Měsíc je mocným faktorem působícím na mnoho procesů na Zemi. Být varováni předem o náladě a energii každého dne v měsíci, můžete se jim přizpůsobit a využít své vnitřní zdroje co nejefektivněji.

1. června (28 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v Býku

Den je marný. Pro zjednodušení dnešních úkolů je lepší soustředit se pouze na primární otázky a odložit ostatní. To zmatení jen zhorší. Domy by si měly dávat pozor na spory, které se mohou od nuly vznítit.

2. června (29 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v Býku

Pečlivá analýza toho, co se děje, vyvolává vznik vynikajících nápadů, které se později stanou rozhodujícími v záležitostech růstu kariéry. Dnes není třeba se do rutiny ponořovat, protože nejfantastičtější události se mohou stát realitou.

3. června (30-1 lunární den)

Ubývající Gemini v Gemini

Dnes má den iniciativu a energii.V tomto případě byste měli zvolit ty, které nevyžadují hluboké ponoření a koncentraci. Impulzivita může hrát po ruce dnes.

4. června (2 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Blíženců

Den musí komunikovat se svými blízkými. Dnes musí omezit všechny kontakty. Ve finančních záležitostech musíte ukázat tuhost a vytrvalost a v lásce být měkčí a kompatibilnější.

5. června (3 lunární den)

Pěstování Měsíce V Rakovině

Dnes je vysoká pravděpodobnost, že se dostane do nehody nebo zranění. Je nutné být co nejvíc pozorný a situaci nevyrovnávat. Ve věcech peněz musíte udržet rovnováhu a zajistit, aby hra stála za svíčku.

6. června (4 lunární den)

Pěstování Měsíce V Rakovině

Dnes je čas ukázat závratě, protože příliš vážný přístup k tomu, co se děje, může způsobit vážné následky. Přínos přinese pouze fyzickou práci, ale duševní aktivita nebude produktivní.

7. června (5 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc v Leo

Dnes existuje vysoké riziko podněcování konfliktu. Aby se tomu zabránilo, doporučuje se mlčet a skrýt podráždění. Je lepší omezit náklady a trávit většinu svého času se svou rodinou.

8. června (6 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc v Leo

Navzdory přátelství, které chcete ukázat. Maximální pohodlí dnes může být dosaženo pouze samotným. Dnes se štěstí obrátí na ty, kteří se snaží vyhrát v loterii. Možný je také nečekaný zisk.

9. června (7 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc v Panně

Dnes je vhodný pro zlepšení materiální situace. Na záchranu přijdou přátelé, příbuzní a dokonce i cizinci. Energie zvýhodňuje kreativní jednotlivce.

10. června (8 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc v Panně

Den upřednostňuje milostný vztah a toto by mělo být použito. Můžete také čekat na hodně štěstí ve své kariéře. Dnes se posílí staré vazby a objeví se nové. Dobrý den pro nové známé.

11. června (9 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Libra

Vydělávat si dnes bude muset zkusit. Zdraví však neuspěje, stojí za to vzít. V soukromém životě můžete očekávat příjemná překvapení.

12. června (10 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc v Libra

Pro úspěšné dokončení všeho, co je plánováno, je nutné vynaložit velké úsilí a strávit spoustu času. Snad nejpříhodnější rozhodnutí budou užitečná. Zajímavým efektem budou události z minulosti.

13. června (11 lunárních dnů)

Pěstování Měsíce ve Štír

Den je dobrý pro činy a odvážná rozhodnutí. Existuje šance stát se motivátorem pro ostatní, kteří budou podporovat a opakovat odvážné akce. Peníze dnes je lepší šetřit a ne trávit bez potřeby.

14. června (12 lunárních dnů)

Pěstování Měsíce ve Štír

Day nese riziko zranění. Musíte být opatrnější v podnikání a pohybu. Měli byste se také vyvarovat impulzivních akcí a vyrážek. Problémy s penězi budou vyřešeny rychle a snadno, ale v jiných oblastech života stojí za to být připraven na všechny druhy problémů.

15. června (13 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc ve Střelci

Dobrá energie dne vám umožní vzít si cestu uzdravení a zvýšit vitalitu. Pozornost by se měla zaměřit na finanční záležitosti. Oblast osobního života vyžaduje promyšlená rozhodnutí.

16. června (14 lunárních dnů)

Rostoucí Měsíc ve Střelci

Dnes projde pod znamení vášně a romantiky. Můžete bezpečně spěchat do víru pocitů a mít z toho radost. Tento den bude úspěšnější, pokud se chopíte iniciativy.

17. června (15 lunárních dnů)

Úplněk, Měsíc v Kozoroha

Dnes může bod obratu přijít v mnoha oblastech života. Je důležité nespěchat, ale jednat jako potřebné informace se hromadí.

18. června (16 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v Kozoroha

Spory při práci pravděpodobně povedou ke správnému rozhodnutí. V důsledku toho bude možné získat velké zisky. Osobní vztahy budou vyžadovat rozvinutou intuici pro jejich další rozvoj. V tento den byste se měli vyhnout nákladům jakéhokoli druhu.

19. června (17 lunární den)

Ubývající měsíc v Kozoroha

Zdá se, že lidé v okolí jsou příliš blízko tvému ​​srdci, aby si vzali slova, která jsi řekl žertem. Proto byste měli být opatrní při komunikaci a při výběru témat pro konverzace. Čistící postupy přinese maximální užitek. Můžete provádět fyzické i duchovní očištění.

20. června (18 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v Aquarius

Tento den vede k tomu, že je sám. Je dobrý pro kreativní úkoly. Samozřejmě, že ne všechno bude fungovat hned, ale neměli byste být příliš nároční na sebe.

21. června (19 lunární den)

Ubývající měsíc v Aquarius

Den je plný nejrůznějších informací. Abychom pochopili, co je opravdu cenné, je nutné se do toho ponořit co nejhlouběji. HLS je dnes prioritou.

22. června (19 lunární den)

Ubývající měsíc v Aquarius

Chcete-li získat požadované, musíte připojit maximum vnitřních zdrojů. Pokud řešení konkrétního úkolu není v žádném případě dáno, pak je lepší přepnout na jiný. V osobních a rodinných vztazích musí být prokázána flexibilita a jemnost.

23. června (20 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v rybách

Dnes je nálada pod jarmem temných myšlenek. Pro zmírnění vašeho stavu se doporučuje jít na přírodu. Neomezujte se na příjemné věci.

24. června (21 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v rybách

Den by měl projít jasným plánem. Spontánní akce nepřinesou užitek. Den je vhodný pro finanční investice nebo zahájení vlastního podnikání.

25. června (22 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v Beranu

Den je poznamenán otevřenou konfrontací s obchodními rivaly. Budeme muset tvrdě pracovat, abychom získali finanční zisk. Den navíc musí komunikovat s rodinou a dětmi.

26. června (23 lunární den)

Ubývající měsíc v Beranu

Den je vhodný pro získání nových poznatků a dojmů. Můžete jít na výlet nebo začít trénink. Mnoho plánů se změní v život a přinese mnoho výhod.

27. června (24 lunární den)

Ubývající měsíc v Beranu

V popředí je dnes podnikání. Nahromaděné problémy budou vyžadovat jejich rychlé řešení. Ve finanční sféře existuje úleva: můžete bezpečně provádět spontánní nákupy nebo ušetřit peníze za něco, co stojí za to.

28. června (25 lunárních dnů)

Ubývající měsíc v Býku

Den je určen pro tvůrčí činnost. Mistři svého řemesla mohou dnes vydělat nebo se proslavit. Na frontě lásky očekáváme příjemná překvapení.

29. června (26 lunární den)

Ubývající měsíc v Býku

Dnes si můžete snadno přizpůsobit situaci s penězi: splácet dluhy a vydělávat. Kromě toho je zde velký čas na seberealizaci.

30. června (27 lunárních dnů)

Ubývající Gemini v Gemini

Den není rozhodně vhodný pro důležitá rozhodnutí. Nepodepisujte dokumenty a uzavírejte smlouvy. V komunikaci je lepší usilovat o ty nejbližší - jejich podpora v některých otázkách bude rozhodující.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde