Moderní tetování se liší ve speciální škále a barevné škále. To je důvod, proč každý rok stále více a více dívek chce udělat pro sebe kresbu se zvláštním významem. Někdo se domnívá, tetování jako osobní maskot, zatímco jiní to, aby se vymanit z davu. V každém případě doporučujeme zvážit tetování, která jsou nejvýznamnější v roce 2017 a možná mezi nimi najdete ideální volbu pro sebe.

tetování 2017

Ptáci

Hlavní trend ve světě tetování v roce 2017 lze nazvat obrazy ptáků. Doporučujeme se podívat nejen na malé siluety vlaštovek, ale i na větší zástupce. Nejoblíbenější jsou vlaštovky, miniaturní kolibříci a také sovy. Přitahují pozornost dívek nejen svým vzhledem, ale i jejich hodnotou.

Například tetování kolibříka je nejčastěji vybíráno pro svou krásu. Pokud jde o hodnotu, hlavní je považován za něhu, třes a lehkost. Navíc tento pták vždy ztělesnil obratnost a velkou rychlost, takže je symbolem lásky k životu.Pokud tetování ukazuje kolibřík pití nektar, to znamená opojné pocity a lásku. Podle jiných zdrojů jsou kolibříci personifikací míru, péče a štěstí.

Sova je zase dlouho považována za symbol temnoty a zlověstné moci. Navíc to bylo spojováno s černou magií, smrtí a čarodějnictvím. Časem se však hodnota tohoto ptáka poněkud změnila. Dnes se má za to, že takový obraz ztělesňuje moudrost, vyšší inteligenci, ale zároveň strach a osamělost.

Zvířata

Neméně relevantní vzor pro tetování v roce 2017 jsou různá zvířata. Zvláště populární jsou mezi nimi sloni. To bylo si myslel, že toto je těžkopádné, těžké zvíře, který byl pravidelně vyrovnán s želvou. Ale v moderním světě se postoje vůči němu změnily, protože nyní je symbolem míru a přátelství, stejně jako moudrosti, vnitřní síly a dlouhověkosti.

V afrických zemích je považován za nejsilnější a v Číně symbolizuje nejvyšší moc. Jak vidíte, slon je dobrý, ale zároveň vážný znak. Proto doporučujeme, abyste o registraci pečlivě přemýšleli, než se zaregistrujete.

Velmi často si dívky vybírají vlčí vzor. Bývalo to, že je to výhradně mužský symbol. Pokud jde o hodnoty, neexistuje jediná možnost. Ale stále nejběžnější - mazaný, krutost, odvaha a loajalita. Nejčastěji je takový vzor vybrán vůdci, protože je hodí do ducha.

Slova a fráze

Zajímavé fráze byly u dívek vždy oblíbené. Ale aby bylo tetování zajímavější, někteří překládají tuto frázi do cizího jazyka. Nejčastěji se jedná o angličtinu, francouzštinu nebo latinu. Ale není nutné dělat totéž. Pokuste se vybrat přesně to, co vás charakterizuje jako osobu nebo má zvláštní význam.

Pokud jde o místo použití takového vzoru, je nejlepší podívat se na zápěstí, krk, pod hrudník nebo na záda.

Vločka

Neobvyklé tetování sněhové vločky není tak běžné jako u předchozích verzí. A to vše proto, že takový symbol je vybrán pro sebe těmi, kteří nemají rádi, je v centru pozornosti.

Ale zároveň mají tito lidé bohatý vnitřní svět, prožívají v sobě živé emoce. Toto chování je často zaměňováno s chladem a určitým odstupem. Ve skutečnosti tomu tak není a vločka je indikátorem citlivosti, křehkosti a jedinečnosti.

Motýl

Slavný symbol motýla vždy rezonuje s dívkami. Kromě základního významu je symbolem něhy, lehkosti, elegance. Musíte přiznat, že tyto vlastnosti jsou charakteristické pro skutečnou dámu. Nicméně, to je věřil, že pouze frivolní dívky, aby motýl tetování. Proto si před schůzkou s velitelem pozorně promyslete.

Peří

V moderních tetování je velmi běžné peří. Může být klasický nebo v kombinaci s dalšími prvky. Pokud jde o jeho hodnotu, to vše závisí na tvaru a stylu obrazu. Je třeba poznamenat, že poprvé se takové tetování objevilo mezi indiánskými kmeny. Takže teď je tetování s klasickým indickým peřím nebo s peřím ptáka.

Obecně se má za to, že pero je symbolem lehkosti, spirituality, tvořivosti, svobody a důvěry.

Oko

Úžasně krásné, stylové oční tetování má hluboký význam. Některé zdroje tvrdí, že takový obraz může být třetím okem pro osobu. To znamená, že díky tomuto talismanu budete chráněni před stávkami vzadu a zradou. To je také věřil, že takové tetování chrání před závistí a neštěstí.

Měsíc

Jeden z nejvšestrannějších tetování pro ženy i muže je měsíc. Jde o to, že to znamená nesoulad světa a zároveň je považován za mistra emocí nebo myšlenek. To je často líčeno v kombinaci s hvězdami nebo květinami. Samozřejmě v závislosti na přítomnosti jednoho nebo jiného prvku se může hodnota tetování lišit.

Srdce

Ztělesněním romantiky, lásky a vášně je samozřejmě srdce. Toto tetování je důležité zejména v roce 2017, a to nejen mezi dívkami, ale i mezi kluky. Kromě základního významu se věří, že srdce je symbolem odvahy, upřímného přátelství, plnosti života. Je však třeba mít na paměti, že v závislosti na dalších prvcích se může hodnota tetování lišit.

Květinové motivy

Nemluvě o významu tetování s květinovým obrazem pro dívky. Koneckonců jsou symbolem ženského, stejně jako křehkosti, něhy a lásky. Pokud se vám líbí takový obraz, měli byste ho určitě podrobněji studovat. Koneckonců, každý druh barvy má svůj vlastní význam.

Tattoo 2017: stylové nápady

Výběr aktuálních výkresů pro tetování je poměrně velký. Proto doporučujeme zvolit nejen ten, který se vám líbí, ale také detailně prostudovat jeho význam. Pouze tímto způsobem můžete najít možnost, která bude relevantní po mnoho let.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde