Kdo vyhrál soutěž krásy? Slečna Rusko 2017

0

V předvečer Velikonoc, 15. dubna, se v Moskvě konala další soutěž krásy Miss mládeže 2017 a mládež. Z 50 krás si televizní diváci a porota vybrali to nejlepší z 25 nejlepších, které budou reprezentovat zemi na mezinárodní úrovni v soutěžích Miss Universe a Miss World. Ona se stala zástupcem města Jekatěrinburg, Sverdlovská oblast - Polina Popova.

vítěz Miss Ruska 2017 Polina Popova

Hostitelé akce byli DJ v rádiu Maxim Privalov, a televizní moderátorka, vítěz soutěže krásy v roce 2003, Victoria Lopyreva.

moderátoři soutěže Miss Russia 2017

Zástupci poroty byli vítězové předchozích soutěží Sofia Nikitchuk, Ksenia Sukhinova, Oksana Fedorova a dívky dostaly známky od gymnastky Lyaysan Utyasheva, fotografa Jonathana Beckera a návrháře Igora Chapuriny.

Polina Popova - vítězka soutěže krásy "Miss Russia 2017"

Yana Dobrovolskaya, která se stala „Miss Russia 2016“, představila Polinu korunou, která je vyrobena z bílého zlata a obložena perlami a luxusními diamanty v hodnotě více než 1 milion dolarů.

korunu pro vítěze Miss Russia 2017

korunu pro vítěze Miss Russia 2017

Dalším oceněním byla bankovní karta za 3 miliony rublů, náhrdelník z bílého zlata a diamantů a nakonec luxusní auto nového modelu Hyundai Solaris.

Některá fakta ze života Poliny Popové

21letá Polina žije v Jekatěrinburgu ve Sverdlovské oblasti. Dívčí oblíbené aktivity hrají tenis, vaření, čtení knih a učení čínštiny. Plynule anglicky. Ze všech literárních děl se Polina nejvíce líbila románu spisovatelky Margaret Mitchellové "Pryč s větrem".

krásy Jekatěrinburg Polina Popova

Mladá kráska pracuje jako modelka již 6 let, díky čemuž má skvělou příležitost hodně cestovat (osobní stránka v síti Instagram to ukazuje): Amerika, Čína, Japonsko, Singapur, Itálie - a to jsou jen některé ze zemí, které Polina navštívila.

Mimochodem, je nemožné nezmínit skutečnost, že když dívka přišla ke vzorkům pro další práci jako model, soubor byl již uzavřen. Mladá kráska se však všem učitelům líbila natolik, že byla přijata jako výjimka. Ukázalo se, že to není marné. Brzy poté, Polina se stala úspěšným modelem města Jekatěrinburg, kombinovat práci v zahraničí.

Polina Popova

Předtím však nebylo nutné účastnit se soutěží krásy

Dívka navíc sní o tom, že se stane novinářkou, a zapíše se na univerzitu hlavního města. Ale dříve Polina žila a pracovala dlouho v čínském městě Guangzhou a plánovala studovat na čínské univerzitě. Dnes je krása pevně přesvědčena, že Rusko je nejlepším místem pro budoucnost, rodinu, děti a život obecně.

Podle Poliny neplánuje utrácet peníze na dar: „Práce v Evropě a Asii mi přinesla dobrý příjem. Nedávno jsem byl v Americe. Mám své vlastní úspory a cenné akvizice za peníze získané vlastní prací. “

Polina Popova model

Mnoho dívek by se jistě zajímalo o tajemství krásy od majitele titulu „Miss Russia“. Tady je to, co Polina o tom říká: „V dnešní době může někdo sotva překvapit někoho svým tajemstvím krásy. Postarám se o sebe, stejně jako všechny ostatní dívky. Můj oblíbený je kokosový olej: skvělá věc pro tělo a pro přípravu chutných pokrmů! “

A ruská krása je přesvědčena, že upřímný úsměv a laskavost je zárukou krásy pro každou dívku.

Polina Popova - vítězka soutěže krásy 2017. \ t

Jaká byla soutěž?

50 mladých dívek soutěžilo o titul Miss Miss 2017. V rámci soutěže musí být všichni účastníci vyšší než 173 cm, ve věku od 18 do 23 let.

soutěž krásy 2017

Během období soutěže jsou zakázána všechna tetování a špatné návyky, všechny dívky by měly být svobodné a neměly by mít děti. Dřívější uchazeči o hlavní krásu Ruska by neměli mít video a foto materiály erotického obsahu, zejména trestní odpovědnost.

soutěž krásy Miss Russia 2017

Ve finále, dívky procházely několika fázemi soutěže. Zpočátku musel každý říct o místě narození, práci, osobních pohledech na život. Soutěžící představili krátký video soubor. Pak se konala podle tradice defilé v plavkách.

soutěž Miss Rusko 2017

A samozřejmě to nebylo bez intelektuální soutěže. „A teď určíme, kdo je nejen krásný, ale i chytrý,“ řekla Victoria Lopyreva, která ve večerních hodinách změnila své cikánské šaty na šaty ve flitrech.

Nominace soutěže "Miss Russia 2017"

Zajímavostí je, že soutěžící Polina Popova a Elizaveta Anikhovskaya již předem garantovali místa pro prvních dvacet finalistů, kteří jsou první v první desítce v závěrečném internetovém hlasování. Polina Popova podle rozeslaných hlasů diváků nebyla vůbec zjevným uchazečem o vítězství v soutěži Miss Miss 2017.

Elizaveta Anikhovskaya

Jak tedy byly nominace distribuovány?

První viceprezidentkou Ruska 2017 byla Moskevská Ksenia Alexandrová, druhá viceprezidentka Albina Akhtyamová (Bashkiria).

krásky Miss Russia 2017

Ksenia Alexandrová

Albina Akhtyamová

Krása Jakutů Angelica Nazarová se stala favoritem hlasování diváků. Dívka řekla, že jí dá nejcennější diamant, protože ji považuje za nejvzácnější osobu pro sebe.

Angelica Nazarova na Miss Russia 2017

Lydia Molodtsova z města Novosibirsk obdržela nominaci na hlasování o Woman.ru - „People's Choice“. Dívka zaznamenala 3619 hlasů.

Lidia Molodtsova na Miss Russia 2017

Jsme upřímně šťastní pro všechny dívky, které měly to štěstí, že se zúčastnily takové prestižní soutěže v Moskvě. Přejeme jim hodně štěstí, inspirace, kreativního rozvoje a nezastavíme se tam.

Souhlasíte s výsledkem a rozhodnutím poroty? Řekněte nám, kdo se vám nejvíce líbí od účastníků soutěže „Miss Russia 2017“.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde