Nahá manikúra je jednoduchost a přirozenost - dva směry charakterizující vektor moderní módy. Souhlasíte s obrazem chytlavé dívky v přiléhavých šatech, složitých vzorů na hlavě, „těžké“ manikúry s kamínky a třpytkami už nezpůsobují velké nadšení.

Stále častěji se na pódiu v elegantních šatech z přírodních odstínů objevují elegantní modely s lehkými měkkými kudrlinkami a měsíčky zdobenými stručnou nahou manikúrou. Tento design vypadá velmi netriviálně, elegantně a stylově. Zušlechťuje obraz dívek, nehledě na vnější krásu a zářivost, ale na bohatství charakteru a duše.

Stylová nahá manikúra 2019: přirozenost a krása v jednom designu

Slovo "nide" přeloženo z angličtiny znamená nahý nebo prostý výklad - desátník. Ve skutečnosti, nahá manikúra je různé odstíny béžové, která má více než 1000 podtony.

Mezi nejvýznamnější odstíny pleti patří:

 • kouřová růže - růžový tón s fialovým subtone
 • Siena - světle hnědá barva s výrazným teplým tónem
 • losos - losos
 • broskev - teplá broskev, zaprášený a nejtišší odstín
 • Japonský javor - bohatá a hluboká kombinace hnědé a růžové

Tyto odstíny se nejčastěji používají při tvorbě přirozené a stručné nahé manikúry. Tvrdí, že tělo nehty umění není vůbec banální a jednoduché. Delikátní nahá manikúra zachytila ​​srdce tisíců módy po celém světě, sotva se stala nezávislým směrem v roce 2016.

Matná nahá manikúra 2019: nádherné sametové nehtové umění

Velvet manikúra zaujme svou něhou a vnější jednoduchostí. Mléko, káva a béžové odstíny jsou klasikou za čas a módu. Matný povrch vypadá vhodně v každodenních, slavnostních i obchodních mašlích, ale ještě atraktivnější vypadá v kombinaci s různými dekoracemi. Aby váš sametový design nevypadal, jako byste si nehty vůbec nebrali, nabízíme vám několik nápadů:

 • přidejte matnou manikúru s lesklými prvky. To může být stříbrný nebo zlatý vzor, ​​velkolepé šperky s rub-in, originální fólie vzory.
 • použít geometrické vzory - kresby s geometrií nebo zvířata v origami stylu vypadají skvěle v kombinaci s matným nahý. To je ideální pro dívky, které preferují styl minimalismu.

 • doplňte design mramorovým vzorem - tento módní trend se stal oblíbeným z mnoha módy. Kromě toho, mramorová manikúra vypadá skvěle v kombinaci s bílou a béžovou barvou.
 • Nezapomeňte na klasiku, jmenovitě na bundu a měsíční manikúru. To je ideální volba pro mladé romantické dámy nebo kanceláře lady. Kromě toho bude pastelová bunda win-win pro svatbu nail art.

Stylový design nahé manikúry 2019

Dívky, které dávají přednost neutrálním béžovým odstínům laku, jsou sotva schopné excentrického protikladu. Stylový nail art 2019 je však navržen tak, aby tyto stereotypy prolomil. Je čas zapomenout, že nahé odstíny jsou relevantní pouze v kancelářském a obchodním prostředí. Nabízíme vám originální nápady pro proměnu lakonického nail artu na odvážnou, náročnou a minimalistickou dokonalou manikúru.

Módní nahá manikúra se vzorem 2019

Výkresy a vzory na nehtech - nejjednodušší způsob, jak ozdobit obvyklý francouzský nebo měsíční design. Je důležité mít na paměti základní pravidla kontrastu, kombinující světlé pozadí s černým obrysem obrazu.

Co přesně líčit na nehtech závisí pouze na vás. V trendu, květinové vzory podél okraje dlouhých nehtů, karikatury tváře, origami zvířata, geometrie a jednoduché čáry tah štětcem ve zlatě nebo stříbře. Pro inspiraci Vám nabízíme fotografickou sbírku stylového nail artu s kresbami.

Nude Glitter Manikúra 2019

Obrovské množství brilantních textur vám umožní vytvořit stovky originálních nail art pro každodenní a slavnostní luky. Glitter, kamifubuki nebo stardust pomůže diverzifikovat jemné pastelové provedení. Experimentujte s akrylovým práškem nebo jemným ombre-barevným protahováním, vytvořte hlubokou hru s rubem. Jistě, výsledek vás nezklame.

Nahá manikúra s geometrií 2019

Win-win způsob, jak upozornit ostatní na jejich měsíčky, je vytvořit atraktivní nail art se složitými geometrickými vzory. Udělejte manikúru s rovnými čarami, jednoduchými geometrickými vzory - trojúhelníky nebo čtverečky. Design s etno-vzory a lakonickými body různých průměrů vypadá pozoruhodně a působivě.

Delikátní nahá manikúra s nálepkami s vodou

Rozmanitost štítků pro nehtové umění je tak obrovská, že před každou ženou módy existuje rozumná otázka výběru nejvhodnějšího vzoru. Pomůžeme vám rozhodnout. V kombinaci s nahou manikúrou vypadají kompozice květin ve všech jejich projevech skvěle. Vyberte si nálepky s vodou:

 • růže, pivoňky, orchideje a jiné vznešené květiny
 • divoké květiny - malé vzory vypadají obzvláště krásné a jemné
 • tráva a různé vegetace - to může být monstera listy, větvičky s malými kamínky na každém letáku

Připravené samolepky pomáhají těm módy, kteří nedokážou dostat čistý a krásný tah štětcem. Díky vodě založené, tento vzor je trochu rozmazaný, s decoupage efekt.

Nahá manikúra s fólií: trend nail art z roku 2019

2019 má vrátit lásku módy k ženským formám měsíčku - oválného nebo mandlového tvaru. Podélná nehtová deska se zaoblenými špičkami je nejlepší, co si můžete představit pro originální nail art s fólií.

Fólie, jako pokračování trendu lesklého a futuristického nail artu, vypadá méně chytlavě, ale ne méně působivě a atraktivně. Používá se k zvýraznění více prstů abstraktními vzory nebo trojrozměrnými ornamenty.

Fólie lze použít k vytvoření manikúry ve stylu:

 • rozbité sklo - používá speciální holografickou fólii, která je nakrájena na malé kousky, které se podobají fragmentům
 • Manikúra se zlatou, stříbrnou nebo barevnou fólií - materiál je kompletně položen na akcentovém hřebíku nebo celé ozdoby jsou vyrobeny pomocí zmačkané fólie. Příklady takových stylových nail art můžete vidět níže.
 • Yuki vločky jsou hotové kousky, které se podobají fólii. Externě, yuki vločky jsou podobné metalizované šupiny různých odstínů, které vypadají skvěle v kombinaci s nahými odstíny.

Nahá manikúra bude vždy v trendu. Bez ohledu na to, jak se mění módní preference a odstíny, pastelové barvy vždy najdou své použití v delikátním a stručném umění nehtů pro každý den a pro zvláštní příležitosti. Mějte ve své zásobě několik lahví s nude gel leštidla a skvělá manikúra je pro vás.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde