.

V podzimní sezóně se používají převážně tlumené odstíny, které jsou ideální pro tematické kresby. V zimě se manikúra provádí často v chladných a tmavých barvách. Díky této separaci je mnohem snazší zvolit vhodnou barvu pro vytvoření módní manikúry.

Klasické francouzské designové nápady

Navzdory přítomnosti mnoha současných typů designu je služební bunda stále jednou z nejmodernějších a nejrelevantnějších. Jedná se o klasickou verzi, ale nevylučuje různé výkresy jako doplněk.

Skvělá služební bunda

Odpůrci klasiky by se měli podívat na neobvyklejší provedení. Stále častěji si dívky vybírají brilantní sako. K tomuto účelu se na špičku měsíčku nanese pruh laku a na jeho vrchu se tenkým štětcem vytvoří stínování jisker. Výsledek vypadá neuvěřitelně krásně. Tato manikúra je vhodná pro večerní a speciální příležitosti. V tomto francouzském jazyce se vizuálně liší od obvyklé verze.

Svatební Design

Pro každou dívku je svatba zvláštní, dojemná událost. Proto, volba designu nehtů, stejně jako všechny ostatní detaily v obraze, to vše zapadá do zvláštního vzrušení. Není těžké odhadnout, že francouzština - nejvšestrannější možnost. Koneckonců, naprosto se hodí do jakéhokoliv stylu a střihu šatů.

Je-li to žádoucí, může být doplněn tématickým obrázkem. Například, silueta nevěsty na prstenec nebo kytice, aby odpovídaly barevné rozhodnutí o dovolené. Dívky si často vybírají sotva znatelné květy jako design nebo jednoduše doplňují manikúru jiskry a kamínky. Existuje nespočet možností a každá nevěsta má právo si pro sebe vybrat to nejlepší z nich.

Neobvyklá manikúra s dekorem

Vytváření měsíčku může nejen pomocí obrázku. Pro dosažení původního efektu můžete použít i dekorativní prvky. Pro tento účel se stále více používá speciální fólie. Malé výtisky na špičkách nebo úsměvu s takovým designem vypadají neuvěřitelně krásně. V tomto případě je však nutné zvolit správné barevné schéma.

Zaslouží si vaši pozornost na dekor položky s názvem "gossamer". Jedná se o speciální gel-paint, se kterým si můžete udělat řadu kreseb. Vzhledem k protahovací struktuře nehtů se nejlépe získají abstraktní proužky. Mimochodem, jednou z hlavních výhod práce s tímto materiálem je snadná manipulace. To znamená, že to zvládne i nováček. Výsledek v každém případě bude slušný.

Francouzská a měsíční manikúra

Již několik let se za klasiku považovala nejen francouzská bunda, ale i její kombinace s designem měsíce. Tyto dvě kresby se dokonale doplňují, zatímco pro experimenty existuje mnoho nápadů.

Toto provedení nemusí být standardní. Negativní prostorový styl a geometrické vzory jsou stále populárnější. To vše vám umožní podívat se na novou manikúru novým způsobem.

Manikúra s nápisy

Relativně nový trend ve světě nehtového umění - různé nápisy na nehtech. Mohou to být jména oblíbených značek, citací nebo motivačních frází. Jsou perfektně kombinovány s klasickým designem.

Nejjednodušší je vytvořit tento design se zkušeným mistrem. To však neznamená, že je nemožné ji realizovat doma. K tomu budete muset zakoupit speciální samolepky nebo zakoupit razítko.Každá volba dává jiný výsledek, ale přesto vypadají velmi krásně.

Twist bunda

O něco více originální varianta klasik - twist-french je stále důležitější v roce 2019. Tato technika zahrnuje kombinaci dvou odstínů na špičce nehtu. Díky tomu vypadá design velmi neobvykle a výrazně se liší od obvyklého designu.

Reverzní bunda

Pokud vás standardní řešení nudí, je čas na obrácené nebo opačné provedení. Můžete si to udělat se sadou laků nebo metalizovaných pásů. Každá možnost vypadá atraktivně svým vlastním způsobem.

Klasické francouzské na krátké nehty

Samozřejmě, tento typ designu se nejčastěji provádí na nehtech střední délky. To však neznamená, že by majitelé krátkých nehtů měli hledat jinou možnost. Naopak služební bunda s velmi tenkými pruhy je nyní v módě.

Stylová klasická bunda: výběr fotografií 2019

Moderní francouzská manikúra se výrazně liší od toho, co bylo dříve relevantní. Ale nezapomeňte, že je stále důležité dodržovat hlavní rysy, které doplňují design zajímavými detaily.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde