Obsah:

 1. Jaké jsou plavky v módě v létě 2019
 2. Sportovní plavky
 3. Vysoký pas
 4. Na jednom rameni
 5. S volánky a volánky
 6. Světlé plavky
 7. Ve stylu minimalismu
 8. Lesklé plavky
 9. Přívěsky
 10. Bílé plavky
 11. Plavky se zvířecím potiskem

Plavky jsou výhradně ženské oblečení, které si mnoho žen vybírá se zvláštní péčí. Pokud nemáte problémy s obrázkem, pak volba plavek je založena pouze na tom, který model dává přednost. V takovém případě, pokud potřebujete skrýt extra centimetry v pase nebo břiše, stává se výběr optimálních plavek velkým problémem. V našem přehledu jsme pro vás připravili TOP 10 aktuální modely, které na vás nejen budou neodolatelně vypadat, ale také učiní váš pobyt co nejpohodlnějším.

Jaké jsou plavky v módě v létě 2019?

Výběr plavek pro letní sezónu je založen na několika důležitých vlastnostech.Za prvé, plavky by měly zdůraznit ženskou postavu, učinit ji štíhlejší a štíhlejší. Důležitou roli zde hraje volba barev a tisku. Díky nim je váš obraz nápadný, jasný a jedinečný. Správně vybraný tisk navíc může vizuálně upravit tvar.

Oblíbené v létě 2019 jsou následující odstíny:

 • jasný korál - vypadá velmi jemně a žensky. Vyberte si prosté modely bez kontrastních vzorů.
 • Černé a bílé jsou klasické možnosti designu pro plavky, které jsou vždy v trendu.
 • modrá, béžová, karmínová, růžová - vypadají svěží a bohatá i v nejteplejším dni
 • stříbrné a zlaté odstíny - v trendových plavkách s kovovým leskem a imitací zlata

Co se týče výtisků a dekorů, doporučujeme vám zvolit si velké světlé vzory. Jedná se především o květinové motivy, obrovské monstrum listy, palmy, geometrické tisky.

Chcete-li skrýt další centimetry v pase, vyberte si modely plavek s vysokým pasem, hlubokými zářezy, asymetrickými výřezy se šněrováním.

# 1 Módní plavky ve sportovním stylu: léto 2019

Sportovní plavky jsou nyní vhodné nejen pro trénink v bazénu. Stal se plnohodnotným účastníkem plážové módy. Sportovní model má několik výhod:

 • plavky vypadají jasně a stylově díky kontrastním vložkám a potiskům
 • dokonale sedí na obrázku

Sportovní plavky jsou skvělou volbou pro obézní ženy. Dělají siluetu štíhlejší a štíhlejší.

# 2 High Waist Plavky

Bezprecedentní popularita vysoce pasovaných plavek je způsobena nostalgií pro cudnou sovětskou dobu. Plavky léto 2019 se skládají z živůtek a kalhotek-dna. Plavky jsou prezentovány v monochromatických barvách, s geometrickými a květinovými ornamenty.

Vypadá zajímavě model s volánky a volánky. Vyrovnají nadměrnou stručnost plavek, učiní ji zajímavější a přitažlivější.

# 3 Jednodílné plavky

Důraz na asymetrii lze pozorovat ve výzdobě halenek, topů, košil a jiných oděvů, kde jsou takové experimenty vhodné. Tento trend a design plavek nevynechali.

Modely s jedním ramenem jsou novinkou letní sezóny 2019. V tomto trendu jsou svůdné sportovní modely s jasnými vložkami a výstřihy.

# 4 Módní plavky s volánky a volánky

Romantické plavky s volánkem lze označit za oblíbené letní sezóny 2019. Nejen, že se pohodlně plavou a opalovají se na pláži, ale tyto plavky dokonale zapadnou do obrazu pro mládež na pláži.

Plavky s volánkem a volánkem vizuálně upravují postavu, přidávají objem v místech, kde nestačí.

# 5 Světlé modely plavek v létě 2019

V letní kolekci roku 2019 se designéři zaměřili na světlé a veselé barvy. V trendu plavky v bohatých barvách: citron, pomeranč, růžová, korál. Modely jsou doplněny tematickými tisky s palmami, listy monstera, rybami a exotickými ptáky.

Stylisté nutí dívky, aby vypadaly jasně a patrně i na pláži. Zaměřte se na kontrastní kombinace. Například majitelé tmavé pleti vypadají skvěle plavky v zářivě růžové a korálové barvě.

# 6 Plavky ve stylu minimalismu: Léto 2019

Příznivci myšlenky minimalismu mohou být klidní, najdou si plavky podle svých představ. V létě 2019 se návrháři starali o dívky, které dávají přednost jednoduchému a nenápadnému vzhledu pláže. V trendu hladké plavky v tmavých barvách bez dekoru.

Plavky ve stylu minimalismu jsou velmi praktické: mohou být použity jako alternativa k tělu a doplňují sukně nebo kalhoty.

# 7 Brilantní plavky léto 2019

Plavky se stříbrným a zlatým dekorem jsou méně vhodné pro plavání. Jedná se spíše o tematické oblečení pro plážový večírek a další pobyty u moře.Krásné duhové monokiny, které lze připsat plnohodnotným plážovým šatům, a přísný sportovní styl s jiskřivými flitry vypadají skvěle.

Obraz doplňte duhovými plavkami s dlouhým pláštěm monofonního materiálu. Váš obraz bude prostě ohromující, ale zároveň harmonický.

# 8 Stylové plavky se šněrováním

Šněrování může významně změnit jakýkoliv oděv. Jen si pamatujte módní kožené krajky nebo ženské krajkové halenky se saténovými stuhami. Plavky se šněrováním vypadají o nic méně atraktivní.

Měli bychom mít na paměti, že šněrování vizuálně vypadá velmi tvrdě, takže je nejčastěji přítomno v jednoduchých plavkách. Pokud jde o modely, šněrování vypadá skvěle v uzavřených plavkách, bikinách, ponoru, gangu.

# 9 Nádherné bílé plavky: Léto 2019

Žádná letní sezóna se neobejde bez bílých plavek. To je stejná klasika jako černé krátké šaty z Coco Chanel a roztomilý luk, který doplňuje potisk polky dot. Bílá barva nepotřebuje další výzdobu, je soběstačná a šlechtická bez jakýchkoliv vzorů a potisků.

Nejpůsobivější v bílé barvě vypadají plavky v retro stylu, skok, modely s vysokým pasem.

# 10 Plavky se zvířecími potisky

Zvířecí potisky jsou nejčastěji přítomny v dekorech uzavřených, kombinovaných plavek, kde bude dekor jasně patrný a oceňovaný. V létě 2019 si vyberte plavky s nestandardním topem, výřezy nebo zkroucené detaily. Zajímavé modely vzhledu ve sportovním stylu, monokini, ponořte se do zvířecích tisků.

Dnes, plavky jsou nezbytné nejen pro plavání, je to samostatný kus oblečení, který je vybrán v závislosti na tvaru, módní trendy a preference dívky. Správně zvolené plavky dodají důvěru, vizuálně upraví postavu a dodají nezapomenutelné vzpomínky na krásnou dovolenou na pláži.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde