Obsah:

  1. Módní látky jaro-léto 2019
  2. Skutečné tkaniny pro podzim-zimní sezónu 2019
  3. Tkaniny na dovolenou oblečení
  4. Módní tisky na tkaniny 2019

Jak víte, móda není konstantní, takže moderní ženy módy vždy chtějí být první, kdo ví o současných trendech. Jednou z nejčastějších chyb je však nákup oblečení moderního střihu, ale z irelevantních materiálů. Aby se tomu zabránilo, přečtěte si přehled módních tkanin 2019.

 

Módní látky jaro-léto 2019

Doporučujeme romantické a ženské dámy věnovat pozornost hedvábí muslin. Tento materiál je ideální pro šití halenek a šatů, které jsou v závislosti na barvách a potisku vhodné jak pro formální akci, tak pro práci.

Před několika lety byl svět zaplaven letní šifonové šaty monofonních barev. Letos budou nahrazeny obdobnými výrobky s květinovými vzory. Růže, pivoňky, chamomiles a další divoké květiny, které až donedávna byly považovány za "babiččinu možnost" opět flash na módní přehlídky.Objemné rukávy, různé volánky a volánky dokonale doplňují takové jemné, romantické šaty.

S popularizací přírodních tkanin je len v módě - lehký a příjemný k tělu, ale zároveň drahý a rychle pokrčený materiál. Zvláště ženský vzhled šaty z lnu v kombinaci s šněrováním nebo třásněmi. Doporučujeme věnovat pozornost tomu, že v trendu 2019 existují prosté prádlo ze zelených, pšeničných, kávových i bílých, žlutých a bohatých červených odstínů.

Pletené věci jsou ve skříni každé dívky, ale letos návrháři přinášejí nové trendy v obvyklých šatech. Pletené útulné svetry a šaty s holými rameny stále vypadají stylově. Pro plážovou sezónu bude úspěšným nákupem pletené plavky. A ti, kteří si přejí zředit nudné obrazy pletených doplňků - přijdou na pomocnou tašku.

Skutečné tkaniny pro podzim-zimní sezónu 2019

Známé tvídové outfity v roce 2019 byly prezentovány v nové interpretaci. V podzimním období, stylisté doporučují výběr tvíd s hedvábnými nitěmi. Takové výrobky vypadají draho a stylově, aniž by přidávaly jakékoli příslušenství. Při nákupu oděvů z hedvábného tvídu sázejte na sukně, saka, kabáty nebo sukně. Světlo, ale zároveň teplé tvíd bude ideálním řešením pro chladné období.

Pokud jde o barvy podzimní a zimní sezóny, doporučujeme věnovat pozornost barvě modré, červené, hořčicové a béžové barvy. Také zůstávají relevantní pro tvídové pastelové barvy.

Je třeba poznamenat, samet, který je považován za královský materiál. V roce 2019 je obzvláště populární. Skutečné módy by se měly podívat blíže na sametové šaty, které kladou důraz na postavu a nevyžadují žádné další úpravy.

Velvet může určitě být nazýván 2019 musí mít. Používá se pro šití kalhot, obleků, sukní, sundresses, svrchních oděvů a doplňků. Je však třeba mít na paměti, že výrobky vyrobené z tohoto materiálu nejsou vhodné pro každého. Speciální struktura tkaniny může vizuálně dávat pár centimetrů parametrům.

Neztrácí půdu v ​​běžném roce a denim. Džíny, košile a bundy, které byly před několika desítkami let považovány za oblečení pro pracovníky, budou stále těšit z očí. Zvláště stylový vzhled výrobků s hrubými hranami a denimovým úplným vzhledem.

Mimochodem, při výběru džínového oblečení doporučujeme podívat se na klasický modrý odstín, stejně jako na bělené tkaniny. To jsou nejvýznamnější možnosti v roce 2019.

Pro ty, kteří se nebojí vzdorovat společnosti a objevují se poněkud odvážnějším způsobem, návrháři nabízejí své luky doplněné koženým oblečením. To může být bunda, bunda bombardéru, pláštěnka a také šaty nebo letní šaty, sukně s hrazdě a kalhoty. A můžete si vybrat nejen produkty klasické černé. Věnujte pozornost tmavě modrému, červenému, béžovému a hnědému odstínu.

 

Neméně působivé bude vypadat vinyl - tkanina, která je směsí gumy, pryskyřice, lepidla, plastu a barvy. Má velkou nevýhodu - v zimě je studená a v létě horká. Nicméně, na podzim a na jaře - to je ideální volba.

Tkaniny na dovolenou oblečení

Atlas je další módní tkanina, která klade důraz nejen na eleganci, půvab, ale také na status jejího majitele. Oblečení z atlasu je populární nejen v první sezóně, ale tento rok módní návrháři navrhují tento „slavnostní“ materiál představit do každodenních obrazů. Saténové sukně, elegantní šaty střední délky, topy, halenky - to vše se stane nepostradatelnou součástí základní skříně. Jedná se zejména o výrobky z béžové, kávové a mléčné barvy.

Jednoduché každodenní luky mohou být přeměněny na večerní šaty, pokud jsou zředěny věcmi zdobenými flitry nebo jiskrami. Díky tomu bude obraz stylový a mírně jasný.

Pro pohodlné přizpůsobení a zároveň slavnostní oblečení gabardine je perfektní. Jedná se o poměrně lehkou tkaninu, která prakticky nezvrásňuje a umožňuje tělu dýchat.Věnujte pozornost šatům a kostýmům ze šťavnaté gabardiny, zářivých barev - červené, tyrkysové, modré a žluté.

Módní tisky na tkaniny 2019

Pokud jde o tisky, zvířecí tisk zůstává v trendu: zebra, leopard, tygr, „hadí kůže“. Kromě toho stojí za to podívat se na materiál v kleci, stejně jako na hrách a květy. Také v nových sbírkách můžete vidět tzv. „Tai-dai“ - kresbu, která vizuálně připomíná stopy rozmazané barvy a „patchwork“ (v doslovném překladu „kus patchworku“).

Je třeba poznamenat, neonové barvy, který byl dříve používán hlavně ve sportovní oblečení a obuv. V módních kolekcích bylo prezentováno běžné oblečení v tomto odstínu, které vypadá opravdu stylově a moderně.

Nyní víte, jaké materiály jsou relevantní v roce 2019. Měli byste však vždy vzít v úvahu, že můžete vypadat stylově pouze se správnou kombinací textur. Díky tomu žádný obraz nezůstane bez pozornosti druhých.


LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde