Po mnoho staletí se ukázalo, že pozice nebeských těles aktivně ovlivňuje osud, pohodu a chování lidí. Tato schopnost je zvláště jasně ukázána Měsícem. Její fáze ovlivňují lidi, zvířata, rostliny, oceány a další.

Aby tento faktor mohl být použit pro dobro, byl sestaven lunární kalendář. Lidé mohou předem vypočítat fáze Měsíce a předvídat vývoj událostí.

Leden 2019: fáze měsíce

V lednu 2019, nový měsíc padá na 6. ledna v 04:28. Úplněk přijde 21. ledna v 08:16. Druhý čtvrtletí spadá 14. ledna 2019 v 09:45. Čtvrté čtvrtletí - 28. ledna 00:10. Rostoucí měsíc spadá na data od 7. ledna do 20. ledna 2019 a klesá z 1 na 5 a od 22. ledna do 31. ledna. Také v lednu bude zatmění Slunce. Stane se 6. ledna 2019 v 04:41. Zatmění měsíce bude také - 21. ledna 08:12.

Detail měsíčního kalendáře ve dne

Každý den může nést negativní nebo pozitivní náboj energie. Proto můžete často slyšet, že dny se nazývají příznivé nebo nepříznivé pro jakoukoli činnost.

1. ledna

To je 24-25 měsíční den. Měsíc ubývá, ve Štíru. Je to skvělý den, kdy je možné provádět náročné a nepříjemné úkoly. V průběhu úkolů je třeba je upravit. Také se doporučuje řešit problémy, jakmile budou k dispozici.

Pro účes je to špatný den. Vlasy reagují nedostatečně na proceduru: nesedí, budou matné, barvení může způsobit nečekaný nepříjemný výsledek. Pokud si v tento den odříznete nehty, můžete se energicky chránit před útoky nepřátel. Vše, co souvisí s hlubokým očištěním kůže, by mělo být odloženo, protože to vyvolá těžký zánět. Z programů péče o tělo je lepší zvolit lehké cvičení, jógu a meditaci.

2. ledna

25-26 lunární den, ubývající měsíc ve Štír. V tento den je dobré jít do chrámu a mluvit s duchovními vůdci. Neformální fráze může neočekávaně dát odpověď na otázku, která byla dlouho visí ve vzduchu. Den je vhodný pro sport a procházky.

Nedoporučuje se, aby si tento den ostříhal účes, protože může dát záporný náboj a ovlivnit osud nepříjemným způsobem. Totéž platí pro barvení. Pokud je potřeba snížit nehty je extrémní, pak musíte být velmi opatrní. Dokonce i malé kusy vyrobené v tento den se hojí velmi dlouho. Od kosmetických a kosmetických procedur si můžete vybrat čištění pórů, masáže a vše, co souvisí s úpravou vody.

3. ledna

26-27 lunární den, měsíc klesá, ve Střelci. V tento den budou emoce na pokraji. Rozhodnutí přijatá 3. ledna 2019 mohou být zkreslená a neúčinná.

V tento den budou přínosem téměř všechny procedury v salonu. Zbarvení a stříhání bude přesně podle plánu. Pedikúra a manikúra je lepší odložit, protože zranění vyplývající z, bude obtížné léčit. Všechny druhy masek a masáží budou velmi účinné.

4. ledna

27-28 lunární den, ubývající měsíc ve Střelci. Dnes můžete aktivně dělat věci, které vyžadují energii. Také užitečné budou návštěvy přírody a realizace kreativních plánů.

Zajímavé je, že účes na tento den bude schopen přilákat úspěch, finanční blahobyt, úspěch v podnikání a podnikání. Barvení vlasů v tento den bude mít vynikající výsledky. To je skvělý čas experimentovat. Je také užitečné udělat manikúru a pedikúru. V péči o pokožku obličeje a těla je lepší se uchýlit pouze k přírodním metodám a prostředkům. Užitečné budou fitness třídy a všechny druhy prostředků pro hubnutí.

5. ledna

28-29 lunární den, měsíc se snižuje v Kozoroha. Dnes je snadné najít kontakty s lidmi. Efektivní bude hledání podobně smýšlejících lidí. V tento den je komunikace s lidmi nejlepší: stojí za to volat přátele, podporovat ty, kteří ji potřebují, a zapojit se do společenského života všemi možnými způsoby.

Jít do kadeřnictví a stříhat si vlasy může pomoci zlepšit vaši finanční situaci. Barvení vlasů se nedoporučuje. Řezané nehty v tento den pomůže zbavit se nahromaděných problémů. V péči o obličej jsou vhodnější kosmetika na bázi soli a pro tělo je lepší zvolit komplex pro boj s ochabnutím kůže.

6. ledna

1-2 lunární den, nový měsíc v Kozoroha. Střih na tento den může nepříznivě ovlivnit zdraví. Totéž platí pro barvení. Také den je rozhodně nepříznivý pro péči o nehty. Kůže na obličeji dnes musí odpočívat. Dostatečné množství čisticích procedur. V péči o tělo by měla být také omezena na jednoduché metody - plavání v bazénu nebo procházky.

Dnes je skvělý den pro nakupování a cestování. Čtení knih a komunikace s blízkými bude užitečné.

7. ledna

2-3 lunární den, rostoucí měsíc v Aquarius. Z postupů v tento den bude přínosem barvení vlasů, manikúra, pedikúra. Intenzivnější lze provádět ošetření těla.

Dnes můžete hromadit pozitivní energii, takže byste měli den věnovat pozitivním emocím a příjemným aktivitám. Doporučuje se uvolnit den z práce a práce v domácnosti.

8. ledna

3-4 lunární den, rostoucí měsíc v Aquarius. V tento den, mezi postupy pro vlasy je lepší zvolit barvení ve světlých odstínech. Zbývající manipulace by měly být odloženy. Manikúra a pedikúra budou úspěšné a ošetření obličeje přinese maximální efekt. Obecně platí, že výhody tónování postupů pro celé tělo.

V dnešním byznysu je třeba být opatrný. Je lepší se znovu vzdát a odpouštět nepřátelům, než se zapojit do konfliktu. Toto chování ušetří velké problémy.

9. ledna

4-5 měsíční den, měsíc roste, v Aquarius. Dnes je nutné ukázat moudrost a opatrnost. Nejúspěšnější budou nestandardní řešení. Plány postavené na tento den selžou. Příchozí problémy však budou vyřešeny jednoduše a jednoduše. Stačí sledovat vaše touhy a poslouchat vaši intuici.

Střih může mít negativní vliv na pohodu, stejně jako na zbarvení. Je také lepší být z manikúry a pedikúry. Pokud je to možné, pak stojí za to odmítnout kosmetiku a různé ošetření obličeje pro tento den. Je lepší dát tělu maximální pocit pohodlí a nechat se hýčkat relaxací a chutným jídlem.

10. ledna

5-6 lunární den, rostoucí měsíc v Pisces.

Zkrácení vlasů v tento den se nedoporučuje. Je lepší něco prodloužit: prodloužení, příčesky a další. Zbarvení může zničit vlasy. Péče o nehty je vysoce nežádoucí. U přípravků pro péči o pokožku je třeba postupovat opatrně - jsou možné nežádoucí účinky.

Dnes můžete bezpečně rozdat dluhy. Věci pro tento den je třeba pečlivě naplánovat a řídit se dříve popsaným vzorem. Wellness procedury jakékoliv povahy budou prospěšné.

11. ledna

6-7 lunární den. Pěstování měsíc v rybách. Dnes, účes slibuje přilákat fondy. Chcete-li barvit vaše vlasy je pouze v jasných barvách. Ale z jakéhokoliv postupu souvisejícího s nehty je lepší odmítnout. Uklidňující obklady jsou vhodné pro obličej a pro tělo jako celek, můžete začít kurz stravy.

11. ledna bude jedním z nejtěžších tento měsíc. Je lepší být sám se sebou, omezit komunikaci a vyjádření emocí. Jakékoliv sliby v tento den budou pravděpodobně nepravdivé a plány jsou rozbité. Je lepší nezačínat vysoce intelektuální zaměstnání.

12. ledna

7-8 lunární den, rostoucí měsíc v Beranu. Komunikace s přírodou bude dnes zvláště cenná. To otevře nové aspekty. V tento den, nespadají do apatie, ale spíše utratit s maximální produktivitou. Je čas změnit něco ve svém životě, jít na služební cestu nebo jen na výlet.

Pokud si 12. ledna vystřihnete vlasy, můžete pocítit zvýšení intuice. Manikúra v tento den bude velmi úspěšná a pedikúra je lepší odložit. V péči o tělo nejsou žádná omezení a pro obličej je lepší zvolit dříve testované metody a produkty.

13. ledna

8-9 lunární den, rostoucí měsíc v Beranu. V tento den je štěstí na straně těch, kteří jasně definovali své preference. Je důležité přesně dodržovat plán a výsledek bude na tváři. Kreativní lidé budou pociťovat nebývalý nárůst energie. Nyní je obzvláště užitečné přijímat nové informace a absorbovat zkušenosti starších kolegů.

Nový účes na tento den bude neúspěšný. Pro nehty preferované postupy péče. Člověk bude těžit z masáže a gymnastiky a těla - aktivní zábavy.

14. ledna

9-10 lunární den, rostoucí měsíc v Beranu. Pro zdravotní a kosmetické ošetření je dnes neutrální den. Účinky proti stárnutí, jejichž cílem je vyhlazení pokožky, budou přínosné. Větší pozornost by měla být věnována játrům a ledvinám - v tento den je pravděpodobná exacerbace v této oblasti.

14. ledna 2019 je vhodný pro seriózní podniky, které mohou život změnit. Můžete naplánovat tah, svatbu, změnu zaměstnání.Je lepší vzdát se případů spojených s prodejem nebo dělením majetku - je možné ztratit více než získat.

15. ledna

10-11 lunární den, rostoucí měsíc v Taurus. Den dává energii těm, kteří začínají něco nového. Dnes to bude snadné se pohybovat, služební cesta, uzavření jakéhokoli svazu. V peněžních záležitostech je lepší odložit bezhotovostní platby a jednat pouze se skutečnými bankovkami.

Den je vhodný pro kreativní účesy a účesy. Možná, že propagace v práci, získané prostřednictvím dobře zvoleného obrazu. Řez nehty je nemožné. Pro obličej jsou nejúčinnější postupy proti stárnutí, pro tělo - masáž a lehké tonizační cvičení. Vše, co může zranit kůži, je lepší odložit.

16. ledna

11-12 lunární den, rostoucí měsíc v Taurus. Den je schopen harmonizovat vnitřní energii člověka s tou, která přichází z vesmíru. Dnes je lepší odložit všechny destruktivní procesy, jak materiální, tak morální, dokumentární a energii. Je také lepší odložit rozhodování o globálních otázkách. Fyzický stres je nežádoucí a nebezpečný.

Den manipulace s vlasy je extrémně nepříznivý. Barvení ve světlých barvách může chránit před negativním vlivem. Jakýkoliv dopad na nehty jen zhorší jejich stav. Kůže na obličeji a těle musí být odpočívá. A v posilovně stojí za to pracovat na zvláště problémových oblastech.

17. ledna

12-13 lunární den, rostoucí měsíc v Gemini. Mezi ošetření v tomto dni je vybrat manikúru, pedikúru a barvení vlasů. Střih pomůže vyčistit energii. Masáž má dnes příznivý vliv na imunitní systém.

Z hlediska okolního energetického stavu je tento den obtížný. Nové věci je lepší odložit a neučinit důležitá rozhodnutí. Je lepší ukázat méně aktivity a sednout si na obvyklé lehké aktivity. Komunikace je přípustná pouze s příjemnými lidmi. V peněžních záležitostech můžeme očekávat návrat dluhu.

18. ledna

13-14 lunární den, rostoucí měsíc v Gemini. V tento den bude cestování, práce a volný čas dobré. Dnes budou užitečné nové známé a připravují plány. Nakupování je lepší odložit na jinou dobu.

Péče o vlasy bude mít pozitivní vliv na celkové zdraví. Stojí za to odmítnout pouze zbarvení. Zvláštní pozornost je třeba věnovat péči o nehty. Je dobré v tento den navštívit bazén, provést proceduru pro bělení obličeje

19. ledna

14-15 lunární den, měsíc rostoucí v rakovině. Den je vhodný pro samolibání, meditaci a podobná cvičení. Můžete objektivně hodnotit své úkoly a vytvářet plány. Je čas začít cestu k drahocenným cílům.

Mezi salonními procedurami je lepší zvolit obnovu vlasů, vyživující masky na obličej a tělo. Je třeba se vyvarovat přepracování.

20. ledna

15-16 lunární den, měsíc rostoucí v rakovině. Den je obecně nepříznivý pro manipulaci s vlasy. Pro tělo bude nejlepší dnes odpočinek.

Největší radost přinese výlety, cestování a dokonce i chůze. V tento den se můžete účinně zbavit strachu, zbytečných věcí, zbytečných věcí a vad každého možného charakteru.

21. ledna

16-17 lunární den, úplněk v Leo. Mezi postupy pro tento den by měl být plán praní, manikúra, pedikúra, olupování kůže. Je lepší odmítnout účes.

Den má odpočinek a relaxaci. Čtení nebo uklidnění konverzace bude prospěšné jak pro fyzické, tak pro mravní postavení. Můžete si také myslet sám.

22. ledna

17-18 lunární den, ubývající měsíc v Leo. Každé rozhodnutí tohoto dne musí být pečlivě promyšleno a zváženo. Je lepší odvrátit pozornost od podnikání a podnikání, věnovat čas procházkám a návštěvě nových míst.

Pro zdraví a krásu byste měli zvolit bahenní zábaly. No tento den udělat nový účes. Zvláštní pozornost je třeba věnovat zubům.

23. ledna

18-19 lunární den, měsíc je ubývající, v Panně. Dnes je riskantní zabývat se hádkami a hádkami. Velké riziko ztráty přátel a úcty k druhým.Alarmující energie se bude vařit kolem, takže každý problém se bude zdát mnohem vážnější, než je.

Perfektní den na návštěvu bazénu. Pro vlasy můžete vyzkoušet nové barvící techniky. Kadeřnictví bude velmi úspěšné a přinese pozitivní poplatek. Dnes musíte pečlivě zvážit výběr kosmetiky.

24. ledna

19-20 lunární den, měsíc ubývá, v Panně. V tento den přetrvává úzkostná nálada. Měli byste být pozorní k rozhodnutím a činům. V tento den, z nedbalosti, můžete ztratit to, co bylo vydělané na dlouhou dobu.

Pro zdraví byste měli zvolit účinné metody hubnutí. Pokožka obličeje se může zdát matnější. Účes, můžete přidat drobné změny.

25. ledna

20-21 lunární den, ubývající měsíc v Libra. Tento den je ideální pro relaxaci. Skvělý čas pro sebevzdělávání a temperování ducha. Může být dokonce možné se zbavit starých špatných návyků. Masáž, očistné procedury a hydratační pleť budou přínosem.

26. ledna

21 lunárních dnů, ubývající měsíc v Libra. Dnes je den, kdy dobré zprávy a události najdou samotnou osobu. K tomu nemusíte ani vynaložit úsilí. V tento den je užitečné postarat se o postavu. Strava začala v tento den bude co nejúčinnější. Pro kosmetické procedury je den neutrální. Chirurgické zákroky jakékoliv povahy by měly být vyloučeny.

27. ledna

21-22 lunární den, ubývající měsíc ve Štír. Dnes můžete cítit zvláštní energii a kapacitu. Všechny překážky budou zničeny jakoby magií. Jsou možné zajímavé neočekávané události a obraty.

Cvičení dnes může být traumatické. Z postupů péče, manikúra a pedikúra přinese maximální užitek, ale účes bude neúspěšný.

28. ledna

22-23 lunární den, měsíc ve Scorpiu klesá. Dnes se můžete bezpečně rozhodnout na začátku rizikových případů. Měsíc ve Scorpiu je náchylný nabíjet dostatek energie pro přesvědčivý první krok v požadovaném směru.

V tento den budou účinné anticelulitidní léčby. Ale od kosmetičky je lepší být - jakýkoliv dopad na obličej může být nepříznivý. Oříznuté nehty pomohou urychlit všechny metabolické procesy v těle.

29. ledna

23-24 lunární den, měsíc ubývá, ve Štír. Den je vhodný pro učení a shromažďování nových znalostí. Část dne by měla být věnována relaxaci, ale nebuďte líní. Zvláště příznivé pro dnešní náladu a energetickou rovnováhu ovlivní soukromí.

Benefit půjde na wellness procedury pro vlasy. Je lepší nedotýkat se nehtů - zranění jsou možná. Vana a masáže budou nejlepší ošetření těla.

30. ledna

24-25 den, ubývající měsíc ve Střelci. Tento den vytváří padlý stav: není žádná síla pro radost nebo hádky. Můžete to použít a soustředit se na komunikaci s blízkými.

31. ledna

25-26 lunární den, ubývající měsíc ve Střelci. Obtížný a nepochopitelný den, který přivede hýčkat v myšlení. Se správným soustředěním můžete otáčet intriky a plánovat všechny druhy podvodů. Stav mysli vám umožní učinit krok blíže k osvícení. To je třeba použít.

Vynikající výsledky dávají aromaterapii a balení. Pozornost by měla být věnována krku a krku. Manikúru a pedikúru je třeba provádět pouze pro hygienické účely.

Pokud podrobně prozkoumáme všechny nuance polohy Měsíce ve vztahu k ostatním svítidlům, můžeme to úspěšně využít a získat prospěch z jeho vlivu na osud a náladu lidí.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde