Při přípravě na letní sezónu by každá dívka neměla pouze aktualizovat svůj šatník podle módních trendů v nadcházející sezóně, ale také myslet na pedikúru. Otevřené letní boty vyžadují, aby nohy byly krásné a dobře upravené. Jaké možnosti budou letní pedikúra v roce 2018 relevantní?

Světlé jednobarevné pedikúra

Nejjednodušší možností pedikúry bude monotónní měsíček pokrývající jeden z módních odstínů. V první polovině léta budou relevantní červené, růžové, modré, fialové, oranžové a všechny nahé odstíny. Blíže k pádu se stanou populárnější tmavší barvy: modrá, hnědá, černá, víno.

V případě potřeby můžete kombinovat několik barev v jednom manikúru najednou. Barvitý měsíček může být v odstínech stejné barvy, nebo hrát na kontrastech.

Pastelová pedikúra

Chcete-li vytvořit elegantní a atraktivní pedikúru v jemných pastelových barvách, není nutné být mistrem.Stačí udělat jednoduchý vzor s pomocí několika nahých laků a získáte jedinečnou pedikúru. Dnes je trendem žluté, mátové, broskvové, růžové a fialové odstíny. Mohou být použity samostatně nebo ve vzájemné kombinaci. Ideální verze pastelové pedikúry bude klasická bunda.

Francouzská a měsíční pedikúra

Tyto možnosti se staly klasikou. A to vše proto, že vypadají stejně působivě v každé situaci as jakýmkoliv outfitem. Není nutné používat tradiční pastelové barvy. Úsměv může být vždy smělý a jasné barvy.

Podobně můžete udělat měsíční pedikúru. Spolu s pastelovými tóny zde můžete bezpečně experimentovat s jasnými odstíny. Měsíční pedikúra s dvojitým otvorem vypadá stylově a neobvykle.

Také designéři nail art jsou si jisti, že nehtová díra nebo její úsměv nemusí být ve tvaru půlkruhu. Neméně působivé bude vypadat jako trojúhelník na tomto místě. Lze jej nechat zcela bez nátěru nebo natřít kontrastním odstínem. Navíc, francouzská a měsíční pedikúra může být zdobena kamínky nebo kresbami.

Gradient pedikúra

Ne první rok na vrcholu popularity, účinek ombre. A to platí nejen pro oděvy nebo barvení vlasů, ale také pro pedikúru. Kombinace 2-3 podobných odstínů s rozmazaným okrajem bude vypadat co nejefektivněji. V tomto případě stylisté trvají na tom, že takový přechod byl hladký.

Spolu s klasickou pedikúru Ombre, v roce 2018 bude relevantní horizontální nebo vertikální protažení barvy. Ale na cokoliv se zastavíte, je důležité, aby zvolený design byl v souladu s botami, jinak bude pedikúra vypadat směšně.

Geometrické vzory

Dnes jsou všechny druhy geometrických tvarů na nehtech velmi oblíbené. Mohou to být buď jednoduché čáry nebo cikcaky, kruhy, trojúhelníky nebo etnické motivy. Chcete-li, aby obraz vypadal nasycený a čistý, je povolena kombinace laků kontrastních barev. Pokud si nejste jisti, že si tyto vzory můžete namalovat sami, můžete použít speciální šablony nebo samolepky. Malý hrášek nebo velké kruhy přinášejí do obrazu náhodné poznámky.

Květinové vzory

Mezi nejoblíbenějšími dívkami byly vždy přesně květinové kresby na nehtech. V létě je dovoleno hrát s nejodvážnějšími barvami a zároveň kombinovat několik duhových laků v jednom manikúru.

To může být jako primitivní listy a květy, stejně jako rozmazané květinové obrazy. Jako možnost můžete použít samolepky ve formě květin. Ale v tomto případě je třeba upevnit vrch bezbarvým lakem nebo speciálním povlakem.

Není nutné kreslit květiny na každé noze. Stačí je ozdobit velkými prsty a na ostatní aplikovat monochromatický povlak.

Pedikúra pro dovolenou

Hlavním tématem nail art design v létě je samozřejmě dlouho očekávaná dovolená. Mezitím chce každá dívka vypadat ohromující. Aktuální v tomto případě bude tématem tropické dovolené nebo námořní plavby. Námořní téma lze připsat kotevní vzory, mořské vlny, západ slunce, palmy, atd. Výběr vzoru a barvy bude záviset na hlavní myšlenku. Můžete ji přidat s nálepkami nebo kamínky v podobě mušlí.

Aktuální výkresy pro pedikúru

Mezi tématické kresby relevantní pro léto bude obraz na nehtech šťavnatého ovoce a bobulí. Velmi často na nehty můžete vidět obraz citrusů, jahod nebo melounu. Neméně populární budou různé druhy hmyzu a motýlů.

Jakýkoli velký vzor na nohách by měl být aplikován pouze na palec. Pokud vzor má skromnou velikost, například, bude to hrach, vlny nebo malé květy, pak se můžete pokusit dát svůj obrázek na každý prst.

Pedikúra s kamínky

Dívky, které se vždy snaží vypadat originálně a efektně, mohou ozdobit pedikúru kamínky, jiskrami a kamínky.Mohou být dokonalým doplňkem bundy a dobře se hodí k bílým, modrým, růžovým a oranžovým odstínům. Ale s jasnými barvami, jako je modrá nebo červená, budou vypadat méně působivé. Aby nedošlo k přetížení obrazu, stačí dát kamínky na jeden prst.

Velkolepá pedikúra bude na nohou působivě působit, což v kombinaci s lehkými sandály může doplnit letní vzhled.

Pedikúra orientálního stylu

V roce 2018 návrháři věnují pozornost orientálnímu stylu v umění nail. Tento design zahrnuje použití klidných barev laků, které jsou kombinovány s třpytkami a etnickými ornamenty.

Bez ohledu na to, který z designových variant preferujete, je důležité mít na paměti, že to bude působivé a atraktivní pouze na dobře udržovaných nohách. Proto je před použitím pedikúry důležité používat speciální masky, které pomáhají zvlhčit pokožku a učinit ji hladkou a krásnou.

A která možnost pedikúry se vám líbí nejvíce?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde