Představte si kuchyň v soukromém domě. Před očima se nevyhnutelně objevují dřevěné předměty, přírodní materiály, útulné textilie, snad i sporák nebo krásný ubrus na jídelním stole ... Samozřejmě, je tu spousta příznivců venkovského stylu. Ale znalci jiných směrů a kreativních moderních myšlenek nejsou o nic méně. Dnešní design nabízí kombinaci země s nejnovějšími technologiemi a vývojem v oblasti umělých povrchových materiálů.

charm-cs.decorexpro.com tak připravil nejzajímavější a nejobvyklejší řešení s ilustrativními příklady na fotografii.

Kuchyně v venkovském domě: nápady na design

Zdá se, že rustikální kuchyně se sporákem je dlouho zapomenutá klasika, ale móda pro krby a kamna diktuje svá vlastní pravidla. Funkce moderní pece nelze srovnávat se starou, ale je také důležité najít pro ni optimální umístění. Níže na fotografii vidíme vynikající řešení kuchyně s kamny.

Skříně a police starého dřeva, květinové závěsy a závěsné stojany jsou všechny výrazné prvky venkovského stylu, které se hladce mísí se sporákem. A na pozadí moderních technologií to vypadá relevantněji než kdy jindy.

Světlý dekor a nový nábytek, vyrobený ve staromódním designu, vytvářejí atmosféru minulé éry s inovativním akcentem a to vše díky osvětlení, dlažbě a stolu.

Kompaktní kuchyně na další fotografii spojuje lidový a moderní styl. Dekorační svícny na lustr, dřevěné stropy dokonale doprovázejí spotřebiče a nábytek v jasných barvách.

Místnost s kamennými kamny, stěnami ze dřeva, kovovými světly se starožitnostmi a závěsy zaplňují místnost vintage atmosférou. Nálada země se okamžitě projeví na první pohled do místnosti.

Elegantní design kuchyně v soukromém domě v béžových odstínech se vyznačuje krásnou zástěrovou plochou s geometrickými vzory a bronzovým přízvukem. Černé prvky v nábytku dokonale zvýrazňují moderní styl.

A opět, prvky country hudby na pozadí stylového dřevěného nábytku a dřevěných podlah.

Rustikální styl s dřevěnými detaily a drsnou jednoduchostí harmonicky kombinuje ušlechtilý ročník a moderní. Pozoruhodný příklad je zobrazen v této kuchyni vesnického domu.

Jednoduchý dřevěný stůl, dřevěné stěny, podlaha bez virtuózního vzhledu vypadají útulně a vkusně. Někdy je to taková pohodlná domácí atmosféra, že modernímu městskému člověku chybí.

Příjemná zelená barva kuchyně ve stylu country hudby je vizitkou tohoto interiérového designu. Dřevěné textury, měkké rozptýlené světlo a nízký kuchyňský ostrov vytvářejí atmosféru maximální plnosti domácké pohody a pohodlí.

Tučný dekor dodnes neztrácí význam.

Fusion styl v soukromém domě - přirozenost, sofistikovanost a pohodlí.

Kuchyně v domě může být stejně moderní jako v městském bytě. Pohodlný bílý nábytek, pracovní plocha dlaždice, kapuce nad sporákem - to vše je dokonale dokončeno v kuchyni v soukromém domě.

Luxusní designová kuchyně - obývací pokoj - jídelna v soukromém domě

Spousta vzduchu a volného prostoru, absence překážek, tok světla - hlavní koncepce projektu.

Kuchyň-obývací pokoj a jídelna jsou trojrozměrný prostor plný ohromujících designových předmětů, včetně exkluzivních historických předmětů, ohniště, luxusních lamp a lustrů.

Světlé akcenty - nedílnou součástí interiéru. Na obecném béžovém pozadí jsou výrazné detaily, jako jsou různé nohy centrálního ostrova, stylové stínítka a dokonce i grafické objekty.

Nejpohodlnější a nejvýkonnější skladovací systémy. Aby bylo možné vidět krásné výplně skříněk, designéři použili prosklené fasády. Posuvné zásuvky jsou zde více než dost, protože jsou tak pohodlné a funkční.

Kuchyňský ostrov nabízí 3 funkční zóny: pro vaření, večeře a bar pro přátelská setkání. Každý z nich je logickým pokračováním předchozího a nemůže existovat odděleně.

Kuchyňské apartmá lze právem označit za nádherně luxusní: výzdobu fasád vinobraní dubu, desku stolu z leštěné desky (přírodní žula) s ušlechtilým mramorovým vzorem.

Návrh projektu ve skandinávském stylu

Hlavní a klíčová rozhodnutí v designu této kuchyně ve starém soukromém domě byly retro-detaily, dřevěné stěny, krbová kamna a vestavěné barové stěny oddělující místnost do kuchyně a obývacího prostoru.

Výsledkem neobvyklého designového přístupu bylo obousměrné umístění kamen: kamna byla na jedné straně přepážky, v kuchyni a krb v obývacím pokoji.

Nízké stropy natřené bíle, aby je viditelně zvedly. Nosníky také dokonale splnily svou funkci, vizuálně pohybují stropem. Kromě toho se staly základem bodového osvětlení.

Projekt poskytuje několik světelných scénářů. Reflektory na stropě se otáčejí v různých směrech. Měkké rozptýlené světlo v jídelně vytváří nádhernou designovou lampu. Kovová bílá lampa s krásným vzorem poskytuje zajímavou lehkou hru. Nad stolem úspěšně zředil monotónní stropní osvětlení.

Kreativní design lampy zdobí pracovní plochu a nějakým způsobem se podobá „žárovce Ilyichu“ - skvělá volba odpovídající charakteru skandinávského stylu.

Při vývoji projektu vzali designéři v úvahu, že v domě je mnoho oken. Proto byl skvělý nápad umístit kuchyňský koutek podél jednoho z nich. Na každé straně jsou symetricky uspořádané kanystry, uprostřed - skříně níže.

Kuchyňské fasády v bohaté modré paletě s patinou, která dokonale kombinuje bílý strop a ořechové dřevěné stěny. Deska stolu je vyrobena z lehkého mramoru s tmavými rozvody. Černé a bílé dlaždice v šachovnicovém uspořádání na podlaze významně osvěžují interiér, což ho činí zajímavějším a dynamičtějším.

Keramika v interiéru jasně naznačuje retro. Stačí se podívat na porcelánový mléčný balíček na stole a nálada v místnosti se okamžitě vyjasní. Tabulka opakuje odstín kuchyňského setu, černobílé desky mají něco společného s podlahou. Květinová váza s jedinečným designem doplňuje stávající interiérový obraz.

Světlé akcenty pečlivě promyšlené designéry. Původní hodiny s jemnou římskou oponou odpovídají barevnému motivu v kuchyni a porcelánové bílé talíře s charakteristickým vzorem dohoní sovětské kouzlo - ideálně v kombinaci s bílou zdí, která dům doplňuje o vinobraní.

Díky přepážce se prostor u krbu stal soukromějším. Nyní je to nádherný koutek pro čtení a relaxaci. Samotný krb je rozložen světlými dlaždicemi. Stalo se tak spojujícím prvkem mezi stropem a podlahou.

V obytném prostoru je dřevěná podlaha pokryta bílým smaltem. Taková recepce podle autorů činí světlo místnosti velmi vítaným ve skandinávských tradicích.

Vynikající klasika v designu kuchyňského studia

Prostorný pokoj vám umožní obrátit se na neoklasicistní styl. Teplá barevná paleta a sofistikovaná klasika v kuchyni působí dojmem teplého domova, kam se chcete vrátit co nejdříve.

V kuchyni a obývacím pokoji se používají různé druhy krytí - výrazný vzor na texturovaném palisandru je nahrazen francouzskými cementovými dlaždicemi. Nenápadný efekt zón také vytváří strop s dekorativní texturou omítky.

Velké okno, zdobené průsvitným světelným závěsem, dokonale propouští sluneční paprsky.

Uspořádání kuchyně umožnilo uspořádat komfortní systémy skladování. Malý výklenek je pokryt minimalistickými fasádami s regály na víno a potraviny. Umístili žulovou desku na dvě opačné linie a jako zástěru použili lesklé keramické dlaždice.

Jídelní stůl s propracovaným vyřezávaným vzorem je jednou z nejvýraznějších dekorací jídelny. Designéři ve tvaru místnosti ji už trochu standardizovali. V případě recepce hostů ji lze vždy rozšířit. Perfektním doplňkem jsou luxusní židle ve francouzském stylu ve stejné paletě barev.

Konečným nádechem interiéru kuchyně je elegantní křišťálový lustr.

Zajímavá sbírka úžasných kuchyní v soukromém domě.

Jas, jednoduchost, individualita v interiéru

Malý podkroví

Nezištný půdorys zaujímá čestné místo v kuchyních soukromých venkovských domů. Jeho pestrá brutalita, záměrná askeze a vzdorná výzdoba přitahuje mnoho milovníků „nestandardních“ a kreativních povah.

Nábytek-transformátor - ideální pro kompaktní prostory.

Více světlých a světlých odstínů

Světlé interiéry budou vždy relevantní. Proč je většina z nich jako oni? Za prvé, pro jednoduchost, univerzálnost, lehkost a prostor. Jsou nejpohodlnější pro vnímání.

Zástěra s ornamentem - výrazný akcent v interiéru kuchyně

Příchuť země

Ideální volba pro ty, kteří mají rádi prostředí dacha nebo vesnický život. Kuchyně v rustikálním stylu vytváří nádhernou atmosféru, kde si můžete vychutnat teplo domova, rodinné oslavy, častá jídla a čajový obřad.

Klasické a moderní

Už jste někdy potkali neobvyklé kuchyňské interiéry v domácnostech? A co je podle vás dokonalou kuchyní v soukromém domě?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde