Jaro je vždy spojeno se změnami v životě, s lehkým oblečením, lehkostí a romantikou. A to není překvapující, protože v této době roku kvete květy, stromy a všechno se doslova promění před našimi očima. Samozřejmě, že v tak krásné době nejen příroda kolem, ale i každý z nás se mění. V šatníku se objevují stále více jasných barev, dívky stále více nosí sukně a dokonce i lehké manikúry volí lehké, jemné odstíny. Proto Vás zveme, abyste se dozvěděli, jaký design nehtů bude v dubnu 2017 relevantní.

Francouzská a měsíční manikúra

Francouzská manikúra je známkou dobrého vkusu, stylu a skutečné ženskosti. Tento design vybírají dívky, které se cítí velmi sebejistě, ale zároveň nepřijímají příliš pestrou manikúru. A pokud jste jedním z nich, pak potřebujete francouzskou manikúru!

Navzdory takové vysoké lásce k klasice, i ona může trochu porodit. Abychom do známého designu přidali nějakou rozmanitost, doporučujeme jej doplnit o krásné kresby.To může být obraz květin, krajky tkaní nebo dekor pomocí placer drahokamu. Každá z těchto možností vypadá velmi šetrně a elegantně.

Pro odvážnější a odvážnější dívky perfektní barevnou francouzskou manikúru. Vypadá to docela zajímavě, že?

Výraznější varianta designu - měsíční manikúra. Samo o sobě to vypadá poněkud neobvykle, a to zejména v kombinaci s jinými technikami. Mimochodem, někdy barva díry dělá kontrast, který vypadá obzvláště zajímavý.

Chcete-li vytvořit čáru úsměvu, můžete použít kamínky. Výsledek vás příjemně překvapí, protože takové nehty vypadají velmi stylově.

„Smile“ není vždy stejný oválný tvar. Někdy kouzelníci dělají to trojúhelníkový nebo čtverec vytvořit neobvyklý nehtový design.

Květ placer

Jaro bude vždy spojováno s květinami, takže právě v tomto období si je dívky často vybírají jako design pro nehty. K dispozici je neuvěřitelně velké množství druhů květin, které vám umožní vytvořit jedinečný design a vytvořit ohromující manikúru. Jen si myslím: tulipány, růže, narcisy, karafiáty, lilie, konvalinky, a to je nejmenší ze všech existujících druhů. Proto neváhejte udělat takový design a nebojte se, že vaše přítelkyně si vybere to samé.

Lisování je často používáno vytvořit takové hladké, jasné vzory. Toto zařízení pomůže vytvořit stejný vzor na několika nohách, zatímco ušetří spoustu času. Ale aby vás výsledek potěšil, budete muset trochu cvičit.

Květy na nehtech, které jsou vyrobeny pomocí slider design, vypadají neuvěřitelně krásné. Mistři nehtů je často používají ve své práci, protože vám umožní vytvořit opravdu kvalitní a světlý design manikúry.

Neobvyklá geometrie

Chcete-li krásný geometrický design nehtů nemusí mít speciální dovednosti nebo znalosti. Takové obrazy jsou na rozdíl od ostatních velmi jednoduché. Musíte ukázat svou fantazii a pokusit se ji ztělesnit na nehtech. Pro dosažení dobrého výsledku doporučujeme zakoupit několik speciálních kartáčů, pomocí kterých můžete vyrábět čáry různé tloušťky. Pro vytvoření opravdové jarní geometrické manikúry stačí použít jasné barvy.

Kombinace geometrického designu s dalšími prvky dekoru vypadá velmi krásně. Například, rozptyl kamínků, „rozbitého skla“, fólie a mnohem více může dát vašemu manikúru ještě zajímavější a přitažlivější vzhled.

Často se používá lepicí páska při vytváření takového designu. Proto, pokud máte nějaké problémy s kreslením tenkých čar, použijte pásku. To může být ponecháno na nehty vytvořit ohromující design.

Monochromatický akcent

Samozřejmě všechny výkresy a neobvyklé možnosti designu vypadají velmi stylově. Někdy je monochromatický povlak mnohem vhodnější pro vytvoření jednoho nebo druhého obrazu. Například, pokud se chystáte na slavnostní událost, pak je velmi důležité, aby každý detail byl v kombinaci s sebou, včetně manikúry. Proto Vám nabízíme několik variant designu s akcentem, který bude v módě v dubnu 2017.

Jemné, stručné růže na kontrastním pozadí vypadají velmi stylově. Tento design je vhodný pro mnoho akcí.

Kamínky jsou často používány jako akcent v designu nehtů. Nevypadají příliš vzdorně, ale zároveň jsou ideální pro monochromatické pokrytí dekorací.

Kresba v podobě motýla je ideální design pro jarní manikúru. Konec konců, zdůrazňuje tuto něhu, lehkost a lehkost. Proto si neváhejte vybrat takový obrázek a budete určitě v trendu!

Důraz na manikúru nemusí být jasný ani náročný. Někdy může být velmi zdrženlivý, neutrální nebo téměř nepostřehnutelný. Ale i tak je to on, kdo bude vždy přitahovat pozornost k sobě.

Chcete-li vytvořit krásný design, můžete použít tečky.S ním můžete provádět body různé tloušťky. Existuje velké množství možností designu, které lze provést s touto položkou. Snažte se proto naučit něco nového a nabízíme vám, abyste zjistili, jak se dá použít k vytvoření jasného akcentu.

V tomto případě vypadá manikúra docela diskrétně. A malé černé srdce dávají designu trochu romantiky a něhy.

Lepicí páska je vynikajícím prvkem pro vytváření zajímavých a krásných vzorů. Proto se určitě pokuste něco vymyslet a realizovat.

Malé, kulaté prvky dekoru mohou dát vaší manikúru zvláštní něhu.

Efekt Ombre

Nemluvě o designu nehtů s efektem ombre. Koneckonců, díky svým jasným barvám je ideální pro jaro.

Jaro je ideální čas vyzkoušet něco nového, experimentovat s obrazem a manikúrou. Vyberte si různé designy, další dekor a nakonec se pokuste vytvořit design sami. Možná můžete objevit další talent. Chcete-li svůj úkol zjednodušit, doporučujeme použít hlavní třídy. V komentářích se podělte o své výsledky.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde