Aby byl život harmoničtější, musíte ho naplánovat. Takový plán by byl účinnější, pokud znáte specifické rozdíly jednoho dne od druhého. Energetické pozadí lunárních dnů v tomto případě bude rozhodující.

1. prosince (5-6 lunární den)

Rostoucí měsíc v Aquarius

Dnes musíte shromažďovat informace. Nemá smysl zkoušet skákat nad hlavu. Stačí odstranit chyby z minulosti a dokončit aktuální záležitosti.

2. prosince (6-7 lunární den)

Rostoucí měsíc v Aquarius

Dnes je s největší pravděpodobností nutné učinit důležitá zásadní rozhodnutí. Mohou nastat drobné konflikty na základě nedorozumění. Obecně je den úspěšný a úspěšný.

3. prosince (7-8 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Rybách

Dnes, mysl odmítá poslouchat. Proto je lepší odložit důležité záležitosti a začít provádět jednoduché monotónní úkoly. Pokud stále musíte učinit důležitá rozhodnutí, je lepší požádat o radu blízkou kompetentní osobu.

4. prosince (8-9 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Rybách

Nálada tohoto dne je z větší části depresivní.Zdá se, že všechny vaše nedostatky jsou viditelné ostatním, což vás neznamená nejlepší rukou. S největší pravděpodobností je tento pocit jen iluzí. Je nutné se ponořit do sebe a pochopit důvod takové pohody.

5. prosince (9-10 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Rybách

Pasivita dnes se stane symbolem lunárních dnů. Neposmívejte se a snažte se překonat lenost. Je lepší být více zdrženlivý v činech a činech a prostě jít s proudem.

6. prosince (10-11 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Beranu

Den ukáže vaši sentiment a zranitelnost. Pokud nemáte sílu skrýt svou citlivost, je lepší odejít do důchodu od lidí a být sám.

7. prosince (11-12 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Beranu

Dnes stojí za to pečlivě posoudit nejbližší sociální okruh Snad bude možné snadno zjistit mezi blízkým nepřítelem. Takové „čištění“ ve vztazích lze kombinovat s úklidem v okolí domu, což je dnes velmi efektivní.

8. prosince (12-13 lunární den)

Pěstování Měsíce v Býku

Den je vhodný pro školení a profesní rozvoj. Informace budou snadno strávitelné, což následně ovlivní platy a kariérní růst.

9. prosince (13-14 lunární den)

Pěstování Měsíce v Býku

Tyto lunární dny budou plné setkání a událostí. Ale nálada nebude společenská. Měli byste jít sami a vydržet to vše se ctí. V důsledku toho bude dnes prasátko doplněno novými užitečnými známými.

10. prosince (14-15 lunární den)

Pěstování Měsíce v Býku

Skvělý čas na ředění nudného období něčím novým a jasným. Pokud se opravdu dostanete pryč s novým obchodem, můžete počítat s nebývalými výsledky.

11. prosince (15-16 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Blíženců

Dnes přinese inspiraci kreativním jednotlivcům. Pro všechny ostatní to bude jen dobrý šťastný den bez zjevného důvodu. Dnes jen chcete dát teplo a lásku všem.

12. prosince (16-17 lunární den)

Úplněk v Gemini

Pokud se na cestě k cíli vyskytnou drobné potíže, neměly by si jich všimnout. Dosažení požadovaného výsledku bude dvojnásobné. Dnes můžeme plně zažít harmonii a duchovní integritu.

13. prosince (17-18 lunární den)

Ubývající měsíc v rakovině

Den bude plný příjemných překvapení. Budou potěšeni nejen přijímat, ale i organizovat se pro ostatní. Pokud se ukáže, že den je nudný, bude se cítit obzvláště jasně. Proto stojí za to pokusit se zředit monotónnost současného období.

14. prosince (18-19 lunární den)

Ubývající měsíc v rakovině

Pokud si stanovíte úkol opravit něco ve vztahu, můžete získat obrovský bonus ke kvalitě života obecně. Den musí přijímat a asimilovat energii z vesmíru. To by mělo být maximálně využito, aby bylo možné v blízké budoucnosti použít sílu.

15. prosince (19-20 lunární den)

Ubývající měsíc v Leo

Den je vhodný pro řešení malých problémů. Pokud toto období nepoužijete, pak se bezvýznamné problémy promění v reálné problémy. Dnes je dobré rozumět milostným vztahům a budovat je správným způsobem.

16. prosince (20-21 lunární den)

Ubývající měsíc v Leo

Účelem tohoto dne je naučit každého, aby ocenil, co má, a nezávidět svého bližního. Vysoké riziko konfliktů v rodině. Ve finanční sféře není vše dobré. Opravit vše pomůže pokusům vypořádat se s jejich vlastní chamtivostí.

17. prosince (21-22 lunární den)

Ubývající měsíc v Panně

Pro práci a vztahy je tento den docela dobrý. Ale se zdravím je třeba dávat pozor. Ztráta síly a slabosti může způsobit zranění a sníženou imunitu. Můžete zlepšit své zdraví tím, že půjdete do lázní a na masáž.

18. prosince (22-23 lunární den)

Ubývající měsíc v Panně

Pokud dnes plánujeme velké projekty a důležité otázky, můžeme si být jisti jejich úspěchem. Ale neměli byste se zcela spoléhat na štěstí, kosmická energie jen pomůže realizovat plánované.

19. prosince (23 lunární den)

Ubývající měsíc v Panně

Dnes není vhodný pro otevřené soupeření a všechny druhy konfrontací. Ve zjevné konkurenci bude s největší pravděpodobností ztráta. Ale pokud si lehnete a vyčkáte toto období, holding se brzy otočí vaším směrem a pomůže vám uspět.

20. prosince (23-24 lunární den)

Ubývající měsíc v Libra

Den je plný lehkosti bytí a romantismu. Je to krásné pro kreativitu a lásku. Můžete provádět spontánní impulzivní akce, ale lépe je zajistit s výsledkem.

21. prosince (24-25 lunární den)

Ubývající měsíc v Libra

Dnes můžete dát svobodu pocity a fantazie. Mírně svobodné chování umožní, aby tok energie naplnil vaše rezervy na další důležitou záležitost.

22. prosince (25-26 lunární den)

Ubývající měsíc ve Štír

Den je vhodný pro globální projekty a důležité dálkové cesty. To, co začalo dnes, jistě skončí úspěchem. Veškeré obdržené informace budou v budoucnu užitečné.

23. prosince (26-27 lunární den)

Ubývající měsíc ve Štír

Dnes se můžete věnovat všemu, co bylo na dlouhou dobu odloženo. Pro vše, co je třeba udělat na úrovni, musíte pečlivě sledovat, co se děje.

24. prosince (27-28 lunárních dnů)

Ubývající měsíc ve Střelci

Největšího úspěchu dnes dosahují ti, kteří předem vypracovali důkladný plán. Je důležité jasně definovat cíl a vytrvat k němu. Kreativní osobnosti dostanou pro svou realizaci tolik potřebné inspirace a energie.

25. prosince (28-29 lunárních dnů)

Ubývající měsíc ve Střelci

Abychom neporušili všechny úkoly dneška kvůli četným překážkám, je nutné ukázat chytrost a vynalézavost. Pokud použijete tuto radu, pak den projde tiše a produktivně.

26. prosince (29, 1-2 lunární den)

Nový měsíc v Kozoroha

Den je vhodný pro volný čas. Výlety by měly být zábavné, čtení snadné a nakupování příjemné.

27. prosince (2-3 lunární den)

Pěstování Měsíce v Kozoroha

Den je velmi nouzový a traumatický. Práce nepřinese výsledky a spokojenost a jiné budou příliš náročné. To jsou jen subjektivní pocity, které je třeba zažít a všechno bude zase v pořádku.

28. prosince (3-4 lunární den)

Rostoucí měsíc v Aquarius

Chcete-li se vyrovnat s dnešními záležitostmi, musíte být pozorní na malé věci. Při rozhodování byste měli být opatrní, abyste nebyli impulzivní. Pokud jste dnes něco začali, pak je lepší práci dokončit, jinak mohou být důsledky nepříjemné. Moc a energie dnes pocházejí z přírody, ale abyste se stali jejím vlastníkem, musíte být duchovně očištěni.

29. prosince (4-5 lunární den)

Rostoucí měsíc v Aquarius

Dnes vše dopadne samo o sobě a kolem toho budou problémy. Den je velmi jednoduchý a příjemný. To je na tomto lunárním dni si můžete dovolit si přestávku od stresující předchozí období.

30. prosince (5-6 lunární den)

Rostoucí měsíc v Aquarius

Den nabídne každému spoustu pokusů a pokušení. Některé události se zdají neuvěřitelné a připravené na všechno. Chcete-li zvolit správnou cestu k řešení úkolů, musíte být ostražití.

31. prosince (6-7 lunární den)

Rostoucí Měsíc v Rybách

Dnes byste měli věnovat svůj čas dlouhodobým projektům. Dlouhé služební cesty jsou také vítány. K realizaci plánů byste měli využít rad a zkušeností starších soudruhů, ale nevylučovat svůj výhled na věci.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde