Trendové trendy v nové sezoně nemají sklon jasně definovat hranice trendů. Existuje celá řada doporučení a tipů, které pouze pomáhají udržovatelům nehtů a umění k jejich práci. Mezi novými trendy na jaře manikúra v roce 2018, mnoho možností a příležitostí pro módní ženy vypadat svěží a stylové v každé situaci.

Dlouhé, dobře udržované nehty

Dlouhé nehty na ženských rukou - to je jeden z projevů zženštenosti a zvláštní péče o její krásu. Moderní techniky tvorby manikúry vám umožní udržet délku nehtu a přitom dělat domácí úkoly. Tento faktor umožnil, aby se dlouhé nehty vrátily do řad trendů jarní manikúry 2018 jako novinka.

Krátké nehty byly na vrcholu popularity po dlouhou dobu, což umožnilo dámám cítit veškeré kouzlo a pohodlí takové délky. Ale antipody známých obrazů pomáhají vyčnívat z davu, takže špičatá špičatá nehtová deska se stává důležitou pro doplnění slavnostních a slavnostních obrazů.Pro tuto akci můžete použít falešné nehty a ozdobit je nejjasnějším způsobem: jiskry, kamínky, světlé barvy. To vše je na jeden večer naprosto přijatelné. S takovou manikúru dáma v každém případě přitáhnout pozornost ostatních.

Elegantní krátké nehty

Oválná, mandlovitá nebo čtvercová nehtová deska může být pokryta monochromatickou vrstvou jemného barevného laku, která doplní kancelář nebo každodenní vzhled. Nebo si můžete vytvořit skutečný umělecký objekt z kresby, trojrozměrných figurek z hlinky a dalších dekorativních prvků. Neexistuje žádná situace, kdy krátká délka nehtů je irelevantní. Vytvářejte nové obrazy pomocí různých kombinací módních odstínů a materiálů.

Povlakování drahých kovů

Samozřejmě, jen velmi málo lidí pokryje nehty skutečným zlatem nebo stříbrem, ale imitace takového nátěru bude velmi populární na jaře 2018. Tento trend je univerzální. To bude zdobit nehty jakékoliv délky a tvaru, bude vypadat dobře s matným a lesklým povrchem jakékoliv barvy, stejně jako zlepšit manikúru s dekorativní nálepky. Moderní materiály vám umožní vytvořit módní obraz sami. Lesklé kovové nehty mohou zářit a zároveň vypadat jemně. Přehlídka Laura Biagiotti živě ukázala neomezené možnosti pochromovaných krytů nehtů a nastavila tón pro budoucí jarní módu v manikúru.

Nail art

Středem pozornosti se mohou stát dekorativní prvky v designu nehtů. Zvláště intenzivně se bude v teplém období používat samolepek, volumetrických mikroskopických plastik, brilantních korálků a krystalů. Zvláště důležité budou velké kameny, které napodobují šperky. Použití skutečných krystalů Swarovski je možné. Také imitující fragmenty zlata a stříbra na nehtové desce vypadají originální a šokující.

Pro obezřetné bude alternativou manikúra v omezeném barevném schématu, kde je jeden z nehtů ozdoben objemovou květinou. Na avantgardních přehlídkách, můžete vidět peří na nehty modelů, trojrozměrné plot aplikace a dokonce i řetězy spojující několik prstů k sobě. Samozřejmě, že takové variace nejsou považovány za manikúru pro každý den, ale mohou se stát zdrojem inspirace pro každého mistra nehtů.

Pásy: ne nové, ale relevantní

Linky na nehtové desce, vyrobené různými způsoby, lze jen těžko nazvat novinkou sezóny. Jejich půvab však přitahuje pozornost mnoha fanoušků současné manikúry. Možnosti tvorby módních vzorů pomocí pruhů jsou neomezené. Zkušený mistr může vizuálně změnit geometrii nehtu pouze jedním řádkem. Novinkami sezóny budou kombinace linií různých odstínů na jedné nehtové desce.

Pruhy na nehtech mohou vypadat stručně, s důrazem na kontrast s krásnou barvou laku. Nebo proveďte jinou funkci pomocí vinutí a původních průsečíků.

Flitry a perleťové modulace na jaře 2018

Dalším jarním trendem v nové sezóně bude použití všech druhů jisker. Lesklý pigment je spojován s dovolenou, ale pokud je používán správně, může být taková manikúra každodenní i každodenní. Malý třpyt pouze mírně diverzifikuje obraz. Návrháři nabízejí, aby se neomezovali a používali třpytky jakékoli barvy a velikosti podle přání.

Někde blízko v řadě módních trendů je perla. Tento nátěr organicky vypadá v kombinaci s malými perlami a brilantním práškem. Hlavní odstín laku může být cokoliv. Výjimkou budou odstíny neonové kyseliny, které vypadly z módy před několika lety.

Výkresy a vzory

Jedním ze způsobů, jak ozdobit nehty, je aplikovat na ně vzor. Jarní vzory vypadají jako kapky vody, malé vzory ve stylu „dot“ a konstantní květinové motivy. Zručný průvodce pomocí tenkých cyst bude opakovat na nehtové desce všechny ohyby čar, které tvoří okvětní lístky růžových pupenů a okouzlující sedmikrásky.Je důležité, aby si manikúra zachovala svou něhu a vyváženost barev.

Barevná paleta jarní sezóny 2018

New York styl, když jeden nehet v manikúru vyniká v kontrastní barvě, zahrnuje použití různých odstínů. Také v trendu střídání barev na polovinách stejného nehtu nebo změně barev prstem. Všechny tyto metody vyžadují pečlivý výběr tónů.

Designéři nastavili pestrou paletu pro novou sezónu. Výběrem odstínů z ní můžete vytvořit módní a stylovou manikúru s použitím kterékoli z výše uvedených metod. Nahoře nahé odstíny červené a černé. Jejich nezávislé použití a různé kombinace dělají manikúru sám módní.

Světlé odstíny a nahé tóny

Nový pramen v trendu pastel. Hlavním trendem manikúry mimo sezónu bude nehty mléčná barva, odstín čajové růže, světle oranžová a světle šedá. Zvláštní místo zaujímá bílý lak. Je vhodný pro každou příležitost a je kombinován s jakoukoliv šatní skříní. Nahé odstíny jsou nejlépe voleny barvou pleti, dávajíc sklenici s lakem na zadní straně ruky.

Černá a červená manikúra

Černý lak poněkud omezuje rozsah jeho použití. I přes svou relevanci v roce 2018 se jim tento lak v obchodní manikuře nelíbí. Je však skvělý pro vytváření vzorů na nehtech. V tomto provedení je tato barva přijímána v jakékoli instituci a pro každou příležitost. Na jaře by měl být podíl černých na nehtech co nejvíce snížen nebo zředěn čerstvými jarními barvami.

Červená klasika neztratí popularitu. Září ukázky nových sbírek ukázaly, že červené nehty zůstávají v trendu. Tato manikúra se používá jak v monochromatickém provedení, tak v kombinaci se zlatými, stříbrnými, černobílými barvami.

Vytvořte harmonickou manikúru z módních barev pomůže různé módní techniky: ombre, kresby, měsíční manikúru, sako a řadu dalších metod zdobení nehtů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde