Moderní nail art odmítá přísná a uložená pravidla. Fashionistas mohou dělat takové manikúry na nehty, jak si přejí. Nicméně, tam jsou některá doporučení, po kterých budete vždy zůstat na špici módy.

Nabízíme Vám možnost seznámit se se současnými možnostmi manikúry na jaře 2018, které doporučují renomovaní mistři krásy.

Současné trendy manikúry: duben 2018

Klasické možnosti manikúry, které pravděpodobně nikdy nevyjdou z módy, to je francouzská manikúra a červený monochromatický design. Pokud jste unaveni ze známých roztoků na nehty, pak je rok 2018 časem na zajímavé krásy.

Dlouhé nehty

Dlouhé nehty posledních několika let byly záhadné. Byly považovány za výšku vulgarity a nedostatku chuti. Poslední týden módy se vrátil dlouhé špičaté nehty na hlavní trendy příštího roku.

To však není překvapující, preference dívek se mění velmi rychle a chtějí vidět něco radikálně nového a jedinečného na nehtech.Krátké nehty s „měkkým čtvercem“ byly dlouhodobě oblíbeným designem nehtů. Nyní se situace změnila a před veřejností se objevilo mnoho hvězd s extrémně dlouhými nehty.

Můžete pěstovat nehty nebo použít režii. Druhá možnost je pro párty nepostradatelná a během několika minut se snadno promění na každodenní nail art.

Třpyt drahých kovů

Dalším hitem na jaře 2018 jsou stříbrné a pozlacené měsíčky. Tyto odstíny jsou aplikovatelné na dlouhé i krátké nehty. Kromě toho vytvořit podobný monochromatický design pod silou každé dívky. Manikúra s drahými kovy okamžitě přitahuje pozornost, ale vypadá velmi jemně a mírně.

Možnosti pro jarní manikúru s drahými kovy, obrovská rozmanitost. Můžete lakovat nehty v několika vrstvách a vytvořit ohromující hluboký odstín nebo udělat pár tahů se stříbrným lakem na několika prstech.

Atraktivní detail

Zdobení jednoduchých vzorů se zvýrazněním ve formě drahokamů, kamínků, světelných tisků používá většina designérů na nehty. Bez takového detailu vypadá moderní umění nehtů nějak nedokončené a prázdné.

Nejnovější trendy manikúry pro duben 2018 jsou:

  • velké šperky napodobující drahokamy a „zlaté“ fragmenty
  • zdobení jednotlivých měsíčků objemnými květy nebo štukem

Na výstavách The Blonds a Philipp Plein, kde se objevily modely s měsíčky zdobenými zlatými řetízky, peřím a nášivkami, byly představeny úžasné návrhy.

Pro každodenní použití budou tyto možnosti samozřejmě vypadat příliš extrémně, takže se můžete omezit na mírný dekor ve formě „zlatých“ hvězd a barev.

Barevné jaro 2018

Po mírných odstínech zimní manikúry chci udělat jasný a extravagantní design, který bude hrát se všemi barvami duhy. Vícebarevná jarní manikúra 2018 je slibným trendem, který se trvale usadí v arzenálu návrhářů nehtů.

Chcete-li vytvořit takovou manikúru, stačí namalovat každý nehet v různých barvách a neměly by se opakovat. Některé prsty mohou být zvýrazněny jednoduchými geometrickými vzory, květinovými nebo abstraktními tisky.

Mramorový design 2018

Designer new 2018 lze označit za mramorovou manikúru, kterou lze vyrobit v několika variantách aplikace. Patří mezi ně mramorové ražení, opeření nebo použití barevných značek.

Mramorová manikúra v pastelových barvách je velmi působivá a módní. Kombinace mléka, bílého a růžového vzhledu je neobvyklá a něžná. Návrháři navrhují, že na jaře 2018 experiment s odstíny a použít hlubší barvy - modrá, fuchsie, modrá, zelená, fialová.

Příslušenství pro manikúru 2018

Popularita módních náramků pronikla do designu nehtů, ztělesněného v módním nail artu s imitací stylizovaných přívěsků. Tohoto efektu lze dosáhnout použitím tenkých barevných a metalizovaných nití, proužků, perlí a dalších materiálů.

Taková popularita je kvůli Seoul mistrovi Yan Kung Park, kdo byl první představit takové možnosti designu. On vzal "přátelství náramky", tak populární mezi korejské módy.

Mírný minimalismus 2018

Fashionistas jsou unaveni z jednoduchých a nekomplikovaných designů, takže na jaře 2018 budou provedeny první pokusy diverzifikovat a ozdobit jejich měsíčky velkými ornamenty.

Nicméně, minimalismus nebude brzy zcela opustit nehty fashionistas. Mnoho dívek stále není ve spěchu, aby se světlé a náročné manikúry možnosti, ale použít osvědčené techniky a odstíny.

Rozhodnutí ve stylu se ve srovnání s předchozími obdobími příliš nezměnila. Všechny jsou také relevantní jednoduché geometrické tisky, pruhy, květinové vzory, klasické techniky - francouzština, měsíc a ombre.

Aktuální barvy jara 2018: Nápady, novinky, trendy

Nepochybně oblíbené preference většiny módy jsou 3 odstíny laku - černá, červená a nahá.Tyto barvy se nejčastěji vyskytují v každodenních, obchodních, večerních manikúrach, a to jak individuálně, tak v harmonické kombinaci.

S příchodem jara 2018 se situace příliš nezmění a tato trojice bude stále relevantní a poptávaná.

Nahá jarní manikúra

Je nemožné si představit výstižnější a příjemnější stín než nahé a karamelové barvy, jejichž rozmanitost vám umožňuje vytvořit obrovský počet vzorů pro každý den.

Světlé odstíny jsou vhodné pro jakékoliv oblečení, ale když si koupíte pastelové odstíny, měli byste zvážit barvu pleti a vybrat si nejvhodnější a nejladší.

Černá manikúra 2018

Černá barva je sotva veselá a jarní. To je však přesně ten odstín, který je klasikou designu nehtů. Cítí se skvěle v kombinaci s večerními šaty v "podlaze" nebo krátkém oblečení černé krajky.

Červené odstíny laku 2018

Červená barva má obrovské množství odstínů, takže na jaře roku 2018 můžete ukázat představivost a vytvořit nejrůznější manikúru s množstvím designu a šperků. V dubnu 2018 se bude konat módní víno, třešně, vínové, šarlatové, granátové odstíny.

Jaro 2018 může být nazýváno obratem v moderním nehtovém poli. Obvyklé formy, techniky a odstíny jsou nahrazeny radikálně novými trendy, které po dlouhou dobu dominují módním podstavcům a nehtům jednoduchých módy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde