V poslední době jsme snili o slunci a možnost nasávat pláž. A tento dlouho očekávaný čas přišel. Spolu s obnovou přírody, musíte drasticky změnit svůj šatník, přinést v poznámkách čerstvosti a lehkosti vlastní frivolní léto.

Oblékat se do oblečení, které byly v trendu v minulé sezóně nestojí za to. Nová sbírka léta 2018 nezanechala ani zmínku o trendech minulého léta. V nové sezóně uvidíme jemnou hru pastelových odstínů, světlé šaty „ala disco“, světlé oblečení s realistickými fotografickými tisky a mnoho dalšího. Nabízíme Vám 17 nejaktuálnějších trendů léta 2018, které ohromují svou rozmanitostí, neobvyklým ztělesněním a originálními nápady.

Nová letní kolekce 2018: jak být v této sezóně v trendu

Hlavní trendy nadcházejících sezón jsou určeny během High Fashion Week, konaného v Paříži, New Yorku, Miláně a Londýně. Tyto velkolepé akce se těší na designéry, módní návrháře, stylisty a další odborníky v kosmetickém průmyslu.Konec konců, trendy celé sezóny závisí na tom, co se ukazuje na světové scéně. Naše hodnocení vychází z nejjasnějších a nejpamátnějších trendů Fashion Week.

Paillettes

Myšlenka zdobení oblečení s duhovými flitry není nová. Tento design nevychází z módy po několik sezón. V nové kolekci léta 2018, Gucci a Saint představil veřejnosti šaty a kombinézy, částečně nebo úplně zdobené šumivými flitry.

Dlouhé třásně

Oblečení zdobené třásněmi, elegantní a bohémské. Bez takových šatů v létě 2018 nestačí. A závěsné stuhy mohou být přítomny nejen na hlavních oděvech, ale také jako dekorace kabelek.

V létě 2018 by měl být okraj tak dlouhý a načechraný, jak je to jen možné. I takové možnosti jsou přípustné, kde jsou šaty zcela vyrobeny z třásně, jako u modelů Calvin Klein, nebo šaty nebo sukně uspořádané podél lemu, jako v Jacquemus.

Pop-art styl

Nejpamátnějším trendem letošního léta 2018. Je totiž nemožné si nevšimnout oblečení, které zobrazuje dílo slavných fotografů a dalších děl pop artu. Podobné modely byly prezentovány na výstavách Delpozo a Versace.

Pastelové odstíny

V létě 2018 v konfrontaci mezi jasnými světlými odstíny a jemnými, sotva znatelnými tóny, bude tento triumfovat. Mnoho žen módy ve snaze o ženský a romantický obraz šaty v šatech pastelových odstínů, požehnání jejich rozmanitost je obrovský. Pamatujte, že pastelově expresivní vypadá pouze v kombinaci s více chytlavými prvky.

Minimalismus styl

Fanoušci principu „čím jednodušší, tím lépe“ se stávají stále více a více. Jsou ochotni obětovat styl a módní trendy ve prospěch výrazné a stručné cesty. Podívejte se na příklady minimalistického luku od Jil Sander a Helmut Lang, abyste viděli, jak by měl vypadat váš outfit.

Módní letní obuv 2018: crocs

Módní návrháři neušetřili boty a představili veřejnosti pohodlné a stylové krokodýly. Laconic styl se rozhodl ozdobit kamínky a další výzdobou. Ve sbírkách Balecciagy se nacházejí korunky na tlustých podrážkách a vtipné odznaky.

Vlastenecké trendy

Calvin Klein, Varsace a Coach se rozhodli založit své obrazy na amerických tradicích s rozeznatelnými otisky, kovbojskými atributy, roztleskávači, šerifskými šaty a podobně. V každodenním vzhledu lze tento trend realizovat pomocí kovbojské košile nebo kožené bundy.

Asymetrie

Nedostatek jasných linií a tuhých rámů je nejlepším rozhodnutím pro léto 2018. Snímky s nenápadnou asymetrií, jako je Delpozo, vypadají přísně a zároveň drzé. Více rizikové a chytlavé oblečení, kde je asymetrický střih přiveden k limitu, nejsou o nic méně populární v létě 2018.

Kombinace výtisků

Oblečení ve stylu koláže se odráží v módních kalhotových stylech, kde dostatečná délka umožňuje umístit 3 nebo více materiálů různé textury, střihu a barvy. V létě roku 2018 navrhují návrháři kombinaci klece a proužku, květinové tisky a techniku ​​patchwork, pop art a leopard tisků.

Mužský střih

Postupně dochází k vymazání jasné linie mezi pánským a dámským oděvem, což potvrzují i ​​módní přehlídky léta 2018. Dnes se dívka může oblékat do obleku z mužského ramene nebo kombinézy připomínající pracovní uniformu. Podobně návrháři Marc Jacobs, Miu Miu, Stella McCarthey ve svých představeních naznačují oživení genderové módy.

Volné šaty

V létě roku 2018 nabízí návrhářům možnost vyjmout pletené šaty s důrazem na opasek a doplnit svůj šatník o volné šaty, které se krásně třepou ve větru.

Černobílý trend léta 2018

Inspirováni černobílým kinem, designéři představili nádherné monochromatické oblečení pro veřejnost. Vypadá krásně v kombinaci s „bílým top - černým dnem“ od Loewe, šachovnicovým potiskem Dior, černé a bílé zebry z Cavalli.

Prokládané letní tisky 2018

Zdá se, že módní návrháři hráli dost s pruhy, takže v nové sezóně byly nabídnuty mírné výtisky, kde byla kresba prováděna vertikálně.Klasickou verzí tohoto trendu je vertikální pruhovaná košile z Prada a Balenciaga. Jasné a letní zářivé modely se světle zelenými nebo tmavě zelenými pruhy.

Monochromatický luky léto 2018

Trend na pevných lucích pevně vstoupil do šatníku žen módy. Příští léto, módní návrháři nabídli míchat věci stejné barvy, vytvářet bohatý a chytlavý vzhled. Místo jasných akcentních tónů v létě 2018 přijdou pastelové odstíny.

Brown je populární odstín sezóny 2018.

Celá hloubka hnědá je nemožné poznat, takže tato barva je výrazná. Brown vypadá bohatý, šlechtický a šlechtický. Různé odstíny vám umožní použít několik věcí této barvy najednou.

Logomania léto 2018

Populární tren nula, když logo a různé nápisy, prostě musel být na oblečení těchto modů, znovuzrozený znovu. V létě roku 2018 se loga projevila nejen ve stylových tričkách a kalhotách, ale i v bundách s bombardéry a kožichech s logy. Vypadá stylově v lehkých bundách s populárními ikonami od Chanel, topy s velkými fonty od Gucci.

Trend pro plastové věci

Jedním z nejvíce nečekaných a kontroverzních trendů sezóny je použití plastů a PVC v oděvech. Zatímco oděvy z průhledného plastu jsou dodávány v pohodlných pláštěch, botách, kloboucích a pláštích, je zcela možné, že tento trend bude univerzálně použit v jiných typech oděvů.

Nová sbírka léta 2018 zachytila ​​touhy a preference mnoha módy - od světských lvic, kteří vždy dávají přednost centru pozornosti, jemnému a rafinovanému charakteru, který se obléká do šatů z pastelových tónů. Doufáme, že prezentované trendy vám pomohou realizovat oblečení, které bude vypadat stylově a krásně ve vašem vlastním obrazu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde