Dnešní muži nejsou o nic méně pozorní než ženy. Konec konců, dobře udržovaný a stylový vzhled vždy doprovází slušnou a sebevědomou osobu. Proto je šatník silné poloviny lidstva vybrán velmi pečlivě. Co designéři nabízejí doplnit šatní skříň silných a odvážných kluků v roce 2018?

Módní barvy

Každý člověk, bez ohledu na věk, chce být stylový. Ale v době, kdy si mladí lidé vybírají jasné barvy, starší muži dávají přednost klasice. Nicméně, i když budeme mluvit o obleku, pak jeden chytlavý detail v obraze se nestane nadbytečným, ale pouze vám umožní obnovit obraz jako celek. V tomto případě, pokud budete nosit přísnou bundu na světlé tričko a džíny ve stylu mládeže, obraz bude více oficiální.

Tmavě hnědá barva je schopna zdůraznit postavení člověka. Obvykle takový odstín vybírají vážní a cílově orientovaní lidé, kteří vždy dokončí všechny věci. Je to dobře s béžovou. Například, béžové kalhoty budou vypadat dobře s tmavě hnědou košili a stejné semišové boty.

Modrá byla vždy personifikací rovnováhy a prosperity. Odstíny modré by měly být zvoleny vůdci a muži, kteří zaujímají pevné postavení. Věci v takových barvách jsou praktické a jdou dobře s jinými barvami. Nová sezóna bude především populární košile a kancelářské bundy v modré barvě.

Zvláště pro novou módní sezónu vymysleli návrháři nový odstín a pojmenovali jeho semišovou barvu. Jedná se o směs hořčice, bílého a grafitu. Navrhují ji používat v každodenním životě. Obrazy v semišové barvě zaujmou svou lehkostí a volností.

Pro muže, kteří mají blond vlasy a hnědé oči, je ideální stín, který se nazývá karamelová karamelka. Designérům doporučujeme kombinovat je s velveteenovým oblečením a semišovými doplňky.

Grafitová barva v módě pro více než jednu sezónu. A dnes dostal druhý vítr, takže se návrháři rozhodli použít jej v těch nejúžasnějších variantách. Neobvyklé bude vypadat obleky, jejichž barva je směs grafitu a fialové. Ale volba věcí v grafitové barvě je důležité si uvědomit, že musí být kombinovány s jasným příslušenstvím.

Floristiky a kreativní tisky již přestaly být výlučně ženskou výsadou. Samozřejmě, neuvidíte leopardí skvrny nebo pruhy, jako ty zebra, v mužských sbírkách, ale v nich najdete fantasy kresby a různé květinové vzory.
Aktuální materiály

V nové sezoně budou tyto dříve oblíbené vlny, tvíd, len a rouška lisovány kůží, sametem a dalšími brutálními materiály.

Naposledy, samet mohl být viděn na pódiu v 80. letech minulého století. A teprve teď si ho návrháři nejen pamatovali, ale také z něj udělali skutečný trend módního průmyslu. Každý muž, který chce vypadat luxusně, si může vybrat sametový oblek. Že nevypadal nudně, bylo navrženo, aby to v zelené, fialové, hnědé, červené nebo vínové.

V nové sezóně bude trendem pohodlí a pohodlí. Tyto vlastnosti mají pletené textury. Proto je každému člověku nabídnuto, aby do svého šatníku přidal několik svetrů nebo můstků. Stejně populární budou kabáty, pláštěnky, objemné snoody a nadměrné vesty.

Preferovány by měly být výrobky s velkým viskózním nebo volumetrickým pletivem. Místo výstřihu ve tvaru písmene V přišly vysoké límce.

Několik sezón na lávkách dominují semišové textury. A v roce 2018 neztratí svou popularitu. Mnoho návrhářů doplnilo své sbírky semišovými bundami, kabáty a bombardéry, černými, hnědými, šedými, švestkovými, levandulovými a dalšími módními odstíny.

Kůže je populární jako vždy. Mezi současné modely oblečení z tohoto materiálu budou kratší bundy, dlouhé kabáty, kožené bundy a kabát s kožešinovým límcem. V tomto případě může být povrch kůže hladký a hrubý. Jediné, co v žádné sbírce neuvidíte, jsou věci z lakované kůže.

Unikátní novinkou sezóny mohou být věci z kůže plazů. Tento trend není vhodný pro každého člověka. Pokud se však rozhodnete vložit do takové výbavy, můžete si být jisti, že nebudete bez pozornosti.

Hlavní trendy jarní módy

Výběr oblečení, každý člověk má za cíl vypadat osobně a odvážně. To pomůže vyčistit linie, velké části a hrubé textury. Populární jaro bude modré a šedé.

Úzké kalhoty si již získaly popularitu mezi muži. A v roce 2018 budou relevantní. Obzvláště výhodné je, že spolu s můstkem nebo sakem s pruhem nebo klecí vypadají. Volba věcí s geometrickými tisky však musí být monofonní.

Na par s úzkými kalhotami v módě jsou široké modely, které také vypadají skvěle s pruhovanou nebo klec nahoře. Neméně populární budou prosté pánské obleky. Spolu s klasickými modely bund, návrháři nabízejí pánské modely s krátkým rukávem. Velmi stylové možnosti s dlouhým rukávem ¾.

Pro neformální vzhled budou kožené bundy s velkými detaily a jasnými přezkami vypadat stylově.

V popředí budou pružiny pomocné části jako kravata, šátek nebo ponožky.

Aby bylo možné ukázat stylové ponožky, mužům doporučujeme ponechat mezi nohou a botami malou mezeru. Klobouky a šály s velkými záhyby pomohou zahřát se v chladném počasí.

Boty jsou často nazývány vizitkou muže. Proto, aby zanechala dobrý dojem ze sebe, musí být kvalitní a dobře udržovaná. V roce 2018 budou boty z lakované kůže v trendu. Přitáhnout pozornost pomůže masivní boty.

Módní trendy na léto

Letní oblečení v roce 2018 by mělo být jasnější než jaro. K tomu návrháři nabízejí obrovský výběr různých odstínů.

Vrcholem sezóny bude sněhově bílé oblečení, které dodá obraz lehkosti. Oříznuté bílé kalhoty a tričko ve stejné barvě dodají smysl pro lehkost a jsou ideální pro cestování. Nejlepší je kombinovat s sandály nebo mokasíny.

Na vrcholu popularity bude barva armády.

Letní věci by měly být zdarma. Většina letních kalhot a šortek v roce 2018 proto bude pouze bezplatným krejčovstvím. V případě potřeby mohou být kombinovány s různými doplňky.

V nové módní sezóně bude relevantní sportovní styl. Oblek může být zároveň kalhoty a šortky. Tato možnost bude důležitější pro horké období.

V roce 2018, návrháři nabízejí muži experimentovat s různými dekoracemi. Proto často na svých modelech můžete vidět výšivku a ozdobu kamenů a kamenů. Ozdobte nabídku nejen oblečení, ale i bot. V létě navrhují nosit lehké mokasíny a tenisky.

Postupujte podle módy pro muže přirozeně. Koneckonců, s pomocí oblečení, může vytvořit svůj vlastní obraz, který mu pomůže vychutnat si jeho vzhled a být v souladu s ostatními.

1 KOMENTÁŘ

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde