Obsah:

  1. Klasický styl
  2. Široký styl
  3. Nízké pas džíny
  4. Pánské Skinny Jeans
  5. Kalhoty na džíny
  6. Vybledlé džíny
  7. Jak si vybrat správný styl džíny?

Téměř všichni muži, dokonce od mladého věku, mají v šatníku svou nenahraditelnou věc - džíny. Koneckonců, jsou vynikající oblečení možnost, která slouží k vytvoření obrazu pro všechny příležitosti. Moderní stylisté každý rok nabízejí mnoho nápadů na design pro muže. Existuje několik stylů šití džíny: klasické, hubené a široký střih, džíny s manžetami, rvanki. Každý člověk si tak může vybrat správnou verzi džíny pro sebe, která bude nejen v souladu s svrchním oděvem, ale také skryje všechny nedostatky na obrázku. V tomto článku navrhujeme diskutovat o všech stylech džíny, aby bylo pro muže snazší rozhodovat o výběru kalhot pro jejich obraz.

Klasické pánské džíny

V moderní módě, klasické džíny neztrácejí svou popularitu. Hlavní změnou byly barvy kalhot. Obvyklé pro všechny černé materiály byly nahrazeny sytě modrými barvami. Proto muži, kteří dříve preferovali černé džíny, mohou zapomenout na nudný tmavý styl a snažit se diverzifikovat svůj klasický vzhled s bohatou barvou. Tato verze džíny dokonale odpovídá stylu ležérní.

Dokonale vyžehlené košile dokonale kombinované s rovnými modrými kalhotami. Pokud jde o barevnou škálu košile, pak je ideální pastel nebo světle béžový tón. Hnědé pásy, písek nebo hnědé mokasíny se šněrováním by měly být použity jako doplněk k pánskému klasickému vzhledu.

Moderní návrháři nabízejí velmi pohodlné džíny styly, které jsou prosté vzory, různé dekory a tisky. V této době, módní ocelové rovné džíny, vhodné pro jakýkoliv styl oblečení. Kalhoty v klasickém stylu vypadají perfektně se sportovním tričkem, stejně jako boty, v kombinaci s barevným rozsahem koženého opasku. No a ti muži, kteří mají celoživotní podobu kovboje, by měli dávat pozor na modré džíny, navíc k tomu burgundská košile a boty z hnědého odstínu jsou perfektní.

Široký styl džíny

Tato možnost kalhot je univerzální, protože je ideální pro každého člověka. Nejdůležitějším rysem širokých džíny je, že tento styl oblečení je schopen zbavit člověka několik let. To znamená, že umožňuje vypadat trochu mladší. Moderní návrháři milují tento styl džíny vzhledem k tomu, že zde můžete využít spoustu zajímavých kombinací s jinými oděvy. Široké džíny jsou primárně považovány za velmi pohodlné, protože nedrží tělo člověka v žádném pohybu. Tento střih kalhot je schopen skrýt všechny nedostatky lidské postavy. Širokoúhlé džíny jsou ideální pro ty, kteří mají atletické tělo stavět. Zvláště módní a sportovní kalhoty budou vypadat, pokud jsou jako doplněk k dispozici náplasti.

Pánské nízké pas džíny

Tato verze kalhot není relevantní při vytváření kancelářského stylu oblečení. Kalhoty s nízkým pasem jsou ideální pro rekreaci v přírodě nebo procházku parkem. Jsou perfektně kombinovány se sportovními tričkami a vypadají zcela originálně, pokud jsou v nich dveře. Široké nebo zúžené na spodní džíny - je volba mužů, v nichž je nejdůležitější si pamatovat na účel jejich poslání. Džíny, s nízkým pasem, šité z bavlny, ideálně kombinované s lehkou bundou nebo sako, což vytváří vzhled romantiky. Také tento typ kalhot kromě košile ve stylu klasiky a brýlí dá mužský vzhled určité tajemství a originalitu.

Pánské hubené džíny

Moderní stylisté se rozhodli, že se jen stáhnou do módního módního vzhledu džíny pro muže. Tyto modely se navíc každoročně stále více a více stávají. Jako dekora těchto kalhot se používá:

  • nezařízené nitě při šití;
  • speciální řezy napodobující roztržené díry;
  • šle.

Tato možnost kalhot je perfektně kombinována s jakýmkoliv druhem svrchního oděvu. Například, tmavě modré džíny vypadají skvěle s tričkem a kloboukem, a světlé kalhoty jsou perfektní v souladu s bílými a černými košile. A stojí za to připomenout hlavní věc! Má-li člověk poměrně hustou stavbu těla a nízký růst, pak by měly být hubené džíny zlikvidovány. To může poškodit vzhled a zvýraznit všechny nedostatky. Těsné kalhoty jsou ideální pouze pro vysoké a štíhlé kluky. Pokud jde o boty, pak můžete použít klasickou verzi. Vše záleží na povětrnostních podmínkách.

Pánské džíny - kalhoty

Většina mužů upřednostňuje nosit v šatníku klasické kalhoty z džínoviny. Je to právě tato verze modelu, která je ideální pro obchodní image.Modré klasické džíny se šipkou vypadají skvěle s botami a přísnou košili. V těchto šatech můžete pořádat jakékoli schůzky a zúčastnit se obchodního jednání.

Vybledlé džíny pro muže

Opět, na vrcholu módy se staly džíny s opotřebovanými prvky, rozmazané skvrny a mravenčení modulace. Fringe nití a střihů umožňuje mladým lidem zakoupit několik verzí džíny vyrobených v různých barevných odstínech. V podstatě se tento styl používá k vytvoření obrazu pro procházky a setkání s její milovanou. Člověk se tak snaží ukázat se jako mladý divoška.

Jak si vybrat správný styl džíny?

První je vzít v úvahu číslo. Muži krátkého vzrůstu by měli vzdát hold klasickým zeleným nebo modrým kalhotám. No a zástupci silné poloviny lidstva s postavou sportovce by si měli zvolit užší nebo širší styl kalhot v modrých barvách. Džíny musí mít barvu a styl, který vyhovuje věkové kategorii muže a musí být v souladu se sociálním statusem.

Džíny - to je věc, která není zaměnitelná v žádném šatníku. Denim kalhoty jsou perfektní asistent vytvořit módní obraz. Koneckonců, jsou oblečeni nejen mladší generací, ale i lidem ve stáří.

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde