Když chcete do svého života přinést jasné barvy a dobrou náladu, začněte s manikúrou. Konzervativci jistě takový nápad neocení, ale ti, kteří jsou blázni z neobvyklého designu, si určitě užijí ovoce šílenství. Takový vzor je obzvláště důležitý v letní sezóně, ale pokud si přejete, může být realizován kdykoliv během roku. Hlavní je kombinovat vhodné odstíny tak, aby celá manikúra vypadala harmonicky.

Manikúra s ovocem

Jak bylo uvedeno výše, tento design je často obzvláště jasný, chytlavý a vždy přitahuje pozornost. Mnoho dívek ji používá jako přízvuk v monochromatickém obrazu. Ale tato myšlenka do značné míry závisí na vybraných odstínech. Nejoptimálnějším řešením by byla neutrální barva jako základ. Vzhledem k této kombinaci kreslení na nehty bude ještě více přidělené. Toto pravidlo však není vždy dodržováno.V některých případech kouzelníci specificky používají nasycené odstíny jak pro hlavní pozadí, tak pro samotný design. Ale stále si všimněte, že je velmi důležité dodržovat opatření v aplikaci takových tónů.

Pokud jde o další dekor ve formě kamínků, jisker a dalších prvků, prakticky se nepoužívají. Faktem je, že samotný design je poměrně aktivní. Proto bude výzdoba vypadat trochu směšně, av některých případech i vulgární. Hlavní věc - dodržet opatření, protože ruce vždy věnovat pozornost.

Samozřejmě, tento design není vhodný pro práci s přísným oblečením. Proto je v tomto případě lepší se podívat na jiné, více omezené možnosti.

Manikúra s ovocem a bobulemi

Samozřejmě, zkušený mistr nehtů může snadno realizovat některý z vašich nápadů. Ale pokud je touha udělat takový design sami, pak budete muset vynaložit trochu úsilí. Chcete-li začít, získat potřebné materiály pro kreativitu a začít trénovat.

Chcete-li kreslit ovoce, určitě potřebujete tenký kartáč, akrylové barvy a párátko. S trochou vytrvalosti a velmi brzy budete moci udělat zajímavou kresbu. Hlavní věc je zajistit ho vrchním nátěrem tak, aby vydržel několik týdnů.

Pokud hledáte jednodušší variantu vytvoření stylového vzoru, doporučujeme zakoupit speciální samolepky s názvem slider design. Nanášejí se na základní barvu a také se opatří vrchním nátěrem nebo čirým lakem. Samotný proces není vůbec složitý a zvládne to i začátečník. Tam jsou také vodní-založené jezdců, to znamená, před použitím, měly by být ponechány ve formě jen několik sekund. Poté se kresba vyjme ze základny, přenese se na hřebík a narovná se na povrchu oranžovou tyčinkou. A samozřejmě, že by to mělo rozhodně pokrývat vrchol.

Ti, kteří nemají talent umělce, ale přesto chtějí takovou manikúru realizovat doma, doporučujeme zakoupit fimo-vzory. Jedná se o malé tyčinky v podobě tužky, které jsou vyrobeny z polymerové hlíny. Je nařezán na tenké plechy, které jsou lepeny na nehty jako dekor. Mimochodem, to je ve formě ovoce a bobulí nejvíce ze všech.

Další způsob, jak dát stylový ovocný vzor na nehty je použít razítkování. Nejčastěji na talíři jsou různé druhy ovoce, včetně velikosti. Proto není těžké vybrat správnou volbu. Pokud jde o aplikaci, je lepší nejprve praktikovat přenos vzoru na papír. Teprve když je to jasné, pokračujte s návrhem nehtů. Mimochodem, průvodci na nehty doporučují zbarvení po aplikaci. Pak bude ovoce realističtější.

Manikúra s ovocem: fotografie nejtypičtějších nápadů

Ovocná manikúra může vypadat úplně jinak. Vše záleží na zvoleném odstínu, stejně jako na vzoru ovoce nebo bobulí. Proto vždy analyzujte svůj šatník a styl obecně, takže vše dobře sedí.

Jahodový design je obzvláště oblíbený u dívek. Přidává do obrazu nádech koketování a vždy vypadá obzvláště krásně. Nejčastěji se kombinuje s tmavými odstíny laku. Například, s vínovým, třešňovým nebo bílým kontrastem. Totéž platí pro tažení třešní nebo třešní. Obecně platí, že jsou docela zdrženlivý, ale zároveň neuvěřitelně krásný.

Fanoušci jasných barev doporučují podívat se na obrázek kiwi. Na nehtech vždy vypadá obzvláště jasně a představuje stylovou výzdobu obrazu.

Mimochodem, citrusové kresby se staly obzvláště důležité v letošním roce. To je ideální volbou pro letní sezónu, protože v tomto období je vše kolem plné jasných barev. Proto citrony, grapefruity a pomeranče, nejen v sekci, ale i celé, perfektně doplňují moderní design nehtů. Pokud jde o základní barvu, může být vybrána neutrální nebo tak nasycená jako dekorativní malba.

Obraz citronu, ananasu a banánů se často vyrábí na neutrálním pozadí. Faktem je, že tyto plody samy o sobě jsou dostatečně jasné, takže budou vypadat mnohem atraktivněji na více vyhrazených odstínech. Ostatní možnosti však zůstanou v platnosti. Hlavní věc je, že jsou dobře kombinovány v saturaci.

Exotické ovoce je na nehtech obzvláště zajímavé a neobvyklé. Například, mučenka, rambutan, papája a další. Často jsou jasné, vypadají neobvykle a díky tomu přitahují pozornost k sobě.

Z odrůdy může být obtížné zvolit nejvhodnější variantu. V tomto případě doporučujeme zvolit kombinaci několika druhů ovoce. To znamená, že na každém nehtu se zobrazí jiné ovoce. Souhlasím, vypadá to svěží a moderní.

Jak můžete vidět, aby krásný design nehtů s ovocem nemusí nutně mít speciální dovednosti a drahé materiály. Získejte co nejvíce potřebné a začněte experimenty. Ujistěte se, že výsledek vás překvapí.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde