Každý dívčí sen je krásný a zdravý. Na cestě k tomuto cíli však mají mnozí potíže. Pokud narazíte na takový problém, musíte nejprve zkontrolovat své zdraví. Někdy i kvůli nedostatku vitamínů trpí kvalita vlasů. Je také velmi důležité pravidelně upravovat tipy a provádět tento postup ve vhodných dnech. Proto budeme zvažovat lunární kalendář na rok 2018, který vám pomůže růst dlouhé, luxusní vlasy.

Tipy na stříhání vlasů

Jak se říká, pokud žena chce změnit svůj život, začíná účesem. Často je to pravda, ale nedoporučuje se činit taková rozhodnutí bez myšlení. Snažte se všechno vážit a teprve pak se přihlaste na účes. Pečlivě si vybíráte mistra, který bude poslouchat vaše přání podle individuálních vlastností.

Při plánování účesu věnujte pozornost Měsíci. Například, pokud chcete růst vlasů rychleji, pak je lepší mít stříhání vlasů na rostoucím měsíci. Ti, kteří chtějí, aby jejich vlasy nebyly chmýří nebo přestali vypadávat, by si měli zvolit období ubývajícího měsíce.

Lunární účes 2018

Pomocí lunárního kalendáře můžete urychlit růst vlasů nebo posílit kořeny. Pomůže určit optimální den pro tento postup a pomůže rychle dosáhnout požadovaného výsledku.

Leden 2018

Samozřejmě 1. ledna byste neměli navštívit kadeřníka, zejména pro dramatické změny. Podle astrologů, i když jste si jisti svým pánem, je lepší se k němu na druhý den zaregistrovat. Pro tento ideální 2, 3 a 7 ledna. Tyto dny přispívají k růstu nových, silných vlasů.

Tam je také několik dní, které nejsou absolutně vhodné pro účesy. Jedná se o 4, 10, 11 a 24 ledna. Zbývající data jsou považována za neutrální, takže změna délky neovlivní budoucí stav vašich vlasů.

Únor 2018

Tento měsíc je situace podobná té předchozí. První den není vhodný pro manipulaci s vlasy. Je lepší věnovat tento den jejich péči ve formě masek pro posílení. Pro ty, kteří chtějí růst dlouhé vlasy, doporučujeme naplánovat si výlet do kadeřnictví ve druhé polovině měsíce.

Výhodné jsou 2, 22-24, 27 a 28 února. Tyto dny jsou vhodné pro všechny účesy a barviva. Pokud se chystáte tipy trochu odříznout, pak můžete zaznamenat 11. až 13. února.

Březen 2018

Na rozdíl od předchozích měsíců je březen skvělý pro experimentování s vlasy. Ale stále až 5 čísel je lepší navštívit salon. A v období od 6 do 8 a od 22. do 28. března můžete nejen stříhat, ale také malovat kadeře. To je věřil, že tato data jsou nejpříznivější tento měsíc.

Duben 2018

Ti, kdo plánovali účes na duben, mají velké štěstí. Faktem je, že bez ohledu na datum budou vlasy posíleny a budou poslušné. Ale pokud chcete růst délky, ujistěte se, že trim konce trochu příští měsíc. Nejvhodnější dny pro účesy: 3. dubna 10, 25-28.

Květen 2018

Tento měsíc je vhodný nejen pro účesy, ale i pro barvení, curling a péči. Čísla 1 a 2 jsou považována za výhodná, stejně jako období od 15. května do 23. května. V těchto dnech pomůže vaše vlasy zdravější a silnější. V jiných termínech je lepší nechodit do kadeřnictví.

Červen 2018

První letní měsíc je poměrně bohatý s vhodnými termíny pro řezání kadeří. V závislosti na účelu vyberte požadované datum vstupu do salonu. Navzdory skutečnosti, že na začátku měsíce měsíc je ubývající, ostříhat během tohoto období nebude zhoršovat stav vlasů. Ale pokud chcete dosáhnout jejich růstu, nejlepší věc je 19. června. Neméně příznivé by byly takové termíny: 4-6, 11-13, 18, 20, 26 a 27 června.

Červenec 2018

Červenec potěší méně příznivé termíny. Podle astrologů je lepší naplánovat si výlet do salónu na 4., 10. a 11. čísle. Trochu oholit konce a začít proces růstu vlasů se ukáže, pokud se zaregistrujete na mistra v takových obdobích: 16-20, a 23-28 července. Snažte se provádět žádné manipulace 6., 29. a 30. července.

Srpen 2018

Pro zlepšení stavu vlasů a urychlení procesu růstu pomůže účes v těchto dnech: 4., 16. a 17. srpna. Také za příznivé jsou považovány 7, 9, 14, 21-25, 30. srpna. Zbývající dny přispívají k pomalejšímu růstu, a tak se pokuste naplánovat výlet do kadeřnictví s přihlédnutím k lunárnímu kalendáři.

Září 2018

Září nebude pro experimenty s vlasy příliš příznivým měsícem. Na začátku je možné tipy trochu zkrátit, ale protože v této době bude měsíc ubývat, neměli byste očekávat intenzivní růst vlasů. Pro tento účel vyberte jeden z termínů: 10, 13-18, stejně jako 23. září.

Říjen 2018

Tento měsíc můžete snadno vybrat vhodný termín pro účes, který dobře ovlivní stav vlasů. Tato data zahrnují: 10, 12-16, 18 a 24 října. Ti, kteří trpí nadměrnými křehkými vlasy a chtějí je posílit, by měli snížit své tipy 1. nebo 6. října. Podle astrologů jsou tato data pro tyto účely považována za nejvhodnější. Důrazně doporučujeme, abyste se do salónu nezaregistrovali na 23. den.

Listopad 2018

Navštivte kosmetický salon, kde můžete změnit účes, který je nejlepší během nového měsíce. V listopadu 2018 se toto období očekává 7. listopadu.Proto je tento den, stejně jako další - čas nastoupit na schůzku s mistrem. Příznivý bude také 9., 13., 15. a 21. listopad. Nicméně, pokud jste chtěli mít účes na 19. den, pak odložit návštěvu a snažit se nic dělat s vlasy.

Prosinec 2018

Před začátkem nového roku je lepší neprovádět žádné významné změny. Trochu si můžete aktualizovat účes nebo tipy 4, 5, 8, 11-14, 20 a 21 prosince. To je věřil, že 16. číslo je lepší dělat nic s vlasy, aby nedošlo k poškození příliš mnoho.

Při plánování cesty do kadeřnictví se snažte věnovat pozornost účesům měsíčního kalendáře. Taková jednoduchá metoda nejenže pěstuje vlasy požadované délky, ale také ji posiluje a činí ji zdravější.

A jak se cítíte o lunárním kalendáři: sledujte fáze Měsíce, nebo si myslíte, že takový přístup je pověra?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde