V roce 2017 jsou brýle považovány za jedno z nejmódnějších a nejtypičtějších doplňků, nejen sluneční brýle, ale i zrak. Proto se dívky se špatným zrakem, které jsou nuceny nosit, konečně nemůže stydět za to. Konec konců, světoví designéři představili mnoho úžasně krásných možností, které nejen pomohou vyrovnat se s tímto problémem, ale také zdůrazní vaši osobnost a chuť.

Módní vizuální brýle: 2017 pravidla výběru

Chcete-li vypadat atraktivně, doporučujeme, abyste si pečlivě vybrali tvar tak, aby vyhovoval tvaru vaší tváře, a vyzkoušejte různé možnosti. Dívky s kulatým obličejem se nejlépe dívají na modely s obdélníkovým rámem. Díky tomu bude tvář vypadat užší a harmoničtější. Tento typ rozhodně není vhodný pro brýle s kulatým okrajem, protože to bude nepřiměřené. Pro majitele trojúhelníkových ploch doporučujeme zvolit malé sklenice se zaoblenými hranami. Ale stojí za to zdržet se nákupu sklenic objemového tvaru.

Následující tvar obličeje je pravoúhlý, nejlépe se hodí modely se vzestupem shora.Sklenice s příliš tenkými rámečky by měly být zlikvidovány. A pro dívky, které mají oválný tvar obličeje, si můžete vybrat naprosto jakékoliv brýle, protože tento konkrétní tvar je považován za nejuniverzálnější.

Dámské módní brýle 2017

Je velmi důležité, aby každá dívka vypadala krásně, takže je velmi důležité nejen vybrat si správné brýle pro sebe, ale také vědět o módních trendech a pochopit, co bude v tomto roce relevantní.

Kočičí brýle

Nejvýznamnější v roce 2017 budou brýle typu cat-eye. Oni byli populární v dávných dobách a jsou nyní zpět v módě, rychle získat vedoucí pozici. Tyto brýle mají mírně zvýšené vnější rohy, mandlový tvar. Rám však může být naprosto libovolný, od světlých odstínů až po světlé zvířecí tisky. Velmi stylový vzhled brýlí s dvoubarevným rámečkem. Kromě zajímavého vzhledu se díky tomu stávají univerzálnější.

S takovými brýlemi se obraz stává více ženským a dokonce i trochu koketním. Ale i tak bude toto příslušenství vhodné jak pro každodenní život, tak pro práci v kanceláři, stejně jako jako doplněk k večernímu vzhledu.

Brýle styl bederní

K dnešnímu dni jsou brýle takového plánu považovány za nejvšestrannější, protože jsou ideální jako doplněk k jakémukoliv obrazu a stylu. To vše je způsobeno jejich čtvercovým tvarem a spíše širokými luky. Taková skla mohou mít jakýkoliv typ ráfku, protože hlavní je jejich tvar.

Obdélníkové brýle

Nejčastěji dívky vyzvednout brýle pro zrak téměř neviditelný, to znamená ty, které se skládají z malých sklenic. V roce 2017 se stylisté snaží překonat své zvyky a vyzkoušet něco smělého a neobvyklého. Například modely v obdélníkovém rámu z plastu vypadají zajímavěji. Jsou to oni, kteří lépe než jiní zdůrazňují závažnost klasického stylu. A v kombinaci s ležérními luky, brýle dělají obraz o něco více zdrženlivější.

V tomto případě je velmi důležité zvolit si brýle, které jsou vhodné ve velikosti a barvě rámu. Záleží na tom, zda zapadají do dříve zkompilovaných obrázků. Hnědo-červené brýle je nejlepší koupit pro dívky, které milují jednoduché každodenní luky.

Černé nebo tmavě hnědé obdélníkové brýle dokonale doplňují obraz vybraný pro kancelářskou práci.

Barevné obdélníkové brýle pro zrak - ideální pro výrobu luky mladé módní ženy.

Lennony brýle

V módu rychle prasklých sklenic kulatého tvaru. Jsou vybíráni světovými hvězdami, slavnými designéry a všemi, kdo sledují módní trendy. Vyzdvihnout je pro váš vzhled je poměrně obtížné, ale pro ty dívky, které uspějí v tomto, mají velké štěstí.

Takové brýle jsou ztělesněním stručnosti, minimalismu a ohromujícího stylu. V tomto případě jsou perfektně kombinovány s různými styly a dokončí obraz. Aby bylo možné je snáze kombinovat, doporučujeme zastavit volbu na modelech s průhledným nebo tenkým rámem neutrální barvy.

Brýle s průsvitným rámem

Modely s průsvitným rámem, které napodobují jeho úplnou absenci, jsou skutečně univerzální. Nejčastěji jsou vybíráni podnikateli, což dokazuje jejich nezávislost a serióznost. Ale letos mohou být vybráni naprosto každou dívkou, protože perfektně doplňují každý vzhled, počínaje klasikou až po ročník.

Módní brýle pro vizi 2017 fotografie

Pokud jste se rozhodli pro tvar brýlí, pak věnujte pozornost barvě rámu, abyste našli ideální volbu pro sebe.

Pro ty, kteří preferují klasiku a neradi tráví čas kombinací barev, doporučujeme, abyste si brýlí s rámy v bílém nebo černém odstínu. Vždy budou v módě, bez ohledu na aktuální trendy a roční období.

Brýle s rámem pastelových odstínů budou vyhovovat jemným dívkám, které dávají přednost oblečení v romantickém stylu. Brýle se tak stanou stylovým doplňkem v módních obrazech.

Odvážné a mimořádné osobnosti zase usilují o něco neobvyklého, nového či dokonce odporného.Nejlepší volbou pro takové lidi by tedy byly brýle v jasném neonovém rámu. Je však velmi důležité, aby byly kombinovány s celkovým stylem oblečení nebo jsou módním přízvukem v monochromatickém obrazu. Mimochodem, takové brýle jsou často vybírány nejen ženami, ale i muži.

Zvířecí tisk zůstává relevantní více než rok. Mnoho dívek ho však stále považuje za ošklivé nebo dokonce vulgární. Ale pokud jste připraveni na neobvyklé prvky ve vašem snímku, pak jsou brýle se zvířecím potiskem přesně vaší možností!

Brýle, v závislosti na modelu, který si vyberete, mohou tvořit různé obrazy: výstřední, obchodní, ženské nebo něžné. Při výběru proto zkuste tuto skutečnost zohlednit. A nezapomeňte, že v první řadě musí přímo vykonávat svou hlavní funkci.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde