Obsah:

 1. Manikúra pod modrými šaty
 2. Design pod červenými šaty
 3. Stylový nail art pod černými šaty
 4. Manikúra pod šaty s flitry
 5. Design Myšlenky pro Khaki šaty
 6. Polka Dot a manikúra šaty
 7. Perfektní barva pod mátou, tyrkysové šaty
 8. Bílé šaty design
 9. Tipy pro výběr manikúry pod šaty

Hlavním rysem dobrého vkusu je harmonická kombinace všech prvků obrazu. Rovnováha barevných kombinací v oblečení, obuvi, doplňcích, make-upu a manikúru vždy vypadá stylově a atraktivně. Bez ohledu na to, jak drahé a stylové jsou vaše šaty, to samo o sobě nestačí na to, aby byl obraz elegantní a elegantní.

Módní trendy diktují svá přísná pravidla: svou harmonickou cestou hraje každý detail. V tomto ohledu není volba manikúry považována za něco nečinného a zbytečného. Kombinace barvy nail artu a celého outfitu vám ukáže vynikající chuť a styl.Design nehtů se musí nutně překrývat s barvou oblečení a doplňků.

Módní manikúra pod modrými šaty

Z psychologického hlediska je modrá spojena s klidem a pozitivitou. Modrá je symbolem spirituality, loajality, stability a stálosti. Stylisté navrhují kombinovat v jednom snímku 2-3 odstíny modré barvy.

Modré šaty úspěšně kombinují manikúru kočičího oka s modrými nebo bílými kameny. Je zajímavé vypadat kontrastně nail art s bílým a modrým rozptylem kamenů. Pod obrázkem v modré barvě zvolte nail art s bílou, stříbrnou, mramorovou šedou, perlově růžovou. V tomto případě můžete použít jako matný lesklý texturový lesk.

Nehty design pod červenými šaty

Manikúra pro červené šaty je vybrána v závislosti na formátu události. Pokud se jedná o obchodní jednání, pak se můžeme omezit na béžové nail art. Design může být monofonní nebo zdobený několika kamínky nebo fóliovou páskou.

Červené šaty dokonale kombinují černou manikúru. K designu přidejte jiskry nebo zlatou stuhu a získáte skvělý vzhled pro párty nebo jiné oslavy. Pokud jde o techniku ​​provádění černé manikúry, zde bude vhodné složité nehtové umění: mramorový design, leopardí tisk, trojrozměrný dekor.

Manikúra pod černými šaty

Malé černé šaty dlouho dobyl svět. Navzdory pravidelným změnám stylů šatů je těžké najít elegantnější a ženský oděv. Hřebíky pod takovým oblečením by měly vypadat odpovídajícím způsobem:

 • černé šaty podnikání zvýrazněné nehty v červené barvě s francouzské nebo měsíc vzory, nail art v béžové nebo růžové barvy
 • Pokud jsou na šatech šaty a náušnice v uších, můžete tyto vzory opakovat na svých drápech.

Při výběru nail art by měla být také vzata v úvahu délka šaty. Pokud je to elegantní šaty na podlahu, pak by pro to byly vhodné dlouhé stříbrné nehty. Pro mini nebo midi šaty, hřebíky mandlového nebo čtvercového tvaru, pokryté jasně červenou, korálovou, modrou, béžovou nebo bílou lakem bude dělat.

Manikúra pod šaty s flitry

Dívky si často vybírají jako slavnostní obraz oblékání v neobvyklém a velmi originálním provedení. V tomto případě je klasickou možností oblečení s lesklými duhovými flitry. K tomuto obrázku potřebujete najít odpovídající originální manikúru, která bude kombinována s oblečením podle barevného schématu.

Perfektní volba pro šaty s flitry bude francouzská manikúra s jiskry nebo ombre design se stříbrnými nebo zlatými odstíny kolem okraje nehtu.

Manikúra pod šaty khaki

Vojenský styl nemusí dominovat světu módy, ale je daleko od posledních pozic. Khaki šaty jsou široce používány k vytvoření elegantní obchodní a ležérní vzhled.

Pod khaki šaty se hodí lakové povlaky tmavě zelené, šedé barvy, nail art v pastelových barvách. Nehty design by měl být mírný, maximum, které si můžete dovolit v takové nehty umění je mramorový vzor, ​​fólie pruhy, minimalismus.

Manikúra pod polka dot šaty

Polka dot tisk je vždy v módě, vypadá to jednoduše a jednoduše. V tomto oblečení vypadá každá dívka koketní a hravá. Aby byl obraz dokonalý, musíte věnovat zvláštní pozornost designu nehtů.

Tisk polka netoleruje extravagantní a chytlavé odstíny na nehtech. Pokud jde o délku, stojí za to dávat přednost průměrné délce, na které lze francouzský design a jiné umění na nehty snadno umístit do neutrálních odstínů. Jako výzdoba měsíčku, můžete použít bujóny, hrášek, kamifubuki.

Nail art pod mátou, tyrkysové šaty

Klidné a jemné odstíny máty vypadají skvěle s nail artem v pastelových odstínech. Zdůrazňují sofistikovanost a měkkost celého obrazu. Nenápadný a lehký design bude vyhovovat i šatům i těch nejsýtnějších barev.

Pod tyrkysovou a mátou šaty, nail art bude také dokonale vyhovovat tón šaty, zdobené třpytky, kamínky, kameny a volné.

Nehty design pod bílými šaty

Bílé šaty jsou docela vrtošivý outfit, který vyžaduje pečlivé přemýšlení o obrázku až po špičku prstů. Pro svatební vzhled jsou nepostradatelné bílé nebo slonovinové (nehlonové) umění s objemovým dekorem, gelovou pastou a kamínky. Vytvořte krásnou svatební manikúru profesionálních mistrů, kteří ztělesňují nejoriginálnější nápady na nehty ve stříbrných, zlatých, růžových a béžových tónech.

Pokud jde o každodenní vzhled s bílými šaty, zde můžete také použít lehké nail art, ale s mírným dekorem. Velkolepým doplňkem bílého designu budou velkolepé fóliové pruhy nebo rozptyl stříbrných jisker.

Tipy pro výběr manikúry pod šaty

Pro vytvoření harmonického obrazu, ve kterém bude každý detail promyšlen, je důležité dodržovat několik pravidel:

 • v každém případě, manikúru a pedikúru se stejným odstínem pokrytí. Tento přístup je již dlouho považován za krok. Používejte osvědčené kombinace: písek a černá, stříbrná a tyrkysová, červená a bílá, pevná a korálová.
 • Výběr odstínu pro manikúru závisí na úpravě oděvu. Krajkový dekor v bílé nebo černé barvě dokonale kombinuje s odstíny vína a lilku na nehtech. Černá barva na nehtech a stejná úprava, i když v harmonii, ale jsou považovány za znamení špatné chuti. Je lepší se rozhodnout pro mramorový design nebo vodní manikúru.

Manikúra je ztělesněním exkluzivity a individuality každé dívky. Po vybrání vhodného odstínu gelového laku a dekoru pro oblečení vytvoříte úžasný atraktivní obraz.

   

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde