Dámský kabát je prvkem šatníku, kolem kterého je postaven celý obraz, zejména na jaře. V letošním roce jsou designéři spokojeni s prezentovanými sbírkami, protože řada je velmi různorodá. To platí nejen pro širokou škálu barev, ale také pro velké textury, příjemné tkaniny a samozřejmě i ohromující styly. A nejmodernější, stylová a originální řešení tohoto roku dnes jasně uvidíte v elegantních příkladech na fotografii.

Kožený kabát

Kožené pláště, na rozdíl od předchozích let, získali letos neuvěřitelnou popularitu. Vypadají docela zajímavě a neobvykle. Nejčastěji se vyskytují modely osazeného řezu, které zdůrazňují krásu postavy. Pokud jde o barvu, jsou důležité jasné, chytlavé barvy. Černý kabát je však něco, co bude vždy v módě i na jaře. Proto vyberte odstín podle typu vaší barvy.

Dvojitý lakovaný kabát - trend tohoto roku

Zdá se, že tento typ srsti je již dávno zastaralý.Ale v tomto roce, tento řez znovu získal popularitu a je to on, kdo je doporučeno zvolit stylisty. To je způsobeno tím, že dvojitý-breasted kabát - módní věc, která vám bude sloužit po mnoho let. A v prezentovaných sbírkách jsou nejčastějšími těsně přiléhajícími siluetami nebo přímým řezem.

Dlouhá srst

Mnoho dívek najde krátké modely nepraktické. Pokud jste jedním z nich, neváhejte si vybrat prodloužené. Koneckonců budou také relevantní na jaře. Monochromatický kabát samozřejmě vypadá nejlépe, ale varianty s pruhy nebo nášivkami dodají vašemu obrazu zvláštní originalitu. Je důležité, aby i přes délku mohl být takový kabát snadno kombinován nejen s podpatky, ale i s teniskami.

Asymetrický řez je skvělou alternativou k obvyklé siluetě.

Neutrální srst je krásně zdobena stylovými doplňky v podobě pásu, šálu a malého batohu.

Mys

Plášť Cape nebo Cape jsou relevantní pro první sezónu. A to vše proto, že jsou velmi univerzální as jednou věcí můžete udělat několik možností. Například nosit na pluh, zip s krásnou brož nebo nosit přes hlavu. Tyto modely vypadají neuvěřitelně krásně a dokonale podtrhují styl skutečné dámy.

Nadměrná srst

Tento styl srsti vypadá velmi stylově. A tato důležitá varianta vypadá dobře jak na tenkých dívkách, tak na ženách s formami. To je nejvšestrannější model. Koneckonců, tento kabát může být zcela kombinován s jakoukoliv věcí ve vašem šatníku. Pokud jde o boty, neexistují žádná omezení. Ať už se jedná o romantická čerpadla, jehlové boty, hrubé boty nebo tenisky. Proto zobrazte fantazii a udělejte úžasně stylové obrazy.

Ohromující ženský kabát je ideální pro večerní večer.

Jak můžete vidět, kabáty nadrozměrné lze kombinovat i s klasickým oblečením. Vypadá to velmi pěkně a harmonicky.

Vojenský kabát

Vojenské účesy často vypadají docela drsně. Jako takové modely mají dekor v podobě širokého límce, ramenních popruhů, stejně jako lesklých knoflíků a širokého pásu. Vypadají docela stručně a zdrženlivě. Se správnou kombinací bot a oblečení však můžete vytvořit ženský obraz.

Kabát s krátkými rukávy

Takový vzorový plášť na jaře bude opět v módě. A v trendu nejen zařízený styl, ale také rovný, a také ve tvaru písmene A. Samozřejmě, že v chladné době nosit to bude nepříjemné. Proto se ujistěte, že máte příslušenství, například prodloužené rukavice. Je důležité, aby odpovídaly barvě srsti nebo jinému oděvu, který slouží jako hlavní přízvuk. Tento styl srsti zdůrazňuje ženskost a činí obraz elegantnějším.

Kabát v kleci je zpět v módě

Kostkovaný tisk pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Koneckonců se používá téměř všude. Pro design košile, kabelky, šaty a dokonce i klobouky. Ale tento rok je tento vzor nejčastěji vidět na srsti. A nejen standardní černá a bílá verze je v módě, ale také kombinace jasnějších odstínů. Například červená a růžová barva.

Srst s výšivkou a nášivkami

Tento rok se na mnoha prvcích dámského šatníku objevila výšivka. To je skvělý způsob, jak ozdobit džíny, dát hravost klasickým košile, a také aby jarní kabát trochu uvolněnější. Proto světově proslulí návrháři používají tento prvek dekoru na svých modelech.

Zajímavý model srsti je doplněn nejen originální aplikací, ale i malými řezy na ramenou.

Květinový kabát

Nejvýznamnějším vzorem pro jarní kabát jsou samozřejmě květy, které symbolizují něhu, lehkost a vzdušnost. Tyto modely vypadají opravdu velmi krásně a zdůrazňují ženskost. Proto, pokud chcete transformovat, stát se více roztomilé, pak je ideální kabát s květinovým potiskem.

Stylové kožešinové vložky

Navzdory skutečnosti, že jaro je spojeno s lehkostí, srst bude stále relevantní. Ale pouze ve formě speciálních vložek. Může to být kožešinové střapce nebo bambule, stejně jako kožešinová kapuce, krásné vložky na rukávech. Tyto modely vypadají docela zajímavě a někdy neobvykle. Proto jsou ideální pro jarní období změn.

Pláště v pastelových odstínech

A samozřejmě, pokud jde o jarní sezónu, je nemožné nemluvit o pastelových odstínech. S jejich pomocí můžete dát obraz lehkosti a ženskosti. A když se díváme na dívku v takovém kabátě, muži se určitě pochválí. Proto je nemožné neocenit ani nepozorovat tuto jarní něhu.

Jak vidíte, letos návrháři opravdu potěšili fair sex s širokým výběrem kabátu. Proto vás zveme, abyste se vyjádřili, svůj vlastní smysl pro styl a vyzvedli si originální a stylovou možnost. A nezapomeňte se podělit o své preference v komentářích.

1 KOMENTÁŘ

  1. Podobnost trendů posledních sezón je velmi snadná. Doufám, že módní věci budou i nadále jít tímto způsobem a moje, koupil před pár lety, kabát z Nio bude i nadále v trendu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde