Období zrání je charakterizováno komplexními proměnami charakteru dítěte, utvářením osobnosti. Variabilita chování, vkusu a preferencí je také variabilní.
Dospívání je pro dítě obtížné. Začíná pociťovat svou nezávislost, projevuje individualitu doslova ve všem.

Vnitřní prostor pro teen boy

Rozmístění místnosti pro dospívajícího chlapce, doporučujeme, abyste ho přitáhli a zeptali se na jeho vizi interiéru. Často se kritizuje instalace dospělých v tomto věku. Rodiče musí ukázat diplomatické omezení, aby dospěli ke společnému rozhodnutí s dítětem. "Zlatý průměr" je možný.

Nabízíme několik doporučení pro vytvoření pohodlného pokoje pro dospívajícího chlapce.
Osobní území je nezbytné pro každého. Místnost by měla být pohodlná a měla by odrážet záliby a záliby majitele.
Poslechněte si přání teenagera. Zeptejte se na jeho koníčky, jeho oblíbenou barvu a sport.

Pokoj chlapec teenager 12, 14, 16 let

Pokoj pro teenagera je sotva dítě. Nebudou žádné měkké hračky a tapety s kreslenými postavičkami.
Zajímavý design bude založen na koníčcích, zájmech, schopnostech teenagera. V dnešní době je tematický design dospívajících pokojů velmi rozšířený. Pro sportovní fanoušky to může být fotbal nebo basketbal na stěnách a nábytku. Výrobci nabízejí nábytek s různými sportovními tisky, na zakázku vyrobenou postel a šatní skříň všech velikostí a tvarů. Na zeď můžete umístit improvizovaný fotbalový gól nebo fotografie velkých hráčů. Milovníci boxu zavěsí „hrušku“ na trénink. Pokud se dítě ve sportu daří, nezapomeňte si vybrat pro své vítězné trofeje polici. Medaile a poháry - pýcha každého chlapce.
Dospívající chlapec má největší zájem o počítačové hry nebo spotřebiče (auta, letadla). To vše se může projevit v detailech návrhu. Světlé plakáty s hrdiny her, rámy s fotografiemi a dalšími prvky výzdoby - to všechno může dítě umístit na stěny svého pokoje podle svého vkusu.
Trochu o nábytku. Mělo by být bezpečné (udržitelné), z přírodních materiálů, nezpůsobovat alergické reakce.

Pokoj pro dva dospívající chlapce

Prostor pro dvě osoby by měl mít především prostor. Mělo by být zdarma umístit dvě lůžka a alespoň jedno pracoviště pro domácí úkoly. Pro úsporu místa je ideální dvouúrovňová postel. Vyberte si model s robustním rámem, který vydrží těžké zatížení.
Doporučuje se zóna tuto místnost vytvořit osobní roh každého teenagera. Pokud mají chlapci podobné koníčky, nebudou v designu žádné problémy.
Je důležité, aby části téže místnosti měly společné rysy, doplňovaly a vzájemně se mísily.
Návrh dospívající místnosti by měl být částečně univerzální, schopný transformace. Vzhledem k tomu, že chutě dětí v tomto věku jsou proměnlivé a touhy jsou protichůdné, rodiče by to měli zvážit a nechat prostor pro let fantazie mladší generace.
Problém osobního prostoru lze řešit pomocí obrazovky nebo záclon. Během dne lze tento improvizovaný oddíl odstranit a v noci rozdělit místnost na dvě samostatná lůžka.

Design a zoning místnosti pro dospívající. Jak vzít v úvahu zájmy chlapce a dívky?

Celková plocha v domě pro chlapce a dívku by měla být promyšlena do nejmenšího detailu. Děti budou koneckonců komunikovat více, naučit se navzájem oceňovat osobní prostor. Plánování společného domova pro bratra a sestru má své vlastní nuance.
Za prvé, každé dítě musí mít plnou postel. Ty by měly být postele, protože děti a dospívající se nedoporučují spát na gauči. Kromě osobního prostoru budou v takovém dětském pokoji společné prostory - místo pro hry, stůl pro výuku (pokud to prostor dovolí, je lepší instalovat dva stoly).
Je-li věkový rozdíl významný, je nutné místnost co nejvíce zónovat tak, aby hry mladší nebyly v rozporu s činností staršího. Skříň a regály pro školní potřeby lze sdílet. Každý z nich má vlastní police.


Dospívající dívka bude s největší pravděpodobností chtít nainstalovat toaletní stolek. To může být přidáno s prádelník s prostornými regimenty pro všechny potřebné. Multifunkční nábytek ušetří místo. Například kroky vedoucí do horního patra rozdělené postele mohou být zásuvky pro prádlo. Lůžka mají obvykle ložní prádlo pod matrací.
Hlavní kroky před zahájením oprav v dětském pokoji:
- vypracovat územní plán prostor;
- výběr základních barev;
- volba obecného stylu a materiálů povrchové úpravy;
- výběr nábytku a textilu;
- Volba osvětlení.


Pro místnost, ve které bude bratr a sestra žít, budou dělat kombinace dvou barev. Textil světlých, odpovídajících barev: modrá a žlutá, oranžová a světle zelená.Neutrální barvy pro stěny a strop: mléčně, béžové, světle žluté, šedé. Nábytek v barvě dubového mléka, buk dodá prostor světlu a prostoru.
Dětský pokoj je místem, kde téměř vždy vládne zmatek a hraje se vzrušující hra. Tak, že v interiéru je stále pocit obecného stylu a pořádku, doporučujeme zvolit veškerý nábytek ve stejném barevném schématu a ve stejném designu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde