Pro mnoho lidí je podzimní a zimní sezóna spojena se špatným počasím a otupělostí, a to nejen za oknem, ale i v oblečení. To je důvod, proč návrháři navrhují změnu obvyklého myšlení a přidávání jasných barev do každodenních snímků. Kromě toho nezapomeňte na boty a doplňky, které mohou být také akcenty v monochromatickém luku. Vybrali jsme nejaktuálnější trendy podzimní a zimní sezóny, pomocí kterých budete určitě na vrcholu!

Barvy sezóny podzim-zima

Módní odstíny každý rok určují institut barvy Pantone, který musí ženy dodržovat, aby zůstaly v trendu. V tomto roce odborníci zahrnutí do tohoto seznamu jak diskrétní, přírodní odstíny, a světlé, syté barvy. Tato rozmanitost umožňuje vytvářet stylové obrazy pro každodenní život a zvláštní příležitosti.

trendy podzim-zima 2017-2018

Na módních přehlídkách bylo často možné vidět oblečení z tkaniny s kovovým leskem. Mezi všechny rozmanitosti, večerní šaty vypadají zvláště luxusní, které zdůrazňují ženskost a elegantní křivky.Neméně zajímavé je svrchní oblečení se stříbrnými akcenty. Tyto produkty jsou však vhodné pro večerní nebo speciální akce.

Zvláštní pozornost byla věnována květinovému tisku na módních přehlídkách. Doporučuje se podívat se na všechny slavné stylisty. Koneckonců, s jeho pomocí můžete udělat obraz více ženský, lehký a romantický. To je to, co někdy chybí moderní dívky, které žijí rychlým tempem.

Další tisk, který bude opět relevantní - geometrický. A můžete si vybrat nejen standardní buňku nebo proužek, ale také více kreativních, neobvyklých možností. V tomto případě je však nutné obraz zcela přemýšlet tak, aby vypadal harmonicky.

Současné trendy podzimní a zimní sezóny

Na rozdíl od předchozích let nyní designéři nutí dívky experimentovat se stylem a nebát se neobvyklých kombinací. To je důvod, proč v chladném období bude mít velký význam mnoho různých trendů. Doporučujeme Vám zvolit nejvhodnější pro sebe, abyste mohli snadno vytvořit stylový obraz.

Svrchní oděvy

Po dlouhou dobu zůstávají montované nátěry relevantní. Takové produkty zdůrazňují štíhlou postavu a přidávají obrazu větší sílu. Proto se doporučuje vybírat si dívky, které pracují v kanceláři nebo dávají přednost klasickému stylu v každodenním životě. Také v trendu budou nadměrné kabáty, které vypadají úžasně krásné a mísí se s téměř všemi věcmi v šatníku.

Obzvláště populární se staly tvídové povlaky. Uvedení na takový produkt, bude každá dívka cítit jako módy. Navzdory skutečnosti, že srst vypadá poměrně skromně, zdůrazňuje postavu a dává obraz ženskosti. Pokud stále pochybujete, ujistěte se, že máte jen takový kabát.

Světlé kožichy nebo kabáty s kožešinovými akcenty vypadají kontroverzně. Samozřejmě, ne všichni budou mít rádi tyto produkty, protože vypadají velmi extravagantně. Tato volba je vhodná pouze pro skutečnou módy, která přesně ví, co s ní lze kombinovat.

Kalhoty obleky

Po dlouhé době se opět zvýšila popularita kalhot. Ale teď vypadají úplně jinak. K nahrazení klasických kalhot přišlo zboží s vysokým pasem. Také věnujte pozornost jejich řezu. Nejdůležitější jsou rovné kalhoty nebo vzplanuté. Vypadají velmi elegantně a vizuálně zvyšují nohu.

Pokud jde o bundy, zámořské výrobky budou v módě. Vypadají skvěle v sadě s kalhotami, džíny a dokonce i sukně.

Pletené zboží

Téměř všechny módní kolekce byly pleteny. Budou obzvláště důležité v zimě, kdy chcete teplo a pohodlí. Objemné svetry v kombinaci s lehkými sukněmi nebo zúženými kalhotami vypadají velmi krásně. Doporučujeme také podívat se na pletené šaty. Vypadají skvěle a zároveň teple v chladných dnech.

Módní boty podzim-zima

Nejprodávanějšími botami této sezóny budou boty s tenkou patou. Zdůrazňují eleganci ženských nohou a jsou kombinovány se všemi oděvy. Tyto boty jsou nejlepší pro vytvoření krásných ženských obrazů s šaty. Nicméně, s kalhoty, vypadají méně stylové.

Důležité budou také vysoké boty se širokým hřídelem. Samozřejmě, že vypadají neobvykle, takže ne každá dívka se jim bude líbit. Ale pokud správně vyzvednete všechny detaily obrazu, pak budete vypadat úžasně krásně.

Je třeba poznamenat, že v mnoha sbírkách slavných návrhářů byly boty na platformě prezentovány šněrováním. Tato varianta je ideální pro každodenní život, protože díky platformě se nohy rychle nezačnou zvětšovat. Ale přesto pro večerní akci nebo akci doporučujeme zvolit jinou možnost.

Neobvyklé boty s jiskry a kamínky ozdobí váš šatník. Tyto produkty jsou nejlépe kombinovány s černobílým oblečením, takže vypadá harmoničtěji.

Tašky Podzim-Zima

Osobní preference jsou velmi důležité při výběru příslušenství, jako je taška. Je však stále důležité brát v úvahu trendy ve světě módy, aby zůstaly v trendu.

Na výstavách se nacházely různé výrobky, mezi nimiž není možné si všimnout pytlů velké velikosti. Stylisté doporučují vybrat tuto možnost pro nakupování.

Také v trendu bude taška, která je o nic méně prostorná než předchozí verze. Malé batohy zůstávají v módě několik sezón.

A samozřejmě, malé kabelky, které jsou ideální pro tvorbu ženských obrazů, zůstávají relevantní.

Jak vidíte, módní trendy podzimní a zimní sezóny jsou velmi rozmanité. Díky tomu můžete bez obav ukázat svou fantazii při vytváření zajímavých, stylových luky. Doplněk a vysoce kvalitní obuv zase dokončí obraz.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde