Kolekce prezentované designéry jsou vždy experimentem. V každém ročním období překvapují neobvyklými řešeními, odvážnou kombinací tkanin a textur, stejně jako stylovými tisky a tvary výrobků. Někdo považuje prezentované obrazy za příliš extravagantní, někdy dokonce nehorázné. Módní ženy jsou inspirovány stylovými obrazy a berou na vědomí. Proto dnes nabízíme možnost prozkoumat vlastnosti některých prezentovaných sbírek v roce 2018.

Jaro-léto 2018 Módní Kolekce

Jaro-letní sezóna je vždy spojena s jemným sluncem, romantikou, lehkostí a žensostí. A co je základem prezentovaných sbírek pro rok 2018, zjistíme právě teď.

Christian dior

Sbírka slavného francouzského módního domu v roce 2018 nebyla daleko od přirozeného tématu značky. Laconic produkty byly nahrazeny poněkud neobvyklými obrazy s feministickými výroky. Kromě toho se brutální charakter projevil v prvcích oděvu z kůže.Atributy ženskosti ve formě světlých šatů, průsvitných sukní a dalších detailů pomohly vyrovnat témata.

Je zcela zřejmé, že kreativní ředitelka značky Maria Grace Curie se rozhodla i nadále spojovat téma umění a feminismu. Proto kolekce obsahuje obrazy, které zmiňují různé subkultury.

Valentino

Tento italský módní dům je často spojován s lehkými, elegantní šaty pro ženy. V roce 2018 se designér Pierpaolo Piccioli rozhodl trochu změnit směr a ukázat spíše neobvyklá řešení. Například produkty komplexního střihu, které vypadají skvěle v kombinaci s moderními obrazy. Kromě toho, ženské šaty a jemné odstíny jsou také hlavní zaměření a dekorace celé sbírky.

Louis vuitton

Známý francouzský módní dům představil svou kolekci pro jarní a letní sezónu v pavilonu Louvre Watch. Výstava se konala téměř okamžitě po jejím otevření. Takové místo bylo vybráno z nějakého důvodu, protože při tvorbě sbírky designér věnoval zvláštní pozornost propletení minulosti a současnosti. To je důvod, proč v jednom pohledu, kabáty s tenisky a trička s neobvyklými potisky jsou odvážně kombinovány. Samozřejmě, takové obrazy se nestanou nezbytností v každodenním životě, ale mnoho detailů lze použít k vytvoření večerních snímků.

Chanel

Hlavním tématem show Chanel byly tropy. Bylo to doslova ve všem, protože i slavný palác Grand Palais byl speciálně proměněn v ráj. Exotické rostliny, svahy a vodopády - to vše vytváří vhodnou atmosféru.

Pokud jde o sbírku, byla vytvořena pod vlivem tohoto tématu, stejně jako téma přežití v podmínkách extrémních dešťů. Proto Karl Lagerfeld představil řadu vrstev z vinylové kůže i plastu. Plastové jack boty, boty a tašky vypadají zcela originální. Pokud je to žádoucí, tyto prvky mohou být přizpůsobeny moderním obrazům.

Je třeba poznamenat spíše nasycené odstíny kolekce. Dobře se kombinují, dokonce i v jednom oděvu. Také ve sbírce byly představeny tradiční tvídové výrobky.

Hermes

Jaro-letní kolekce francouzské značky Hermes v roce 2018 je navržena tak, aby zdůraznila ženskost a eleganci obrazu. Návrhář není první sezóna, kdy experimentuje s kombinací materiálů a výsledek stojí za to. Koneckonců, každý detail obrazu je velmi lakonický, ale zároveň moderní. Dívky, které se nebojí experimentovat s módními novinkami, ale chtějí si udržet ženský obraz, je čas podívat se na tuto sbírku.

Kolekce podzim-zima 2018

V procesu tvorby sbírek pro chladné období se bere v úvahu mnoho faktorů. V roce 2018 však návrháři prezentovali nejpohodlnější a zároveň stylové šatní skříně. Proto nyní nabízíme srovnání sbírek a určujeme pro sebe nejoblíbenější.

Fendi

Značka Fendi vždy přitahovala pozornost zajímavých, někdy nečekaných řešení. V této sezoně je kolekce podzim-zima překvapující svými stylovými novinkami. Hlavním rysem je použití barevných kožešin. Kromě elegantních ženských kožichů prezentovali designéři více odvážných možností.

Je třeba poznamenat, že srst se používá v mnoha výrobcích jako povrchová úprava. To znamená, že na rukávech nebo límci. Vypadá to opravdu stylově. Navíc existuje tendence používat logo na mnoha produktech. Často je vidět na příslušenství, existují však i další možnosti. Taková rozhodnutí nejsou nová, ale neméně relevantní v nadcházející sezóně.

Givenchy

Kolekce, kterou představuje legendární módní dům, ukazuje, že se značka opět vrací do svého obvyklého stylu. Nyní však budou mít klasické věci více čerstvých, zajímavých detailů. Tato kombinace je vhodná pro moderní nezávislou ženu.

V kolekci podzim-zima uvidíte nejen klasické kabáty, ale i bundy v pánském stylu, stejně jako kalhoty.Kromě toho byly v roce 2018 zavedeny také kožichy, šaty a skládané sukně.

Chloe

Kreativní ředitel slavné značky představil předběžnou kolekci, která není vázána na konkrétní sezónu. Hlavní myšlenkou bylo, že v životě jen zřídka následujeme pravidlo sezónnosti a navzájem kombinujeme věci. Proto budou výrobky této kolekce vhodné kdykoliv během roku, a to i přes to, že má jak kožichy, tak lehké, plynulé šaty. Hlavní věc je, aby se obraz správně, takže vypadá harmonicky.

Jak vidíte, módní kolekce z roku 2018 jsou velmi rozmanité. Díky tomu můžete vytvářet úžasné snímky s využitím současných trendů. Zároveň je však důležité udržet harmonii, protože luk by neměl být přetížen. Jeho hlavním úkolem je zdůraznit ženskost.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde