Popularita blondýna kvůli jeho raritě ve srovnání s tmavými vlasy. Chemický průmysl nám dal skvělou příležitost znásobit počet blondýnek na světě. Každá dáma, která má přirozeně tmavé kadeře, se může proměnit v jemnou blondýnku s popelem. Vzhledem k tomu, že je nemožné mluvit o raritě této barvy, ale popularita světlých odstínů nejen nezmizí, ale také roste každým rokem.

Teplé blond odstíny

Paleta světlých odstínů má stovky barev. Hlavní rozdělení probíhá v teplých a studených odstínech. V nové sezóně 2018 v horní části teplého pásma zůstávají:

 • zlatá blond;
 • pšeničné blond;
 • karamel blond.

Zlatá blondýnka

Tento rozsah se vyznačuje světle žlutým zářením. Šťavnaté zlaté odstíny dodávají vlasům nádherný, drahý vzhled a zušlechťují celý obraz. Předpokládá se, že zlatá blondýna je vhodná pro jakýkoliv typ barvy. Je důležité zvolit správný tón.

Nejlepší odstín vypadá na dívkách s hnědým, modrým nebo šedo-modrýma očima a teplým tónem pleti. Pro dlouhodobě lesklý lesk vlasů doporučují odborníci pravidelné používání balzámu na odstín.

Pšeničná blondýnka

Pšeničná blondýna v tomto rozsahu je odlišná přirozenost a závažnost výsledného obrazu. Výhodou barvy je, že jej lze snadno dosáhnout i doma.

Tento odstín také vyžaduje pečlivou péči o tónovaná kosmetika, jinak se na vlasech brzy objeví žloutnutí. Mezi přírodními odstíny pšenice blond bude nejoblíbenější v nové sezóně.

Karamelová blondýnka

Tento odstín poněkud připomíná pšenici, ale ředí se červeně. Mezi karamelové odstíny:

 • světlo;
 • zlatá
 • med;
 • čokoláda a další.

Více červených odstínů zdobí dívky se slušnou kůží. Teplé tóny jsou vhodné pro ty, kteří mají tmavou pleť a hnědé oči. Je možné dosáhnout karamelových odstínů pouze v podmínkách salónu, protože to vyžaduje pečlivý výběr a míchání odstínů. Po barvení v "karamelu" odstín balzám je nutností.

Kalifornie blondýnka

Mezi módní trendy v rozsahu blond Kalifornie zbarvení. Je to přechod z jednoho světlého stínu na jiný. Jednotlivé prameny jsou zbarveny tak, že kořeny mají hluboký, tmavý odstín, který se promění v bělené konce. Technika je poněkud podobná zvýraznění, ale v důsledku toho neexistuje žádný ostrý kontrast. Vlasy jsou elegantní a elegantní.

Kalifornie zbarvení má několik výhod:

 • není třeba používat fólii;
 • procedura trvá malé množství času, protože vyžaduje jen několik tónů k zesvětlení;
 • na koncích není vytvořen žádný další objem;
 • Neexistuje žádná nepřirozená změna barev.

Nejlepší je, že z hlediska estetiky takové barvení vypadá na tmavých blond vlasy. Ale blondýnky se budou moci radovat a být překvapeni změnou svého vzhledu. Po barvení je důležité odstínit vlasy. V důsledku toho je nutné dosáhnout účinku spálených vlasů. Jedná se o relativně bezpečný způsob vytváření nového obrazu. Takové zbarvení je vidět i na červeném koberci na hlavách Madony, Bridget Bordeaux, Patricie Kaasové a mnoha mladých hvězd.

Temné blond

V nové sezóně bude obzvláště populární tmavá blondýna. Zahraniční stylisté dokonce přišli s názvem této fúze barev - z anglických slov „blondýna“ a „hnědá“ se ukázala jako „bronzová“. Výsledkem je jedinečná barva, která se může přizpůsobit libovolnému typu barvy a odstínu pleti. Obraz bude úplný a harmonický.

Brond je něco mezi mezi kaštanovou barvou a blond. Existuje celá řada metod, které vám umožní dosáhnout požadovaného efektu. Pro přirozené blondýnky je nejjednodušší odstín v tmavém stínu. Tmavší barvy - kaštanové nebo tmavé blond - budou vyžadovat zesvětlení pomocí techniky balajaz. Výsledkem by měly být tmavé zlaté prameny. Z přírodního odstínu je přípustné zesvětlit pouze tři tóny. Je důležité zachovat přirozenost, tak důležitou v nové sezóně.

V případě bronzu je přípustné použití jednoho triku: zámky na obličeji jsou odlehčeny ve srovnání s objemem vlasů. Změkčuje rysy obličeje a omlazuje obraz jako celek. Alternativou mohou být akcenty ve formě mírně narovnaných pramenů podél celé délky.

Mezi výhody barvení patří dlouhé přestávky mezi osvěžujícími barvami. Neexistují žádné regrown čistých kořenů a dalších problémů spojených s jednoduchým barvení vlasů. Kromě toho nejsou pro udržení účinku zapotřebí tónovací činidla. Dostatečné linky na péči o barevné vlasy.

Cool blond

Studené odstíny blond obleku ne všechny. Jejich úspěch je navíc k dispozici pouze skutečným mistrům svého řemesla. Nicméně, poptávka po barvení v módních odstínech studené blond roste. Nejoblíbenější:

 • popel blond;
 • platinová blond;
 • flaxen blond.

Ash Blonde

Tento odstín je spojen s aristokratickými obrazy. Je vybaven elegancí a hloubkou. Světlé barvy dodají obrazu něhu a sofistikovanost a tmavší odstíny doplní romantický luk. Nejlepší je barvit si vlasy v takovém odstínu pro dívky a ženy letního typu barev. Je důležité, aby oči byly jasné. Pokud jsou použity nesprávně, odstíny popela mohou přidat k jeho majiteli několik dalších let.

Platinová blondýna

Vznešený platinový odstín blond je mezi celebritami velmi oblíbený. Je to společné ženám i mužům. Gama tóny se pohybovaly od perly po světle hnědou. Tato barva je lepší zvolit dívky s chladným tónem pleti a jasnýma očima. Ti, kteří se rozhodnou pro takovou změnu obrazu, je třeba mít na paměti, že barvení v platinové blond je nejagresivnější. Vytvoření doma se nedoporučuje. Péče o vlasy namalované v odstínech platiny by měla být každodenní a komplexní.

Len blond

Tento odstín je téměř bílý. Při správném použití dodá obrazu lehkost a vzdušnost. V případě potřeby můžete k tónu přidat nažloutlý nebo šedý tón. V závislosti na tom může být barvení vhodné pro několik typů barev.

Bez ohledu na popularitu hlavních kritérií pro vytvoření módního obrazu je kompatibilita a harmonie. Dokonce i nejvyhledávanější barva může pokazit luk, pokud se použije nesprávně.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde