Je těžké si představit svět módy bez ženských šatů. Každou sezónu pozorujeme nové trendy, které jsou občas tak nepředvídatelné, že ani každá móda není připravena experimentovat a koupit si kreativní věc. Ale často, když odsuzujeme odvážná rozhodnutí, snažíme se zkusit nový obraz. Koneckonců, to je poslední pískání! Zajímalo by mě, jaká překvapení v designu šatů jsme připravili letos?

Originální elegance

V návrháři výběru elegantních šatů v letošním roce si ambiciózní couturiers nenechali ujít příležitost pro luxusní styl, jemně zdůrazňující ženskou postavu, přidat výrazný jasný akcent.

Barevná paleta monofonních modelů je obdařena ušlechtilými tlumenými odstíny zelené, fialové, modré, šedé, růžové.

Čisté obložení bez kudrlinek velmi jemné zvýrazňuje nejlepší strany nádherných ženských forem a vysoce kvalitní tkaniny vypadají draho a vkusně.

Tvůrčí tvůrce

Zvláštní pozornost je věnována zcela netradičnímu, ohromujícímu a někdy i kontroverznímu obrazu dívek, jejichž oblečení překvapuje excentrickým výsledkem kreativity designu.

Úmyslný maximalismus konstruktérů odporuje převažujícím stereotypům krásy. Neobvyklé formy a siluety šatů, originálních detailů a stylistických kombinací jsou dalším důvodem spekulace o budoucnosti módy, která jde nad rámec jemnosti a jednoduchosti žen. Ale to je bod - ukázat významný emocionální kontrast mezi opakovanými styly z roku na rok a zcela nekonvenční - nový pohled na věci.

Propady a kudrlinky - luxusní vlnění

Co může dělat šaty ještě velkolepější, zajímavější a více ženské? Nepochybně padne, volánky, kudrlinky. Tento prvek je skvělým doplňkem jak modelů jaro, léto, tak podzim-zima. Hravý lem na rukávech, límcích a sukni šatů dává okouzlující něhu, lehkost a trochu nadšení obrazu. Vlnitý volán je vhodný i v kancelářském stylu, jemně zředí jejich přísné formy.

Trendy městská příležitostná

Pro volný čas - oblíbený styl žen pro každodenní život. V šatníku každé ženy módy je jistě kolekce roztomilých šatů z volného střihu nebo jiného zajímavého formátu, ve kterém se cítí nejen pohodlně, ale i neuvěřitelně stylově. Koneckonců, móda již dávno zrušila stereotyp „jen patu pod šaty“, což nemůže jen potěšit krásnou polovinu lidstva.

Moderní couturiers dokázali, že jejich modely jsou docela organicky a dokonce velmi příjemně kombinované s sandály, nízko rychlostními botami, baletními byty, břidlicí a nedávno s lakonickými mokasíny nebo teniskami. A to je další důkaz, že půvabný ženský luk může být praktický i domácký.

 

Více pompézní v této sezóně! Luxusní slunce

Naproti tomu pruh a geometrický tisk

Geometrické tisky a pruhy z roku na rok putují na módních přehlídkách mladých designérů. A není divu, protože takové vzory vytvářejí jasný, výrazný kontrast s barvou pozadí šatů, což činí obraz mnohem zajímavějším a jasnějším.

Kromě toho, podélné nebo příčné pruhy jsou mazaný a dobře známý způsob, jak vizuálně opravit obrázek.

Model „zvon“

Pletené šaty

Elegantní šaty pro večerní nebo slavnostní možnost

Problém výběru večerních šatů je možná známý každé dívce, která chce být pro tento významný den pro ni zvláštní. Často se setkáváme s modely, které jsou příliš „chytré“, přesycené s honosnými detaily. Je nepravděpodobné, že by se to hodilo na slavnostní večer. Koneckonců, chcete rafinovanou harmonii stylu, jedinečné prvky, umírněnou zdrženlivost a zároveň expresivitu své vlastní „mě“.

A letos se talentovaní návrháři snažili o to nejlepší!

Rozšířený model na obrázku

Klasický styl prodlouženého kování se letos výrazně změnil. Nečekané prvky v podobě lákavých řezů a řezů, průsvitných vložek, roztomilých a někdy i ironických výtisků na poměrně konzervativních formách šatů jsou velmi oživeny obvyklým modelem.

Okouzlující „mini“

Mini trapéz

Barevný etnický styl

Krajky a vyřezávané vzory

A v této sezoně jsme nezanechali trend vzorovaných řezů a krajek. Mnohé dámy, které chtějí zdůraznit svůdnost, smyslnost a sexualitu, dávají přednost šatům, které mají alespoň trochu náznaku nahoty.

Vlnité šaty

Šaty košile nebo župan

Polovina sportovní obraz

Air Beach oblečení

„Vintage“ modernost

Nostalgické noty 70. let, až do 90. let, lze vysledovat v šatech, které budou také relevantní v novém roce. Zdá se, že vytvořili designéři pro povahu romantiky a pro ty, kteří umí kombinovat vintage styl a modernost.

Historický trend dlouho přestal být staromódní a žije v minulosti.Kreativní kreativní návrháři radikálně mění situaci: skutečné výtisky, barvy, stylizované provedení dělají svou práci!

Moderní design "maxi"

Je nemožné vypadat lhostejně k nádherné dámě v maxi šatech. Takový model sám o sobě činí obraz obzvláště tajemným, úplným a úplným.

Šaty na podlahu zahrnují spoustu experimentů s designem. Tkaniny a textury, povrchové úpravy a tvary, barvy a vzory obdivují svou rozmanitostí a představami kombinací. Množství možností řezu poskytuje mladým dámám široký výběr pro každý vkus.

Kancelář móda - přísné silueta

Jedinečný minimalismus: elegance bez šupin

Jak vidíte, módní trendy pro šaty v mnoha ohledech opakují motivy předchozích sezón. Moderní design luxusních dámských oděvů však dodnes dodnes prosvítal. Aby nedošlo k úplnému zapletení do hojného množství různých myšlenek, musí dívka přesně reprezentovat své nejlepší stylové šaty, které budou na postavě vypadat dokonale a odpovídat její povaze.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde